בוקר שעדיין לא מוזהב ויוזהב בהמשך

אפי 7

New member
בוקר שעדיין לא מוזהב ויוזהב בהמשך

פעם אחת להיות ראשונה לפתוח את היום ומדוע כל כך מוקדם - לילה לבן. לכל משפחות החברות והחברים יום משפחה נעים ומלא אהבה. יום נעים אפי

דרדרית

New member
../images/Emo42.gifבוקר נפלא לה לה לה ../images/Emo39.gif

אפי- הצטרפתי אליך. רואה? את לא לבד.... בוקר נפלא לכולנו בוקר נהדר שטוף שמש ואור עם שיר חדש בלב ו...המון עבודה.... שיהיה לכולנו יום נפלא

shkedud

New member
דרדרולה,אפי בוקר נפלא לכן../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

5EDEN50

New member
שקדוד מזל טוב לקטנה../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

(אני מקווה שהפעם יצליח לי הסמיילים}

מרים50

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

שקדוד מזל טוב ועוד הרבה שנים של אושר.

shkedud

New member
חברים וחברות, חמודים וחמודות

המוווווווווווווון תודות על הברכות החינניות שנזכה כולנו (אינשאללה) להרבה הרבה שמחות... אתם נפלאיםםםםםםםםםםםםםםם

בוקר טוב אפי, בוקר טוב פורום ../images/Emo42.gif

אפי, הבוקר כבר מוזהב על רקע תכלת. יום טוב שיהיה לכולנו

יוליקה

Member
מנהל
רציתי לשאול שאלה את חברי הפורום

האם זה לא הפורום של הגימלאים? מה אתם/ן עושים כל כך מוקדם בבוקר? סוף סוף לא צריך לקום מוקדם לעבודה, סוף סוף לא צריך, לקום להכין סנדביצי'ים לילדים אני לא קמה לפני 8 וזה גם כן רק בגלל שהכלב שלי מנדנד לי שהוא רוצה לצאת....

יוליקה Zה ההרגל...התרגלנו לקום

מוקדם ...והרגלים קשה לשנות.. וחוצמזה חבל לבזבז את היום במיטה -כל כך הרבה דברים אפשר לעשות בחוץץץץץץץץץץץץץץץץ

מנורה

New member
יולינקה את יודעת מה ההבדל? עכשיו

אני קמה מוקדם כי אני בוחרת לקום מוקדם לא כי מוכרחה ואני קמה מאוחר כי בא לי להתפנק במיטה ואף אחד לא מאיץ בי וזה הבדל גדול וכייף גדול.

אני אוהבת לראות את היום נכנס לתוך

הלילה ומחליף את צבעי השחור באופק ורוד מהמם שמתמזג עם עננים קלים לפני שהשמש עולה.

יוליקה

Member
מנהל
האם זו היית את?

הבוקר ציטטו אצל אברי גלעד ועינב גלילי גולשת בשם "רות המואביה" האם זו היית את???

maxima

New member
יוליקה....אני אוהבת לשמוע את העולם

את ראשוני הציפורים את האור הראשון למרות שלאחרונה, לצערי, אני לא מתעוררת עם שחר.

יוליקה, מזל טוב . כן זו אני הייתי

בתכנית של אברי גלעד ביקשתי שיחזירו את יום האם לקדמותו. נחמד שיום הנישואין שלך מתחבר עם יום המשפחה. כל כך סמלי ומתאים. מזמינה אותך לבקר בקומונה שלי. אנחנו דנים שם בנושאים שונים. קישור לקומונה http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=10908&smsMsg=

ערפה

New member
../images/Emo8.gifההפסד כולו שלך

בבוקר הכל צח ורענן כייף להתחיל את היום מוקדם (בעיני) ולהיות גמלאי זו משרה מלאה.

../images/Emo42.gif בוקר טוב אפי וכולם

אפי, לראות אותך בפורום כל כך מוקדם.... ממש נס או כמובן לילה לבן כמו שבאמת קרה, מקווה שבלילה הלבן עברו לך מחשבות טובות בראש ו....הכל לטובה!

למעלה