בוקר
של יום הולדת למדינה

בוקר ../images/Emo42.gif של יום הולדת למדינה../images/Emo213.gif../images/Emo104.gif

נווו אז לאן יצאתם אתמול עם הילדים או בלעדיהם
ומה מתוכנן להיום
אנחנו היינו בכיכר רבין, לא ממש היה להיט חוץ ממופע הזיקוקים, אורות והמצגת שהקרינו. הרגשתי לא משהו בכלל ואח"כ עוד נאלצנו לחנות ממש רחוק מהבית, מה שלא הועיל להרגשה שלי (ככה זה כשיש מחזור עם אנמיה
). והיום מתכננים ללכת למטס ולשייט (יש למישהו מושג מתי זה?) ולברבקיו אצל דודה של הבחור.

בוקר טוב וחג שמח../images/Emo104.gif

אנחנו מתכוונים למנגל בבית! שיהיה לכולם יום מוצלח ונעים!

dafgol

New member
יומולדת שמח ../images/Emo104.gif

אתמול בערב היה מאוד קר פה...אני גם לא אוהבת לצאת בערב הזה...המעבר חד לי מידי...
צפינו בטקס ב
אח"כ בזיקוקים פה....ראינו מערכונים של הגשש וצחקנו הרבה
היום נעלה להפנינג
עם הבנים פה בפארק...נקפוץ ל"מאניה" לקנות עוד קצת בשר...ונמנגל כמנהג החג...אצלינו בבלקון
לתפארת מדינת ישראל
ברגוע בשאנטי רק ארבעתינו
חג שמח

S r 35

New member
הכי טוב../images/Emo45.gif ואני מקווה שנהנתם../images/Emo13.gif

שמחתי לקבל את התמונות המקסימות במייל. הילדים פשוט מדהימים

kees

New member
אנחנו אתמול נסענו לשוהם למסיבת העצמאות

כאן בלוד לא היה מי יודע מה ולכן נסענו לשוהם היה מ-ק-ס-י-ם!! בפארק מהמם היתה במה עם מופעים נכון שאמיר פיי גוטמן הנחלה אבל הערב היה מושתת על הכישרונות המקומיים -חוגי המתנסים והיה בסימן הילדים והיה מקסים מירי אלוני שרה 2 שירים אחד באמצע הערב וכמובן את "שיר לשלום" שחתם את הערב היה מתחם מתנפחים לילדים היו המון דוכנים של אוכל ושל נצנצים לא היה צפוף עד אימה ההפך הוא הנכון היה שמח וגולת הכותרת- הפארק שוכן במקום שיש בו תצפית על כככככככללללללללללללללל גוש דן ככה שראינו את הזיקוקים של כולם: ת"א, ר"ג, גבעתיים, בת ים, לוד רמלה, המושבים ועוד ועוד פשוט מופעי הזיקוקים היו כל הזמן עד לשעה 22:00 שאז היו הזיקוקים בשוהם פשוט נהניתי מאוד וכמובן גם הנסיך למרות שרב איתי ללא הרף למה אני לא קונה לו משהו זוהר (רק לסבר את האוזן- הצטיידנו מראש בפטיש מתנפח מנצנץ, סיכת מגן דוד מנצנצת, קשת מאירה עם דיגלי ישראל, ומדליה מנצנצת בתלת מימד הכל נרכש מבעוד מועד בהרבה יותר זול , אבל כל זה לא הספיק לו- כמובן שלא קניתי עוד) היום אנחנו בבית

אתמול היינו בבית, ראינו את הטקס ואת השידורים

בטלויזיה, לא אוהבת את ההמולה. היום היינו אצל חברים ברחונות ,מינגלנו כמו כולם , היה נחמד .

S r 35

New member
יום העצמאות אצלנו ../images/Emo165.gif../images/Emo166.gif

אתמול היינו עם חברים טובים ברחבה של בית-הספר הריאלי בהדר חיפה. היו שם "מתנפחים" לילדים, הרקדות, דוכנים עם פיצ'פקס ועם אוכל, אוויר ערב צח ונעים וכמובן זיקוקים - הילדים לא היו צריכים יותר מזה. הם נהנו מאוד. וגם אנחנו - נהננו מאירוע לא המוני, בו לא צריכים לדאוג שהילדים ילכו לאיבוד, מחברותא נעימה. בקיצור ערב נעים. היום מינגלנו לתפארת מדינת ישראל אצל קרובי משפחה - שאנחנו מאוד אוהבים ולא מתראים איתם מספיק - באזור המרכז. היה רגוע וכיפי (וזה אחרי חוויה לא נעימה בבסיס חיל-הים בחיפה. הזוגי התעקש ללכת לשם אבל כשראינו את הדוחק, הצפיפות, חוסר הארגון וההמולה עשינו אחורה פנה וויתרנו). מקווה שעל כולכם עבר יום עצמאות נעים

למעלה