בושה וחרפה

matty

New member
בושה וחרפה

האתר של ברוך נאה היו אתם השופטים

oren*

New member
לפני שאתה ממנה אותנו לתפקיד השופטים

תוכל לפרט מה גרם לך לא לאהוב את האתר? בכל זאת, לא כל יום קוראים תגובה כזו של מתי.

SCaToPHaG

New member
בינתיים אני יכול לציין שהממשק...

ממש מבלבל. (ג'ייקוב who?)

oren*

New member
שלא לדבר על שגיאות הכתיב

KATALOGE BOTTON (בעמוד של יופלה עם הפרי בתחתית) הבעיה העיקרית היא העיוות שהפלאש גורמת לעבודות (הלוגואים של מי-עדן או האריזות של יופלה). מתכנתי האתר לא הגדירו את גודל חלון הפלאש, וברזולוציות גבוהות העבודות פשוט הופכות לכתמים מפוקסלים. מה גם שאי אפשר לתת קישור לפרוייקט מסויים בתוך האתר, צריך לעבור היררכיה של ארבעה שלבים.

5th color

New member
דומה מאוד

מישהו/י יודע/ת מתי עלה האתר של ברוך נאה? קיים דמיון רב לאתר של עודד עזר , שנמצא ב"שטח" כבר די הרבה זמן. http://www.ezerdesign.com/

matty

New member
הכל נכון

היכולות של הסטודיו של ברוך נאה בתחומי הדפוס, האריזה ודומיהן אינן מוטלות בספק. יש שם אוסף של אנשים מוכשרים מאוד שעושים עבודות מעולות, ואני אומר את זה בלי טיפה של ציניות. אבל בתחום האינטראקטיב כנראה שיש להם עוד מה ללמוד. במקום להכיר בכך, ולהביא מישהו שיעשה עבודה שתכבד את בעליה, בחרו ליצור עיצוב שהוא חובבני במקרה הטוב. זה ממש מרגיז. הממשק לא ברור, מסובך לניווט, ולא אחיד - פשוט לא טוב. התמונות היפות של המוצרים מונחות בצורה חובבנית ולא ממש אפשר לראות את המוצרים (לטעמי התמונה צריכה לקחת את רוב תשומת הלב, ולא הקשתות המשונות האלה). אפשר לראות כל האתר נראה כמו פרויקט סוף קורס פלאש. אה, והכי גרוע כמו שציין אורן, שיש המון שגיאות כתיב -חלקן מחוסר תשומת לב, וחלקן עקב אי ידיעת השפה. אני לא חושב שנראה אי פעם על מדף הסופרמרקט קופסת יוגורט שרשום עליה "יופלע", אבל כן נראה אתר שרשום בו "interactiv" ו "katalog"

danielevy

New member
הבעיה העיקרית היא

שלא ניתן ממש לנווט בין העבודות. מגיעים לסקשן מסוים של האתר (אני ניסיתי את הטיפוגרפי, אוהב מאוד את הלוגואים שלהם, במיוחד של מי-עדן), ומתחילה מעין מצגת שמעבירה כל כמה שניות מוצר אחר. מאוד לא נוח.
... או שלא מצאתי איך מנווטים
בכל מקרה אתרים כאלה מבריחים את הגולשים.

scooby4

New member
עכשיו שמתי לב לעבודות הטיפוגרפיות..

הלוגו של מי עדן באמת טוב, גם מאמא עוף אהוב עלי, הלוגוג מתאים לסטייל שלהם.

CriminAl

New member
אני רוצה להבין משהו

החברה הזאת היא זאת שעיצבה לבזק,מי עדן,סנפרוסט,תנובה,מאמא עוף ועוד חברות אחרות את הלוגו שלהם????

alexUK

New member
שיוווו הם עיצבו את הגבינה המותכת

בשקית עם הפרות!!! אני ועוד המון אנשים פשוט מוטרפים על הפרות האלה. הידידה הטובה שלי אוספת את האריזות ורוצה להדביק הכל על קיר בשירותים יום אחד. כן.

oren*

New member
גם לי יש אוסף של כמה מאות אריזות

כאלה. הוא אפילו קיבל את פרס "חתך הזהב" על האיורים שעל האריזה. יש לה את כל הצבעים או רק את הצהובות?

alexUK

New member
איך שאני מכיר אותה היא אוספת את

כל הצבעים...חהחה.

alexUK

New member
נזכרתי...

כשנסעתי, היו רק הצהובות נדמה לי...כנראה שהוסיפו עוד צבעים מאז.

למעלה