בוקר
(טריגר)

live in hope

New member
בוקר ../images/Emo10.gif (טריגר)

זה היה הלילה הכי נורא שהיה לי-הכי כולו שטוף זכרונות ובכי שקט שלא העיר את סבתא.. ברחתי לאוכל ואכלתי ואכלתי וכל הזמן אמרתי לעצמי גם בקול רם "את לא מקיאה שירה את לא מקיאה את לא מקיאה את לא מקיאה.. .." ולא הקאתי אבל רע לך ואני עייפה כל-כך ויש לי יום ארוך שאין לי מושג איך אוכל לעמוד בו. כל הלילה רק רציתי שאמא תחבק אותי
בוקר טוב לכולן ומירית-תודה על התמיכה בצאט ממקווה שאת בסדר
.

Aisha

New member
בוקר . מקווה שעכשיו את יותר טוב

ושהיום יעבור מהר

ameli

New member
../images/Emo24.gif

קודם כל מגיע לך כל הכבוד!!! לא הקאת למרות שרע - וזו נקודת אור עצומה שצריכה להאיר לך את היום. מקווה שעכשיו את יותר טוב. ו...אולי תשתפי קצת במה שמעיק? לא חובה פה - אבל תשתפי מישהו..אולי זה יעזור..
גדול גדול

Pure SilenCe

New member
בוקר אור שירה

אני מאוד מקווה שאת ישנה עכשיו שנת ישרים. עמדת בפני מכשול וגברת עליו. זה שואב המון כוחות עצומים. והנה, את רואה שיש לך אותם. ונכון, זה קשה. מאוד אפילו. אבל את מסוגלת לעמוד בזה. וכל מכשול שתעברי - כל המכשולים יילכו ויתמעטו. התחושות הרעות יתחלפו בהרגשת הקלה.. בעצם את לא ישנה, כי יש לך יום ארוך... סיימי אותו ולכי קצת לנוח. את חייבת לצבור כוחות מחודשים. ותני לעצמך קרדיט ענקי. מגיע לך.

../images/Emo24.gifגדול,

למרות שזה לא תחליף. כל כך לא תחליף.... מה היה קורה אם לא היית בורחת אל האוכל. והיית צריכה להישאר עם עצמך ועם מה שהרגשת, בלעדיו? מה היית מגלה שם? פה, בתוכך? כל הכבוד שלא הקאת. מקווה שבכל זאת את שורדת רת היום הזה. היום תלכי לישון כמה שיותר מוקדם. שוב,
גדול גדול. רחלי

דניש21

New member
כל הכבוד שלא נכנעת

ולא הקאת! לי היה לילה כזה בין שישי לשבת ואני שלא כמוך כן נכנעתי והקאתי בכיתי ופשוט בחרתי לעזוב! אז כמה שקשה ומובן! טפיחה אחת על השכם ולהמשיך בראש מורם! מחר יום חדש ילדה! חיבוק!

Just Efrat

New member
שירה../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif

תנסי להסתכל על חצי הכוס המלאה: אמנם ברחת לאוכל, אבל התגברת על הדחף להקיא, ולא נכנעת לו. תתני לעצמך קרדיט על כך. מגיע לך! שיהיה לך יום אופטימי ונעים... תחזיקי מעמד. וכשתסיימי את כל מה שיש לך לעשות- תשני!! שולחת לך מכאן חיבוק גדול וחזק. ושק ענק של אנרגיה וכוחות...

ToryMaster

New member
../images/Emo24.gif

אמרתי לך לאחרונה כמה אני מעריצה אותך? ולא הקאת, ואני כל כך גאה בך שאין לך מושג למה, וגם את צריכה להיות גאה בעצמך, כי עצרת את עצמך איפשהו באמצע הבריחה והבנת ש"די, זה רע לי".

תהיי כל כך גאה בעתצמך..כל כך גאה:)

את לא הקאת אחרי שאכלת מה שאכלת וזה הישג ע-נ-ק!!!! אלוהים אני ממש שמחה לקרוא אותך כל פעם מחדש ההודעות שאת משאירה בבוקר התגובות המעודדות ההודעה על הבוקר שתדעי לך שבזכותך התחלתי את הבוקר גם כן עם שוקו רק בזכותך בזכות הבריאות שלך שמעודדת אותי גם כן כל הכבוד שלא הקאת גם את אכלת בלילה לא קרה כלום לכולנו יש את הנפילות שלנו לא את הרגעים שהקשים ואת המעידות אחרת לא היינו בני אדם כל הכבוד לך שירה אני כל כך שמחה לקרוא את ההודעות שלך ממש ממש ממש תהיי גאה בעצמך אני אומרת- לכי פנקי את עצמך תקני לך משהו חמוד איזה בגד וסוכריות :) ותפנקי את עצמך הכי הכי את אחד הבנות החזקות

שירה...

יש לילות כאלו. יש ימים כאלו. הבריחה למקום המוכר. אבל ידעת לעצור... וזה הרבה. מקווה שהיום כבר תכף נגמר. ספרי מה איתך טוב?

|4u|

עמדת במכשול הקטן, נפלת והצלחת להחזיק מעמד ולא הקאת. זה בסדר, וותרי לעצמך כי ידעת שבדרך להחלמה יהיו נפילות ומשברים. אני לא אמא שלך אבל שולחת לך ((חיבוק)) ומקווה מאוד שהיה לך יום שעבר טוב ושתוכלי לנוח הלילה יותר. לילה טוב

mirit 22

New member
חמודה

מצטערת לשמוע שהלילה לא השתפר אחרי שהלכת... מצטערת שלא יודעת מלהגיד יותר מזה ששולחת חיבוק אם זה בסדר
אין לך על מה להודות לי תשמרי על עצמך זה מה שחשוב

רונה1980

New member
שירונת

ילדה יפה
אני מקווה שעכשיו הוקל לך,יש לילות כאלו ואת צרכה לתת לעצמך פידבקים על העובדה שלא נפלת ולא נכנעת שנ-א-ב-ק-ת. אני גאה בך,את בדרך הנכונה. (המשפט לגבי אמא,כאב לי מאוד.כתבתי לך מסר לגביו) אני כאן שירה.את לא לבד

broken child

New member
היי שירה...

גאה בך מאד וקרה לי פעם אחת מקרה דומה. אז זה רגשות מעורבים-מצד אחד את גאה בעצמך על זה שלא הקאת ומצד שני מרגישה כל כך כבדה פיזית ונפשית-אני בכל אופן הרגשתי ככה. אבל ההרגשה הרעה עוברת-מנסיון. וחופשי את יכולה להתגאות בעצמך. זה מכשול לא קטן-ענקי למען האמת. ובאמת גאה בך. המשפט האחרון שלך קרע אותי
אין לך מושג באיזה פצע כואב הוא נגע. ולסיים בנימה יותר אופטימית- כל הכבוד שירה!!!

live in hope

New member
יעל

[במילעל] לכי לישון כבר. אב-שינה זה כאילו האבא של השינה כמו אמא אדמה?

למעלה