בזמן שהלכתי קצת לצלם

מצב
הנושא נעול.

טומי*

New member
בזמן שהלכתי קצת לצלם ../images/Emo10.gif

בזמן שהלכתי קצת לצלם

4 בתים ממני הרגו איזה נהג מונית ממזרח ירושלים. רק עם תעודת זהות נתנו לי להכנס הביתה, נסגר כל הרחוב. באמצע היום במרכז תל אביב, עצוב מאוד.

טומי*

New member
אז הנה כמה תמונות...

בזמן שהלכתי קצת לצלם

4 בתים ממני הרגו איזה נהג מונית ממזרח ירושלים. רק עם תעודת זהות נתנו לי להכנס הביתה, נסגר כל הרחוב. באמצע היום במרכז תל אביב, עצוב מאוד.
אז הנה כמה תמונות...
לא משהו מיוחד

טומי*

New member
את זה צילמתי מהטיילת..

בזמן שהלכתי קצת לצלם

את זה צילמתי מהטיילת..

טומי*

New member
הנהג מסונוור לחלוטין..

בזמן שהלכתי קצת לצלם

הנהג מסונוור לחלוטין..

טומי*

New member
וכמה ללא קשר לתחבורה ציבורית...

בזמן שהלכתי קצת לצלם

וכמה ללא קשר לתחבורה ציבורית...
התמונה צולמה מגשר בר יהודה

טומי*

New member
כחול על הירקון...

בזמן שהלכתי קצת לצלם

כחול על הירקון...

טומי*

New member
מה שם הציפור אינני יודע ../images/Emo10.gif

בזמן שהלכתי קצת לצלם

מה שם הציפור אינני יודע

sl 3977

New member
שם הציפור

מה שם הציפור אינני יודע
שם הציפור
מאינה מצויה היא שייכת למשפחת הזרזירים אם אינני טועה אם אתה רוצה לדעת עוד פרטים על ציפורים אני קנה את המדריך השלם לציפורי המזרח התיכון ושל אירופה של מפה והוצאת הקיבוץ המאוחד

טומי*

New member
../images/Emo51.gif

שם הציפור
מאינה מצויה היא שייכת למשפחת הזרזירים אם אינני טועה אם אתה רוצה לדעת עוד פרטים על ציפורים אני קנה את המדריך השלם לציפורי המזרח התיכון ושל אירופה של מפה והוצאת הקיבוץ המאוחד

yblumann

New member
Acridotheres Tristis

מה שם הציפור אינני יודע
Acridotheres Tristis
זה השם המדעי ובאנגלית The Common Myna. במשפחה הזו נתקלתי לראשונה בסינגפור. The White Vented Myna היא הציפור עם הכי הכי" אופי"... עמידה או ישיבה בצל ,תבטיח נחיתה של מספר בני המשפחה שתפקידם לבחון כל אחד ,ולבדוק בדיוק מיה, מהו ומה הכוונות שלו. Charming busybody. מה קורה אם יש אוכל? אסור לשאול! ה Common Myna נזהרת יותר מאנשים . Hill Myna בעלת כושר חקוי נפלא. Mynas באמת הם ספור הצלחה גדול... במאה ה 20 הם התפשטו ברחבי אסיה, ולראות אותם חיים במזרח התיכון ... בקרוב באירופה!

טומי*

New member
../images/Emo51.gif

Acridotheres Tristis
זה השם המדעי ובאנגלית The Common Myna. במשפחה הזו נתקלתי לראשונה בסינגפור. The White Vented Myna היא הציפור עם הכי הכי" אופי"... עמידה או ישיבה בצל ,תבטיח נחיתה של מספר בני המשפחה שתפקידם לבחון כל אחד ,ולבדוק בדיוק מיה, מהו ומה הכוונות שלו. Charming busybody. מה קורה אם יש אוכל? אסור לשאול! ה Common Myna נזהרת יותר מאנשים . Hill Myna בעלת כושר חקוי נפלא. Mynas באמת הם ספור הצלחה גדול... במאה ה 20 הם התפשטו ברחבי אסיה, ולראות אותם חיים במזרח התיכון ... בקרוב באירופה!

טומי*

New member
וממש לסיום...

בזמן שהלכתי קצת לצלם

וממש לסיום...
השתקפות במזרקה של אלנבי ערב טוב!

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה, טומי! יפהפה!

בזמן שהלכתי קצת לצלם

תודה, טומי! יפהפה!

מה זה חשוב אם הוא ממזרח ירושלים?

בזמן שהלכתי קצת לצלם

היה מספיק אם היית אומר הרגו נהג מונית.

טומי*

New member
אז בו אגיד לך למה זה חשוב!

אם היו הורגים אותו תוך כדי שוד, או שהיה נהרג בתאונת דרכים אז באמת לא משנה מאיפו הוא. אבל כאן מדובר ברצח על רקע לאומני, לכן הפרט שהוא נהג מונית ממזרח ירושלים מאוד חשוב. תראה את הכותרת ב YNET שם כתוב "החשד: חיפש ערבי כדי לרצוח אותו"

נו בסדר...

אם היו הורגים אותו תוך כדי שוד, או שהיה נהרג בתאונת דרכים אז באמת לא משנה מאיפו הוא. אבל כאן מדובר ברצח על רקע לאומני, לכן הפרט שהוא נהג מונית ממזרח ירושלים מאוד חשוב. תראה את הכותרת ב YNET שם כתוב "החשד: חיפש ערבי כדי לרצוח אותו"
נו בסדר...
לא ממש קונה את זה, חסר ערבים ביפו(הוא הרי גר בת"א) שהיה צריך להזמין דווקא ממזרח ירושלים, לי נראה שזה יותר רצח על רקע פסיכוטי, מאשר לאומני, וכל נהג מונית שהיה מגיע לדירתו היה נרצח יהודי נוצרי מוסלמי או בודהיסטי. ושני פקחי סיור שבמקרה עצרו(ממתי שוטרי תנועה מתחקרים הולכי רגל במדרכה) את הבחור והוא ישר השתפך להם על זה שהוא רצח??? לא יודע, לי נראה שזה יחצנות של המשטרה שמחפשת כותרות ובסה"כ מדובר בחולה נפש שרצח את הבן אדם הראשון שדפק לו על הדלת ורץ להודיע למשטרה, והמשטרה שהמוניטין שלה ברצפה ובצדק מנפחת את העיניין ומה יגרום למשטרה להיראות טוב בתקשורת אם לא כמה עשרות ראיונות שהנה מצאו יהודי שרוצח ערבים להנאתו והוא הוא הסיבה שאין שלום, הרי דיבורים כאלה מוציאים מהעיתונאים הישראלים ריר משמחה.

mister K

New member
היה מספיק אם לא היית מגיב ../images/Emo46.gif

היה מספיק אם לא היית מגיב

אתה פשוט חייב לעשות מכל דבר פרובוקציה... הבן אדם בסה"כ התייחס לזה שהיה רצח ברחוב שלו ואתה ישר קופץ. ובבקשה אל תתחיל להתווכח איתי על סיבת הרצח כי זה לא קשור לפורום!

מצב
הנושא נעול.
למעלה