בזמ שהאוצר הטיל מע"מ לפיד טס לחופשה בצרפת

בזמ שהאוצר הטיל מע"מ לפיד טס לחופשה בצרפת

בזמן שגזלני האוצר העלו את המע"מ על אזרחי ישראל היום, בחר שר האוצר לפיד הבן, שלא להשתתף בדיון, ולטוס לחופשת נופש פרטית בצרפת.

0bama1

New member
תאכל את הלב אחרי שהוא יצק את היסודות לבנין

ארץ ישראל החדשה ,מותר לו סוף שבוע .ספארטקוס אתה איש קטן .בטח הוא לא נוסע על חשבון המפלגה שלך ,ואגב אני שמח על שיתוף הפעולה שלך ומפלגת הגועל שלך עם החרדים האנטי ציונים בראשות "הנפל "יו'ר ועדת הכספים לשעבר ,שחלק עם הפילוסוף והנוכל ,את האסון הכלכלי שנפל עלינו .מתאים לך ספארטקוס להיות בחברתם .

0bama1

New member
נכון עדיף הישנה של פעם מסכים איתך .אבל הליכוד

הרס הכול ,ועכשיו צריך לבנות מחדש .

0bama1

New member
ספארטקוס אתה מתייחס רק לכלכלה ,וגם בזו יאיר

קיבל מחמאות אדירות מאנשים גדולים בארץ ובעולם שמבינים בכלכלה .אבל כאשר אדם כמוך "אינטרסנט "לכל הדעות מצייץ ,אין לכך כל משמעות .מה שאתה מעתיק מהעיתונים הם דעות .הרי אין לך דעה משלך ,אין לך פתרון מידי לעצור את המפולת .אתה מספר לנו מה שכל ילד יודע .על הבללללל והבללללל ושוב על הבללללל.............................................אין לך מה למכור ספארטקוס תפרוש וטוס עם הדרכון שלך לדנמרק.

אדם שלא מבין כלום בכלכלה ואפילו בגרות אין לו

קיבל מחמאות ממי שאחרי לקטסטרופה הכלכלית והחברתית שיש במדינה. מה אני אגיד לך יונתן... חכם כבר לא תהיה...

0bama1

New member
ספארטקוס לתשובה יש בגרות ?ראינו את כל אלה

עם התארים ,ראינו לאן הביאו אותנו .כל המטומטמים והפילוסופים .אבל הקנאה אוי הקנאה שלך איך בחור ללא בגרות ,בנה בשנה אחת מפלגה עם 15000 פעילים ,וגרף 19 מנדטים ,תאכל את הלב ספארטקוס .וסע לדנמרק להרגע יחד עם "בתולת הים"

תגידי לי איילת, עם יד על הלב...

האם באמת זה מה שציפית כשבחרת בלפיד הבן ובמפלגתו?
ועזבי את זה שאת מנהלת פורום יש-עתיד, אני שואל אותך כאזרחית, לא כמנהלת פורום

0bama1

New member
אני משאיר לאיילת לענות ספארטקוס אם היא לא

תתייחס אליך תקבל ממני תשובה .

עם יד על הלב....

לא זה מה שציפיתי, אבל זה גם לא מה שיאיר לפיד ציפה לו כשהתחיל את כניסתו לפוליטיקה.
אני, לעומתך, לא מסתכלת על העובדות הרגעיות שנכפו מכורח המציאות שבלתי אפשרית שבישל נתניהו.
אני מסתכלת על האנשים.
כל אחד מחבורת יאיר לפיד הוא אדם שאני סומכת על שיקול דעתו ורואה בו דוגמא אישית להתנהגות ותיפקוד.
ביחסים לטווח רחוק- אתה חייב לסמוך על הפרטנר שלך גם כשקשה וכשיש חולי ומחסור.

בניגוד אלייך איילת, אני מי שמשקר לי פסול אצלי

אין אצלי את המושג הנדוש הזדמנות שנייה, אדם שמשקר לי אפילו פעם אחת אני לא אאמין לו ולא אבטח בו יותר לעולם. כי אדם שמשקר פעם אחת ימשיך וישקר. ותמיד יהיו לו תירוצים למה הוא שיקר. זו אחת הסיבות העיקריות שאני מתעב את נתניהו השקרן הסדרתי.

שלא כמוך,לא חושבת שיאיר או מישהו מאנשיו משקר.

כוונותיהם טהורות, והם נתקלים בקשיים שלא הם יצרו.

שמע, אתה דמגוג

לפיד נסע בשביל להיפגש עם שר החוץ הצרפתי. זאת הייתה המטרה הרשמית של הנסיעה. לאחר מכן הוא נסע לחופשה בת 24 שעות בלבד.
אי אפשר לקרוא לזה באמת חופשה. זאת יותר פאוזה כדי להירגע לרגע מהלחץ במשרד האוצר.

הכותרת הזאת של דה-מרקר היא כל כך שפלה ועלובה, כמו כל כך הרבה כותרות באתר הזה שלאחר שאתה מסיים לקרוא את הכתבה אתה מבין עד כמה הכותרת שקרית ומוטה.
גם מדהים תמיד לראות את התגובות לכתבה עם כותרת לא-אובייקטיבית - אפשר לראות שיותר ממחצית מהאנשים לא מתעמקים בכתבה ומסתמכים רק על הכותרת.

למעלה