בור אור ***** קיבלתי תואר-----------

בור אור ***** קיבלתי תואר-----------

הח מהיום אני סבא כן סבא אז לא קיבלתי תואר? לא יותר שוה מהאחרים? שלומדים או לא? אם הייתי נשוי היתי שולח את אשתי לאונברסיטה . יאאלה ברצה קלה לחבק אותו זז

paloma blanca

New member
מזל טוב../images/Emo24.gif

תהנה ממנו

ניקו 45

New member
במזל טוב זיידה ../images/Emo65.gif../images/Emo140.gif../images/Emo95.gif

ארים לכבודך כוס צויקה
לחיים . בהמון שמחה , אושר ואהבה . תבורכו

טליה1233

New member
רונצ'וק ../images/Emo24.gif מזל טוב../images/Emo95.gif../images/Emo65.gif

הרבה מזל טוב לך הסבא הגאה, הצעיר והחדש, לרך הנולד שיביא אור ושמחה, לבתך ולבעלה ובכלל לכל המשפחה המורחבת
מי יתן ותדעו רק אושר ושמחה עם האור שמביא זה האושר שנולד

ברק 188

New member
../images/Emo49.gif סבא רון בלבב שמח לך היום ../images/Emo65.gif

אני יודע שאתה תהייה סבא מיוחד שהכול הוא יכול תדע תמיד לשחק אותה - בגדול שאתה מרים כדור זורק לשמיים ולשם הבידור מגלגל בעיניים בין כל הסבים והצבים בבריכה תמשיך ראשון לציון גם אם לפעמים... אתה במקום אחרון זה משום ששובהלכת לישון מאוחר. בטוחני ... שאתה תספר לנכד הנולד כמו כול סבא רומני והגיוני ספורים על דרקונים ומכשפות (דרקולה) זה יכול להפחיד ממש עד דמעות לרגע... הנכד יכנס מתחת לשמיכה . אך מהר מאוד כבר יסתדר כי סבא רון שלו יכול להדהים ובהינד עפעף פילים להרדים הוא יכול לנצח נמר או צ'יטה כאילו היו כדור פלאפל בפיתה הוא יכול בקלות להביס חיית טרף גם אם זו תתקוף ללא הרף. סבא רון בסבבה הוא הכול יודע ומתקן כל מה שבו נוגע בובה שנקעה רגל, אוטו שאיבד גלגל זה סבא רון שלנו... שיהיה לך חבר שלנו כעת ס'בא משלנו אחלה יום מאושר ומזל טוב להולדת הנכד ששמו בישראל תוך יומיים פה ייכתב .

w o m a n 10

New member
../images/Emo49.gif סבא רוןרון ../images/Emo24.gif ../images/Emo95.gif

אל תדאג גם כאן צריך ללמוד, לא פחות מאשר באוניברסיטה. כדי לקבל ציון גבוה צריך להשקיע, ולהפגין נוכחות...ממש כמו שם.
סומכת עליך
המון מזלים טובים לך ולמשפחה המאושרת. גדלו אותו בנחת ובכיף. מצרפת מתנה שימושית כדי שהוא ידע שאתה הוא הסבא ולא סתם חבר

alondli

New member
הרבה מזל"ט-ים לסבא R52 ..../images/Emo8.gif ../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif קשה..

לחשוב עליך כסבא, לפעמים אני נשמע כאילו אתה עדיין בטירונות, של גולני
באמצע התרגיל לכבוש את היעד, לבצע רטוב, מתחמה בלב"ש במגורי ח"ן ( של פעם..
) אז איך פתאום הנער הולך לסבא? מה, אין בדרך איזה שלבים שצריך לעבור..?..
אז..הרבה הנאות, קטנות וגדולות עם הצאצא החדש..
..

גאיה ק

New member
וואו.היום נולד עוד סבא בישראל

מזל טוב לסבא ולנכד(ה) ולכל המשפחה כמובן. בטוחה שתעמוד בקצב שלו אך השאלה היא האם הוא יעמוד בקצב שלך ?

תודה חברים

איזה כיף לקבל כאלה ברכות בטח יש בינכם מנוסים ממני, אז בטוח אלמד מכם ראיתי את הקטנצ'יק, ואיזה מזל לראותאותו אין בעיה של יש כרס אין כרס וואלה הוא יודע להקשיב, לתת נשיקות להתלבש(בעזרתי) כמה כיף ייאלה אני כבר נוסע אליו שוב

ש ר ה לה

New member
מזלללל טוווווב לסבא הטרי

יש לך בהחלט במה להיות גאה ועל מה לשמוח
כל טוב וברכות למשפחה

צילוש43

New member
אי אי אי עוד סבל'א..../images/Emo24.gif../images/Emo9.gif

הגיח לעולם
וכל כך מיוחד
חיכית חיכית והינה קיבלת את התואר בשניה ומעכשיו זו חגיגה,
מיוחדת במינה
מזל טוב סבל'א
תהנה מכל שניה

itaf10

New member
מזל טוב סבא

נכנסת לקטגוריה מאוד מיוחדת עוד תיווכח שזה לא כל כך פשוט... הם הריבית ד'ריבית שלנו... WELCOME TO THE CLUB בריאות אושר ונחת מהקטנצ'יק

עלווה

New member
../images/Emo49.gifסבא'לה רון הטרי ../images/Emo24.gif

וואלה תואר אצולה וההתרגשות רבה מזל טוב, אושר ושמחה יאללה חבק,טייל איתו ואל תשכח גם לחתל
בארגז החול להתפלש להעיף ביחד עפיפונים ובייבי סיטר בארועים והכי חשוב עם התואר קיבלת חיוך ענק שלא נמחק

jud1001

New member
רון 52..מסבתא עם ותק אל סבא ירוק ../images/Emo41.gif

ואאלה ברוך הבא למועדון הסבתאות/סבאות !!!

תודה, שוב תודה לכולם

כן ברור לי שהתואר מחייב ואני מוכן לקראתו, ומחוייבויות שבו והחיוך? לא ירד, הוא כל הזמן מחכה כעת,לפורים זה הדבר המחייך הקרוב

למעלה