בוקר שמח לכולם!

תחיה

New member
בוקר שמח לכולם!../images/Emo42.gif

איך היה החג? שבת? נהנתם? וווווווואאאאאאאאאאאאוווווווווווו כמה ישנתי בטירוף!!!!!! כל הזמן רק ישנתי, השלמתי לי קצת חלק מהשעות שינה שהיו חסרים לי! מי למד בערב שבועות? מה למדתם?

בוכר תוף גם לח! ../images/Emo140.gif

ב"ה אחותייייייייייי!!!!!!! מה המצב תחי´וש? בוקר טוף גם לך! אז מה קורה? מה העניינות אני דווקא לא ישנתי כ"כ הרבה, כנראה שלא חסרות לי שעות שינה... כאילו - מי בכלל ישן!?!? לומדים!!!!! חבר´ה, הרי לכם תזכורת קטנטנה: הספירה לאחור החלה... עוד 10 ימים מומלדת!!!!!! תכינו לי קונדסון ושי וברכות רבות!!! אני אהיה בת... בת.............. בת.................................. בת ישראל גאה! חחח 15 ביי בייייי!!!!! ועוד אנטר

תחיה

New member
אהלן!

ווווווווווואאאאאאאאאאאאאווווווווווווווו!!!! איזה גדולה את!!!!!!!!!!!!! לי יש יומלדת עוד שבועיים וחצי בערך!!!!!!!!!!!!!! אני מרגישה מה זה זקנה חבל"ז!!!!!!!! חבל שלא ישנת, לי דווקא היה כיף לישון רק חבל שעכשיו אני סחוטה מעיפות כי לא ישנתי כל הלילה!!!!

אנשימים! שיהיה לחם ברור!

ב"ה עוד 10 ימים ב-י-ד-י-ו-ק אתם מארגנים לי מסיבת הפתעה שחבל"ז על הזמן!!!!!!! חחח.... בעצם עכשיו זה כבר לא הפתעה, אבל מה סה חשוף?! העיקר מסיבהבה! חסר לחם שלא! יאלה ביי ביי

מגואה

New member
מה חסר לחם ???

המאפיות בשביתה ? פסח שוב חזר ? מה קורה פה לכל הרוחות והגשמים ?

גם לייייייייי

יש יומולדת עוד בערך שבועיים וחצי!!!חחחחחחחחחחח... דרך אגב, בכלל בכלל לא ישנתי......לא בשבת ולא בשבועות..כל הזמן למדתי, הלכתי לשיעורים והרצאות והיה דווקא מעניין (חוץ מהפעמים שנרדמתי באמצע והיה קצת לא נעים..) זהו! אז עכשיו אני קרועהההההה מעייפות אבל לא, אני לא יכולה ללכת לישון, כי יש מבחן עוד כמה ימים..... ביי לכולם!!

SMILE 4 NOTHING

New member
כיף לך!!!!!

אני מתה מעייפות!בכלל לא ישנתי בחג ובשבת! ואני מתה לישוווווווון! ובוקר טוב!

למעלה