בזאת אני מצהירה

בזאת אני מצהירה

שאני שונאת אבל שונאת אנשים כפויי טובה. אני שונאת אותם אני לא סובלת זה מגעיל אותי אני לא מבינה למה אני משתפת פעולה ומהיום אני מוחקת בצורה הכי טוטאלית את האנשים האלה מהחיים שלי. אאאאאאאאאאאאאאאאאוייייייייייי אני כל כך שונאת אותם1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!#[email protected]#[email protected]#[email protected]# ותזדהו איתי בבקשה כי זה מעצבן ואין לי מקום להוציא את העצבים האלה רבאק[email protected]#[email protected]#[email protected]#[email protected]#!#$!#$!#[email protected]#!#$!#[email protected][email protected]

לא שונא

פשוט לא מעריך ומקפיד להחזיר להם באותו מטבע. אני לא חושב שיש טעם להעניק תמיד עזרה לאדם אינטרסנט....צריך לתת לו להרגיש כפי שאנו הרגשנו כדי שאולי הוא יבין את טעותו ויחולל תהפוכה ביחס שלו כלפי החברה.

ellalush1

New member
יואווו...

מאמי אני מבינה אותך!!!! ולפי איך שאת כותבת ניפגעת ממש ממישו...הכי טוב שימי עליו זין!!!!!!!

red tomato

New member
מוכר לי מאיפה שהוא...

את מתכוונת לאנשים האלה שיתקשרו אלייך באמצע הלילה בבכי ואת תרוצי אליהם הביתה כדי לנחם אותם.. וכשאת תהיי בדיכאון פתאום ישכחו ממך? או אולי אלה שלא ידברו איתך כחצי שנה אחרי שהיו איתך בכיתה 3 שנים.... עד שיזכרו שאת טובה במתמטיקה והם צריכים עזרה? או שאולי בעצם.. את מתכוונת לאלה שהשקעת והגעת עבורם לפגישות מועצה בצד השני של העיר פעם בשבועיים פחות או יותר, ופעם בחודש ישבת כמה שעות כדי לסכם את השעות שלהם.. ומאז שהיו בחירות חדשות כבר לא יורקים לכיוונך.. כי את פשוט לא לרמה שלהם?! אולי טעיתי ולא אל אלה התכוונת... אבל אלה הם אלו שקפצו לי לראש כשדיברת על כפויי טובה... ד"א, אני מחקתי.. כבר מזמן... לא רבה איתם.. פשוט לא עושה עבורם שומדבר.. לא מגיע להם.

לא ספציפית

סתם אנשים שאת נותנת להם ועושה בשבילם המון והם לא מעריכים את זה בגרוש. והם לא שמים לב, וכשאת אומרת להם הם לא מבינים על מה את מדברת. מן תרבות ומוסר ותפיסה מעוותים כאלה. לי קצת קשה להתנתק בגלל שאלו אנשים שאני מכירה מינימום 7 שנים. אבל אני עושה מאמץ. תודה לכולם, הייתי חייבת לפרוק :)

Yuval Y

New member
ממממ... תנשמי עמוק...

נשמע שאת מאוד עצבנית, אולי אפילו על מישהו ספציפי... את מרגישה שאת נותנת המון ולא מעריכים את זה? את עושה דברים בשביל לקבל הערכה...? למחוק טוטאלית נשמע די קיצוני, מה שיעשה לך טוב... רשמת שאין לך מקום להוציא את העצבים... משהו כאן נשמע בעייתי...

חח אני כבר לא עצבנית :)

ואני לא נותנת בשביל לקבל, אבל אני חושבת שהערכה או כבוד מינימליים זה משהו מתבקש כמשודבר בשני חברים שלך שאתם ביחד מינימום 7 שנים. סתם איכזבו אותי. אני לא מצפה שיתנו לי את מה שאני נותנת, כי אני הרבה יותר חמודה
אני אסתדר, סתם הייתי צריכה להוציא את ממני. טנקס :)

למעלה