בחורה...צולמה במסיבת מימונה.

• פותח הנושא z2s3
  • פורסם בתאריך
מבין השתיים, את זו אהבתי יותר

"מבט לא מבט" עם מסתוריות מרבה.
זה לא אומר שהראשונה לא טובה בעיני.

במבט נוסף

לא הייתי לגמרי שלם עם עצמי, לכן התבוננתי שוב בתמונה הראשונה ואני חוזר בי - גיליתי שיש בה משהו מיוחד - תמונה אמנותית.
משחק הצל של קווצת השיער יוצר משהו מעניין, לא יודע להסביר בדיוק, אפילו משהו מסתורי, מה שגורם לך להתבונן בה שוב ושוב ולגלות בכל פעם עוד משהו.

z2s3

New member
תודה על התגובות המושקעות...

היפהפייה הזאת היא כניראה דוגמנית או משו...לא יודע, אבל עבר אליך בדיוק מה שרציתי להוציא ממנה. נשלחתי לצלם מימונה לכבוד דן רייכמן, המועמד לנשיאות, ונשארתי קצת...אין על החייפאיות האלו !
עותי, בת של חברים הכי טובים שלי, בסדר...פשוט משכה לי את המצלמה גם לקשר היפה עם הסבתא, וגם לפנים הכי יפות במזה'ת...עשיתי להן "בוק"...

תפיסה נהדרת של דיאלוג והבעה

את שתי התמונות של הנכדה והסבתא אהבתי במיוחד - הרבה רגש ודיבור באמצעות העיניים.
אף שלא רואים את המבט הישיר של הסבתא, חשים בכל זאת בתגובתה.
גם בשלישית יש הבעה מאד משמעותית - על מה היא מתבוננת? מה עובר לה בראש? או ממה היא מוטרדת?
אבל, כמו בסט הקודם, שתי תמונות הדיאלוג "דוחקות" אותה.
הבוקה והאור בסט, בהחלט מדגישים את הבעות הפנים.

dudi4321

Member
הכותרת לא עוזרת כאן

כל התפיסות מעולות.
המבטים מעוררים להכנס לשיחה ולהקשיב.
אני מתקשה לצלם בקירבה כזו וגם לפרסם פנים, גם כשהן יפות מאד.

z2s3

New member
תודה. פיזית, אלו מהסדר צולמו בטלה...

די ממרחק, ולזאת הראשונה במימונה באמת התקרבתי, ושמחה שאני מצלם אותה...ככה זה במסיבות.
למדתי מהר מאוד, שהחשש שלך בהחלט מוצדק, ושנשים מעל גיל 20 אפשר לצלם בתקריב כזה רק אם הן מאופרות בהתאם, או באמת, שהפנים מאוד יפות באופן נדיר. ברוב המקרים האחרים, כדאי להמנע מכך...יש לך הרבה דוגמאות ממישו בפורום שעושה את זה כל הזמן...

z2s3

New member
תודה על התגובות

ציינתי שהיא צולמה במסיבה במימונה לא כחלק מהכותרת, אלה כי חשבתי שזה יכול לעניין אתכם מבחינה צילומית...
זה לא ניראה כך, כי בידדתי אותה עי התמקמות וזווית שלי, אבל היפהפייה הזאת ישבה שם סמוך לעשרות רוקדים, עולצים, וצועקים סביבה...בקיצור, זה לא צילום סטודיו, אלה יותר צילום גיל - ארט.

למעלה