בזאר ויצו'

עדינה2606

New member
בזאר ויצו'

אתמול התקיים בקדימה בזאר ויצו' . גועל נפש לא היו בכלל פריטים ומברור שערכתי התברר לי שיומים לפני הבזאר הגיעה לויצו אדם שיש לו חנות יד שניה באילנות נמכרו לו ע"י עופרה אחראית ויצו כמעט כול הדברים . משהיא שראתה ויש בידיה תמונות מסרה לי שבנוסף למכירה גב' עופרה נוהגת לידיע את חברותיה על הבזארים לפני שבכלל מתפרסם ובנוסף מוכרת להם

צפריר 08

New member
עפרה ויצו

לא הייתי ממהר לפרסם דברים אילו לא לפני שנבדק כראוי מה גם שעופרה תורמת רבות לקהילה ופעילותה מבורכת וראויה לשבח.

עדינה2606

New member
לצפריר

כאשר אני לא יודעת משהו אני לא נכנסת לזה. במקרה הנ"ל הדברים שהובאו ונרשמו על הכתב יש להם בסיס עמוק גם בצורת תמונות וגם בצורת מראה עינים של אנשים שמוכנים לתת עדות ושמם שמור במערכת

תותח9

New member
למען ההגינות

ראוי שאותה חברה שסיפרה לך שראתה - תזדהה ותציג את מה שהיא מצאה, אחרת זו השמצה חסרת בסיס

עידן1012

New member
המשך הליכלוך

על העושים במערכת וכרגיל אולי קיבלת צל"ש האופוזציה. כבר היית על הנושא הזה אם אני זוכר נכון על הנושא הזה ?

ויצו 123

New member
בזאר ויצו קדימה-צורן

גב' יקרה, אשר אינה מזדהה, הפעם עברת את כל הגבול!!!! במענה אלייך דרך הפורום הזה בפעם הקודמת עם ההחפשות חסרות השחר עניתי לך. לא היה ולא נברה כל דברייך לנושא העברות ו/או מכירות של פריטים לבזאר הנמסרים לאחרים. אולי פעם אחת ולתמיד לפני הפרסום בצעי בדיקה מעמיקה ודייקי בפרטים. ויצו נוהגת באדיבות וביושר, הלוואי והיו מאומצים נוהגים אלו באירגונים ציבוריים אחרים. גב' עופרה קטש, מזכירת הסניף, הנמצאת תחת פיקוחי וניהולי, הינה עובדת מסורה, אדיבה ואין ישר ממנה בניהול המבנה המקסים הזה, המשרת את אוכלוסיית קהילתנו. אני ממליצה לך מעל במה זו: א. להיתנצל מיידית אודות ההחפשות באופן פומבי ואישי מול עופרה. ב. לבוא ולקיים עימי שיחה עלמנת להבהיר את הנושאים שבאמת כואבים לך. דלתי ומכשיר הטלפון שלי פתוח כל מי שחפץ בקהילתנו 24 שעות ביממה. ג. אבקש להסדיר את הפרסום השיקרי והפוגע הזה עד סוף השבוע הקרוב. אנני רוצה שתחשבי שהיני מאיימת , פשוט מה שעולה באתר במדיה זו הינו פגיעה חוקית / לשון הרע (לידיעתך שינה מאסר). בכוונתי במידה ולא תסדירי את הנ"ל במדיה זו ובאופן אישי, אני דורית טוכלר, יו"ר ויצו קדימה - צורן (לידיעתך בהיתנדבות מלאה), אגיש נגדך תלונה במשטרה על הוצאת לשון רע ופגיעה באירגון הנפלא הזה שקוראים לו ויצו, המאגד בתוכו קבוצה נפלאה, מלח הארץ, של נשים מתנדבות מהקהילה. במקום להתלונן ולהחפיש, אני מזמינה אותך לקחת חלק בפעילות הנפלאה שלנו, וכן גם לעזור לנו להרים באזרים שהינם קודש להמשך הפעילות שלנו לקהילה. בכבוד רב בברכת חג פסח שמח דורית טוכלר, יו"ר ויצו קדימה צורן טל:052-3648128

עדינה2606

New member
לגב' יו"ר ויצו

את באמת לא מפחידה אותי את מוזמנת לעשות בדק ביית אצלך ולבדוק מה באמת קורה בבזארים של ויצו. לא יכול להיות שהילדים של גב' עופרה יגעו לבית ספר עם חולצות של חברת אינס ועוד עם סמל בית הספר ובנוסף עם נעלי נייק חדשות. אפילו הצוות החינוכי בבית הספר בו לומדים ילדיה היה בשוק מהחולצות עם הסמל. ובנוסף תשאלי את עופרה איזה תגובה היא קבלה מאחת הבנות בבזאר האחרון לגבי מכירת הבגדים בחנות באילנות. ויש עוד מאות תלונות שמתגבשות לעצומה שתוגש למנהלת ויצו העולמית . ואת באמת באמת לא מפחידה אותי אנשים כמובן שמנפנפים ביחוס שלהם רק מגעילים אותי את . שמה של עופרה בנוגע לדברים שמגעים ולא נמכרים לציבור הרחב אלה לשכנותיה וגם לחברותיה מעורר בי גועל. חג שמח

למעלה