בוקר של אהבה

בוקר של אהבה../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif

בוקר ורוד
בוקר מחוּייך
בוקר חמים מרוב אושר
בוקר מוּצף ברגשות טובים בוקר של חיבוקים ובקיצור, בוקר של א-ה-ב-ה
ועכשיו למשימה, או יותר נכון התהייה היומית: איזהו הרגש החשק יותר בקרב בני האדם: תעבת הבצע או האהבה

מאוהבת16

New member
אהבה אהבה ועוד קצת אהבה..../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif

יום אהבה מהנה שיהיה לכולם..
אני בכל אופן עד עכשיו נהנתי... ועוד איך נהנתי...
מלאך שלי, תודה על הכל....

yanivca

New member
יש משהו לא נכון בשאלה

הרגש הנחשק יותר הוא כמובן אהבה. אף אחד לא חושק להיות תאב בצע. אלו הנסיבות שהופכות אותו לכזה. חלק מכם יגיד אולי שזה לא הנסיבות, אלה כך החליט האדם לחיות ובלה בלה בלה כזה, ואני לא מתווכח עם זה. אני רק אומר שתאבת הבצע נחשבת, בצדק או שלא בצדק, לדבר שלילי. אף אחד לא חושק להיות שלילי. לכן אהבה נחשקת יותר. תאבת בצע שכיחה יותר. הרבה יותר.

מקבלת את התיקון../images/Emo70.gif ויניב...

בהודעה על האופטימיות לא התכוונתי למסכה במובן של צביעות, של אי אמינות, אלא במובן של בגד חדש, אמיתי לגמרי, שונה מזה שלבשת לפני יש מבין

yanivca

New member
אני יודע

קראת את הספר "מסכות" של טל מור
פשוט כשאמרת את זה, זה הזכיר לי סיפור משם (תנחשי איך קוראים לו... "מסכות"...
). אז יש לי קצת בעיה עם המושג "מסכות" בהקשר הזה, אבל הכוונה הייתה ברורה לגמרי.

ממתי תאוות בצע היא רגש?

אם אנחנו מדברים על תאוות המין לעומת תאוות הכסף, למי מה שאמר לי מישהו שאני מעריך את הדיעות שלו, זה משתנה עם הגיל. דהיינו, התאווה הראשונה, השולטת, של הצעירים, היא מין. כשגודלים וצריך לפרנס את עצמנו ואת המשפחה עושים הכל בשביל כסף, שהופך להיות עדיפות ראשונה. ולזקנים אין דבר חשוב יותר מכבוד, ורושם בעולם, וזה גם ידוע. אהבה, היא צורך קיומי הרבה יותר מאשר מין, ומאשר כסף. האהבה משפיעה על התפתחות האדם, ברמה רגשית ופיזית, ולכן אין לה תחרות על חשיבות.

למעלה