בזמן שכולם נהנו בארוחת צהריים...

smiri

New member
בזמן שכולם נהנו בארוחת צהריים...

אני "נהנתי" מהביוב,פניה לאגודת חובבי החתולים, גור שבוכה כבר שני לילות בביוב,בכביש סואן בקריות דווקא בצד של האי תנועה באמצע הכביש,בביוב מים עכורים בעומק של כ 40 ס"מ,גם בתעלה שבה ישב,אי אפשר לגרום לו להציץ ולשלוף אחרת יפול למים ,קושי רב בהכנסת מלכודת קטנה לאחר תימרונים רבים הצלחתי, ואז המתנה ארוכה עם תפילה שמדובר בגור שכבר יודע לאכול עצמאית ויגיב לטונה,לבסוף נלכד,עבר מקלחת (ממש לא היתה ברירה)אוכל ומים, ומאז ישן ובעיקר מותש,וכבר מחפשת לו בית,קיבל את השם ריצ'בק(על הסימן הלבן שעל הגב בתוך הג'ינג'י),מתוק וידידותי להפליא,בן קרוב לחודשיים אני מעריכה.אז יאללה לשתף ולהפיץ הוא צריך בית שהוא לא ביוב!! 054-2090050

tsou

New member
כל הכבוד!!! ממש לא פשוט נשמע...

ווא כ ז ה מתוק ומקסים... מחזיקה אצבעות שימצא בית במהרה ואת התמונה שווה לשים מייד ביד 2...

צריך בית שהוא לא ביוב?

אוף, איזה בררן, אה?
מזל שלפחות הוא כ"כ ידידותי למרות החוויה ולמרות שכנראה לא רגיל לבני אדם - לפחות זה תמיד כשיוצא לי להציל גור בגיל כזה אני מתפללת שלפחות רק יהיה ידידותי - שיהיה אפשר ישר לחפש בית ואני לא אתקע אם איזה מפלץ אז נודה לאלוהי התפילות הקטנות
והוא מאמי - ביחוד האזניים שלו

smiri

New member
כן ויקטור לא ביוב ולא פח זבל של חתולים כמו

הבית שלך חחחחחחחחח לגבי כך שידידותי חשבתי שזה מההלם שלא תוקף או נושף, אבל לפני כחצי שעה התעורר משנת היופי שלו, אכל שוב שתה שוב ועדיין נחמד וחביב.בלית ברירה ומחוסר בכלובים "נוחים" צירפתי אותו לבראד ואנג'לינה, אז מדי פעם נושפים אחד על השני אבל בטח מחר בבוקר כבר ישנו מכורבלים יחד מקווה שיימצא בית במהרה הייתי בטוחה שגם השניים הפרוותייים יחטפו בנתיים אין כל כך היענות בונה על זה שזה בגלל החג ואחר כך יתחילו הטלפונים..אמן ואמן

למעלה