בחורה משאירה לי הודעה בתיבה קולית...

בחורה משאירה לי הודעה בתיבה קולית...

אני חוזר אליה בשעה 17:00 לערך, היא מסבירה שהיא בעבודה ותתקשר אליי מאוחר יותר... ב-9 אני מחליט שוב להיות היוזם ולהתקשר אליה (אולי שכחה?) - שיחה ממתינה. לאחר חצי שעה אני מתקשר שוב - לא זמינה.. למה אתן משאירות הודעה ונעלמות? מה רוצים ממני לכל השדים והרוחות??

G I R L P

New member
הכי מגניבים

אלו שבכלל נעלמים לא משאירים לא זכר ולא זכרור גירלי מתוסכלת
סתםםםםםםםם נו יאללה- לא עונה לא זמינה- NEXT
יש הרבה דגים בים!

גירלפ חמודה..

תודה אבל לגבי ה-"next" הזה שכולם אומרים פה, לצערי אצלי המצב יבש בהרבה.. לא אצל כולם עומדים בתור את יודעת

G I R L P

New member
מה קשור מחט לתחת?

אז אם לא עומדים אצלך "בתור" {אצל מי הם עומדים? אני אקח שם מספר
} זה אומר שאתה צריך להתפשר? אם התשובה היא כן, אני סיימתי את תפקידי כאן. אם התשובה היא לא- וואלה זה אומר שאתה לא מוכן להתפשר על זלזול וחוסר כבוד מינימלי בתחילת קשר. אני שונאת את הרדיפה הזו אחרי אנשים- מי שרוצה יביע את הרצון להיות במחיצתך. תאמין לי.

כן, אני מוכן להתפשר והרבה.

זה פשוט מרגיז כשזה לא מצליח, כי אני יודע שהפעם תבאה תבוא עוד המון זמן, לזה התכוונתי. נואש? אולי, קצת

G I R L P

New member
קצת?... ../images/Emo201.gif

זה טורן אופפ רציני לדעתי {ובעיני} שיהיה בהצלחה

גם אם אני הגבר הכי פתטי ביקום כולו..

גם לשכמותי מגיע למצוא אהבה, ולא להיתקל בכולירות מהסוג שעושות קטעים מעצבנים. אני מקווה שלפחות על כך אנחנו תמימי דעים

אתה ו-GIRLP צודקים שניכם

והמצב המתואר קיים כי נשים לא עושות מספיק. תאורטית, גם נשים מחפשות. אבל מבחינה מעשית הן לא עושות דבר בקשר לזה. אולי מחכות שמישהו יתחיל איתן, אבל לך תדע מי מחכה למה. ממליץ לך לפנות לשדכן מקצועי שיידע למצוא לך את הדבר המתאים. זה נראה לי יותר יעיל מאתרי הכרויות או כל דבר אחר.

© RoNa

New member
ברור!

בגלל זה אתה לא צריך להיות שם, חפש מישהי שהיא אדם. עם קצת סבלנות, היא תבוא!

אני אנסה לשאול את זה מכיוון אחר ..

אתה רוצה להיות ה"פשרה" של מישהי ? או שאתה רוצה להיות ה בחירה שלה ? אנא, אל תענה על זה מייד. קח את הזמן, תחשוב על המשמעות של האפשרויות, מצידך, מצד הקשר, עתידו ומהותו.. ואחרי שתשקול את כל אלה, נשוב ונשוחח על ההתפשרות שלך

דווקא יש לי תשובה טובה על זה

היום אני יודע שאין בעולם זוגיות ללא התפשרויות במידה זו או אחרת. אף אחד לא מושלם. לא אובייקטיבית וגם לא עבור מישהו ספציפי. ובכלל, בכל חיינו אנחנו נתקלים בפשרות מסוגים שונים. השאלה הגדולה היא, על מה להתפשר ובאיזה מידה זאת דעתי

© RoNa

New member
יש הבדל גדול בין פשרות שעושים

בתוך הזוגיות עצמה, שזה הדברים 'הקטנים' של היומיום, לבין פשרה גדולה על האדם עצמו!!! אתה צריך לדעת מה מפריע לך יותר ועם מה אתה לא יכול לחיות. על אלו אסור להתפשר. שאר הדברים שהם חסרי חשיבות או לא מטרידים אותך במיוחד ואתה יכול לחיות איתם, זו פשרה.

hofit1980

New member
התנהגות שאינה ברורה גם לי

עניין דומה קרה לי בשבוע שעבר, הובהר לי כאן בפורום שכנראה לא הייתי הברירה הראשונית, ובשל כך לא טורחים לספר כשכבר אין עניין. הבנתי שפשוט מקבלים "הודינים" למיניהם כעובדה מוגמרת וממשיכים הלאה.... ואז שואלים אותי למה אני חשדניסטית! חחחח better luck next time

A M S T A F1

New member
עצה מחכם בעל ניסיון שנידרס המון פעמים

לעיתים היא שמה אותך בהולד פיתאום קיבלה הצעה מעורך דין צעיר שעובד שם במשרד והוא מקבל עדיפות אבל מה היא לא רוצה להפסיד את הראשון אז שמה בממתינה ממתינה לחתונה אולי היא מחפשת מי שיציע להבקיע גול כי כבר מאוחר והיא עוד מעט יורדת ליגה......

למעלה