בזק ? 35% - ? ת"א 8 % למטה ?

מצב
הנושא נעול.

אמיתי 25

New member

עמ"י עש"ו מה יש מלחמה ? אפריקה -25 ?

yair24

Member
יפה,

סתם אתה יכול להיות רגוע
היום יום חמישי של סוף חודש ומה קורה בכל יום חמישי של סוף חודש?
יפה,
פעם ראשונה שאני רואה בפקיעת אופציות שהמעוף עלה ממינוס גבוה לפלוס גבוה. מעניין אם זה מרמז שהמעוף יפקע חיובי.

אמיתי 25

New member
אה ../images/Emo13.gif עכשיו הבנתי ../images/Emo13.gif יפה

יפה,
פעם ראשונה שאני רואה בפקיעת אופציות שהמעוף עלה ממינוס גבוה לפלוס גבוה. מעניין אם זה מרמז שהמעוף יפקע חיובי.
אה
עכשיו הבנתי
יפה
עמ"י עש"ו אתה יודע מה ליראות את אפריקה 35 - חחחח זה כאילו חרב העולם או פועלים - 25 חחחחחחחחח

yair24

Member
פקיעת אופציות.

נו גל עיני ואביטה ?
פקיעת אופציות.
ביום הזה כל הפוטים והקולים מתחילים לקבל משמעות חדשה בעיני כל מי שהשקיע בהם. חלק מהמשקיעים עומדים לאבד את כל הקרן שלהם וחלק עומדים לקבל כספים גבוהים. כל הגופים החזקים מתחילים לשחק עם המניות שמרכיבות את המעוף. הם מוכרים אותם או קונים אותם במחירים גבוהים מאוד או נמוכים מאוד תלוי מה הם רוצים שיקרה בפקיעה. אם עקבת אחרי ימי המסחר בוודאי ראית שביום ממוצע יש מחזור של 700 מליון עד מליארד שקל מסחר. (בסוף המסחר כמובן) תסתכל היום ותראה איך המסחר מתחיל במחזור כזה ונגמר בסביבות הפי 2 מיום מסחר רגיל.

קרלטון

New member
הוכח סטטיסטית

סתם אתה יכול להיות רגוע
היום יום חמישי של סוף חודש ומה קורה בכל יום חמישי של סוף חודש?
הוכח סטטיסטית
שבכל יום חמישי של סוף חודש אנשים לא מדברים בטלפון. מכאן הנפילה במניית בזק. אמיתי, מומלץ לעשות כמה שיחות חוץ וככה לעזור למנייה לעלות. ולגבי תל אביב, היא גם לא משהו ביום חמישי, בטח לא כמו ביום שישי.

yair24

Member
ואללה תכף אני הולך להתקשר :)

הוכח סטטיסטית
שבכל יום חמישי של סוף חודש אנשים לא מדברים בטלפון. מכאן הנפילה במניית בזק. אמיתי, מומלץ לעשות כמה שיחות חוץ וככה לעזור למנייה לעלות. ולגבי תל אביב, היא גם לא משהו ביום חמישי, בטח לא כמו ביום שישי.
ואללה תכף אני הולך להתקשר :)

אמיתי 25

New member
חחחח ../images/Emo13.gif קרלטון ../images/Emo13.gif

הוכח סטטיסטית
חחחח
קרלטון

עמ"י עש"ו ובטח ובטח לא בשבת
אסור לישאול ? ד"א עוד שאלת תם אם אפשר בזמן שבטרום מתי שהמניה 32 אחוז למטה לעשות קניה ??

אמיתי 25

New member
מה פירוש שלוש שכבות העליונות?

מה הכוונה?
לראות את כל הפקודות ולא רק את שלושת השכבות העליונות אתה מתכוון? אם כן אז לא.
מה פירוש שלוש שכבות העליונות?
עמ"י עש"ו אני רוצה לדעת כמה יש ביקוש והציע לנייר איך אפשר לדעת אם בכלל ! X אנשים קונים וX אנשים מוכרים!

מצב
הנושא נעול.
למעלה