בוקר
טוב צדיקים

אופיר35

New member
בוקר../images/Emo42.gif../images/Emo39.gifטוב צדיקים

הגיע הזמן לעבודת הבורא

בוקר טוב! ../images/Emo42.gif

אצלי עבודת הבורא מתחילה רק אחה"צ..... אז עדיין אני בתחושה חופשית...... יום מקסים לכולם! שבוע מצויין!

טאKילה

New member
בוקר טוב אנשים...../images/Emo140.gif

שבוע יפה לכולם..
בוקר טוב
רגע מתעוררת ....לאט

אופיר35

New member
יום ארוך וקשה

יחד עם זאת מענג ומספק, אז להתראות בערב
להתנהג יפ הןלא לעשות שום דבר שאני לא הייתי עושה ילדים...

טאקי......פסססס פסססס

צריכה לשאול אותך משו? הכנסתי על הבוקר שלוש שירים במקלעת.... כתוב עליהם....ממתין לפרסום.... וגם כתוב לי שנכנסו כבר 20 מבקרים..... המבקרים האלה זה כולל גם את הכניסות שלי לשם?!

טאKילה

New member
בוקר טוב לוקחת../images/Emo24.gif

ממתין לאישור העורך, זה בסדר. המבקרים הם רק מבקרים לא כולל אותך.

בוקר אור נשמה!

כבר חשבתי שאני הוזה.... מסכנים איזה בעסה בשבילהם... להיכנס לשיממון! מה שכן כנראה שהניק עושה את העבודה שלו טוב!

טאKילה

New member
זה לא הניק, יש כאלה שגרים במקלעת

כל היום עפים ממקלעת למקלעת, להראות ולהראות. אני נכנסת רק לקרובים אלי והם מעטים, אין לי סבלנות לטייל בין כולם להתמרח ולהתלקק.

נראה לי שאני אהיה כמוך.....

נכנסתי רק לאלה שאני מכירה מכאן ומפורומים אחרים.... אגב ....חתמתי לך!

טאKילה

New member
עוד דבר...

את יודעת שיש לנו את פורום השירה, את יכולה לפרסם שם, לקבל ולתת השראה.

כן אני יודעת.....

לאט לאט הכל יתבצע! אני קודם רוצה לעבור את החמש שירים שלא ימחקו אותי שם....

טאKילה

New member
ח אל תלחצי את יכולה

למלא חמש שירים גם עם כמה שורות ואחר כך לתקן ולהכניס שיר. אל תתרגשי לא מוחקים כך מהר.. למרות שקרה שם דבר מוזר לחבר טוב שלי המקלעת שלו נעלמה עם כל 80 השירים, אז כשהתחלפו הבעלים במקלעת.

פפוש4

New member
למה אירו לך לוקחת

שלושה שירים ולי הם לא מוכנים לאשר יותר משיר אחד בעשרים וארבע שעות אני רואה ששופעם מקפחים את הגברים אז מה נבכה??????????? לא!!!!! בוקר טוב חברים שלי ושבוע נפלא

פפוש4

New member
בוקר טוב אהובות

כן כן גם אני מושך בעט המשוררים (עאלק) ושם אני נקרא המושך בקול- מוס וההסבר לשם אני חושב שהוא מיותר תמיד אמרתי שאני מושך (אפפעם לא אמרתי מה אני מושך) כול הזמן אני חושב שאני קול והקולמוס נו באמת (זה העאלק משורר) אז הנה האיש השם והאגדה (תאמינו לי הכל אגדה)

למעלה