בוקר, שרוני אנחנו מחכים לעדכון

בוקר, שרוני אנחנו מחכים לעדכון

במתח רב, מקווה שירדן הפתיעה את כולם!!!!

בוקר טוב../images/Emo199.gifשרון מקווים שעבר לילה שקט ויותר

נינוח עליכם ועל ירדן. אצלינו היה לילה "לבן" סיון עם חום מאוד גבוה ואאני מנסה להמנע מלהגיע לשניידר.... עושה לה אינהלציות מקבלת אנטיביוטיקה אתמול הפיזיוטרפיסטית שלה עשתה לה טיפול נשימתי - אבל בינתיים כל פעם שההשפעה של הנורופן נגמרת החום קופץ יותר גבוה - מקווה שהלילה היה השיא ומעכשיו היא תשתפא אחרת לא יהייה מנוס... מה שלום כולם פרט לדאגה סביב השעון לירדן??

shirar1

New member
שרון - מצטרפת לממתינים

מקווה לשמוע עדכון חיובי בקרוב. מקווה שסיבוב הבוקר יעבור בטוב. ואוהבת אתכם מאד, שירה.

שיר5520

New member
עידכוני ירדן

שרון ביקשה ממני לעדכן כי... היא חטפה את הוירוס של השלשולים (שכבר היה לה). המצב של ירדן לא השתנה. רגוע. חמסה. הסטורציות יציבות (אם ככה אומרים את זה...). אותן נשימות מעצבנות, אבל שלשום הן היו ממש נוראיות ואתמול הרבה יותר טוב. הבוקר היא עוד לא התעוררה, אבל נקווה שמגמת השיפור תמשיך. שרון לעומת זאת תשושה וחולה ומחכה שדודו יבוא להחליף אותה. באסה. יומטוב לכולם.

AYELET1

New member
החלמה מהירה לשרון ומקווה שמגמת השיפור

תמשיך!!

דבורי

New member
תודה רבה על העדכון.

מקווה להמשך השיפור אצל ירדן. שרון - תרגישי טוב!

Agata

New member
תודה על העדכון

שרון, איחולי בריאות והרבה כוחות לירדן ולכולכם. מקווה שמגמת השיפור תמשיך! בריאות גם לסיון! מקווה שגם אצלכם החום יעלם ומהר! חגית

שרון123

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

מבחינת ירדן עברנו לילה רגוע
היא שמרה על סטורציות יפות מאד
הנשימות לרגע ניראות טובות יותר, ולרגע לא. הבוקר אנחנו אופטימיים
דודו חזר בבוקר, ואמר לפרופ' מנהל המחלקה שאנחנו מוכנים לשיחה איתו, אז תשובת הפרופ' היתה שאין שיחה
, כי זה כבר לא רלוונטי
לא שאלנו שאלות מיותרות, אני עפתי הביתה(תיכף אכנס לנוח, אני חולה
), ודודו כבר מתחיל לבקש הדרכות על שימוש בזונדה, בשאיפה לעוף משם כמה שיותר מהר, סה"כ כרגע היא לא מטופלת שם במשהו שאין לנו אפשרות לתת לה בבית. אז בהחלט יש אופטימיות, אבל המצב עדיין לא מזהיר, הבוקר לדוגמה היא עדיין לא התעוררה, ולא ביקשה לשחק, היא מאד חלשה ועייפה, לא מסוגלת לשבת באופן עצמאי, ניסיתי אתמול לתת לה טיפטיפה לשתות(רק למצוץ פד גזה ספוג במים), והיא מיד נחנקה, כך שחזרה לאוכל מהפה לא על הפרק כרגע. גם הסוכר לא מאוזן בכלל, ומשתולל כל הזמן. אבל אנחנו יודעים שהיא פייטרית, היא לא מפסיקה להפתיע
, היא אוהבת את החיים בכל ליבה, היא לא מוותרת על אף קמצוץ של אהבה, דורשת נשיקות מכולם, שואלת כל רגע איפה כל אחד(אתמול היה גל ענק של מבקרים), אני כל כך אוהבת את הילדה הזאת
היא עדיין לא מוותרת עלינו, ואנחנו לא מוותרים עליה

שרית מ

New member
שרוני, איזה כיף לקרוא את ההודעה הזו../images/Emo24.gif

מאוד מעודד. ירדן מדהימה בכח הרצון ובפייטריות שלה.
חושבת עליכם המון.

bis fd

New member
../images/Emo24.gifמשפט מפתח

" אני כל כך אוהבת את הילדה הזאת היא עדיין לא מוותרת עלינו, ואנחנו לא מוותרים עליה"

tzof

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

אין כמוה
וכעת, טפלי בעצמך יקירה

שרוני, קראתי את ההודעה שלך

עם דמעות של התרגשות ושמחה בעיניים. כל-כך משמח אותי שרכבת ההרים שלכם הפכה למתונה יותר, בתקוה שתמשיך עד לתחנה האחרונה בבית כמה שיותר מהר!!!!

שרינה1

New member
../images/Emo57.gif שרק תמשיכו ככה, היא גדולה מהחיים../images/Emo47.gif

ואת - תשמרי על עצמך ותרגישי טוב

imashelo

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif../images/Emo57.gif שרון,

את אחת ויחידה, וגם ירדן. אין כמוכן. אני חושבת עליכם כל הזמן מחזיקה אצבעות לחזרה מהירה הביתה

למעלה