"בושה למשפחה"

user1111

New member
"בושה למשפחה"

אלה היו המילים של אמא שלי שאמרתי לה שאני לא מסוגל להמשיך לשרת יותר...כל הבעיות שהעלתי פה בזמן האחרון בקושי נפתרו אמנם קיבלתי ת"ש 3 אבל עכשיו רוצים שאני אעשה יומיות מרמת הגולן....פשוט הגעתי למצב שעכשיו אני בטוח שאני לא יכול להמשיך לשרת יותר אני סובל כל רגע וכל שנייה שאני צריך לקום בבוקר וללכת לבסיס...לצערי אין לי תמיכה מאף אחד...בצבא כמובן שלא מבינים אותי ואפילו בבית שאמור להיות המקום הכי בטוח לא תומכים בי..להפך פשוט יורדים עליי אומרים לי שאני בושה למשפחה שאני לא רוצה לשרת.... אני פשוט מרגיש שאין לי מוצא אחר....הרצון לפגוע בעצמי הולך ונהיה חזק ממני מה לעשות??? :(

kdani

New member
לעניין היומיות - זה תלוי איפה אתה גר

אולי יש לך עילה לבקש הצבה בבסיס קרוב יותר למקום מגוריך. דבר עם המשק"ית ת"ש. בסוף הכל מסתדר.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
על סף ייאוש...

יקר, אנחנו שומעים כמה אתה עייף, אתה מרגיש על סף ייאוש.. קשה ורע לך בצבא ואתה מחפש איך להתמודד עם הקושי. מנסה לשרוד בתוך המערכת הצבאית, אבל אתה מרגיש אולי חנוק בתוכה... וכעט, אתה מרגיש אולי חנוק גם בבית, שאין אף אחד שמבין אותך ותומך בך, אפילו לא בבית.. שנייה לפני הבחירה בפגיעה העצמית, אנחנו רוצים להזמין אותך לשתף אותנו עוד בייאוש שלך.. אולי ביחד נוכל להקל מעט על הכאב שלך.. מחכים לך כאן בפורום, או בשיחה אישית..

"משפחות מטורפות" ........

בעיה לאומית. הנוער נורמלי הילדים נורמלים התינוקות נורמלים החיילים נורמלים - אבל רבים מבני הגילאים הגבוהים יותר - מטורפים לחלוטין ...וזה כולל את ההורים הדודים השכנים המפקדים המרצים באוניברסיטה הרופאים .... "אתה לא לבד".

למעלה