בזמן האחרון אני קצת עסוק...באקטואליה.

• פותח הנושא z2s3
  • פורסם בתאריך

z2s3

New member
בזמן האחרון אני קצת עסוק...באקטואליה.

לא יודע אם צילומים כאלו הם אמנותיים, אבל רוצה לשתף אתכם קצת...
תחרות בזריקה למרחק של רשת פוקס באום אל פחם.

z2s3

New member
נושא הדגל, והבקבוק...

חוטף כדור גומי ברגל.

מה הוא קופץ

כולה כדור גומי...

z2s3

New member
טוב, זה יספיק בינתיים...

אם תירצו עוד, תגידו...
אגב, קיבלתי תעודת הצטיינות מהעיתון שלי על העבודה בשובו אחים...כולל הסט הזה. אז מברוק לי.

צילום מצוין - היית מכנה אותו "הקונפליקט"

הקהל שצופה מאחור
בתווך כוחות המשטרה.
את המטרה לא רואים אבל היא ברורה מאד לאור המבטים של הצופים מאחור ואלו של השוטרים.

שלא נדע מאקטואליה שכזו

מצטרף להערכה של העיתון - סיקור נהדר, כל תמונה בול

z2s3

New member
אהלן ולנטינו...בהחלט פחדתי, אבל זאת העבודה.

טוב, לפעמים זאת העבודה...כעת היא התחלפה עם שוטטות ברחובות מוכי טילים...
אלו מצבים קיצוניים, שמחד כל צלם שטח מחפש אותם, ומאידך הם מאוד לא נעימים, ומסוכנים. זה לא כל הזמן כך במצבים האלו, אבל יש שם רגעים, שלא ברור אם תחטוף מהשוטרים כדור גומי / רימון הלם / גז מדמיע, וכיוצ'ב, או מהמפגינים אבנים...היה מצב בקלנסוואה, שניגמר רע, בגלל תגובה לא צפויה של המפגינים מולי. לא אכנס לפרטים, אבל יצאתי בריא. הציוד לא ממש...
להביא מצב אמיתי מהשטח, לצערי פה אני חייב להסכים עם שגיא, לעומת צילומי רחוב שלדעתי כן אפשר עם טלה, פה אתה חייב להכנס עם עדשת עבודה לשטח. אי אפשר לצלם זאת מקצועית עם טלה מרחוק...אפשר, אבל זה לא מספיק.
למרות שאיני שייך לצוות צפון של העיתון, יצא לי ללוות את כל התהליך, ממשפחות החטופים, המהומות, וכעת הטילים...טוב, באמצע גם אוהדי ארגנטינה, אבל זה לא ניכנס היום. אולי מחר...
הקיצר, אין רגע דל, מאוד מעניין, ורק שנהיה בריאים.
אגב, בסט זה יש תופעה מכוערת, בה המשטרה לא עוצרת את תנועת האזרחים ל א א פחם בכוונה, והם ניקלעים לתוך ההפגנה, ונפגעים ממנה כבני ערובה. זה הילד בג'יפ, שגם חטף גז מדמיע ואבנים...ולא, למפגינים ולמשטרה לא איכפת. ויש עוד.
תודה על האיכפתיות, והתגובות.

למעלה