בור טוב לכם חבר'ה

בור טוב לכם חבר'ה

שוב תחילת שבוע וקצת קשה ועייפים אז קודם כל
לכולם ואם היתה לי עוגה גם אותה הייתם מקבלים אבל בינתיים ברכות לכם
ליהודה שלא רואה בטח אבל מתחיל היום קורס או השתלמות אי שם... שיהיה לך בהצלחה ותחזור מהר
לכל המתחתנות מקווה שעבר סופ"ש מלא אהבה ובלי בעיות של בינו ובינה
לכל החבר'ה בכלל היתה אחלה שבת וקשה לחזור לשגרה של שבוע עבודה אבל זה אפשרי.... שולחת לכולם חיבוקים חיזוקים ואהבה

ניקולי

New member
ג'ס....

תודה לך יקרתי
תודה מקרב
אני אמסור לו.. בדיוק עכשיו חזרתי מהרכבת לקחתי את דודה לשם.. שיהיה לו נסיעה בטוחה.. שיצליח בקורס והעיקר שיחזור הביתה בשלום!! בוקר טוב לכולם... שיהיה לכולכם שבוע טוב

mariana

New member
בוקר טוב לכולם

ג'ס מאמי עבר סוף שבוע נחמד עם המון אקשנים. אני נורא מאוכזבת ממה שהיה אתמול באורויזיון אני חושבת שליאור נתן הופעה מדהימה והבנות היו חמודות, הוא בכלל לא היתרגש, לא מגיע לו המקום שהוא הגיע אליו. עצוב שאפילו תחרות כמו אירויזיון הפך לעיניין פוליטי, כל אחד חילק נקודות לחבר שלו. מה זה???

ניקולי

New member
אני בכלל לא יודעת

לאיזה מקום הוא הגיע.. מה כ"כ גרוע מרין??? מסכן מה אני אגיד לך לדעתי זה בכלל לא קשור לליאור נרקיס אלא אלינו הישראלים היהודים זה מה שאני חושבת

mariana

New member
הוא הגיע למקום ה19

מה שלומך ניקול? שכחתי למסור בהצלחה ליהודה המתוקי, אני יודעת שזה קשור לזה שאנחנו יהודים וכל מיני כאלה. היית צריכה לראות את הפוליטיקה שם, כל אחד הביא נקודות לחבר שלו ולשכן שלו ושתביני השירים שעלו למקומו למעלה הם היא על הפנים הייתי בטוחה שליאור לפחות יגיע ל10 המקומות הראשונים, הוא בכלל לא היתרגש ושר ממש יפה מה אני אגיד לך

למעלה