בוקר שישי!! הורייי!!

הגופן

New member
בוקר שישי!! הורייי!!../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

מזל טוב לכל החוגגים/ות בגנים
שיהיה כיף ומוצלח!! (אנחנו מסתפקים בלהיות אבא של שבת אצל המגניב - בן 3, ממש ארשת כבוד יש לו הבוקר..) יום טוב ושבת מקסימה, משפחתית ומלאת כוחות!!!

למה לא כל יום שישי???

מזל טוב לכל החוגגים, אנחנו ממש עוד לא שם, אבל נראה לי מרגש לאללה.... אני עכשיו מצאתי טיסה לרומא- איזה אושר. יש ציפייה לסוף פברואר, אני והחצי- בלי עבודה, בלי צבא ובלי המירס !!!!!! לפנינו שבת עמוסה בדברים כיפיים- הערב ארוחה אצל חברים, מחר בבוקר אנחנו דודים למופת ולוקחים את האחיינים ליער הקופים ובערב מסיבה של ההורים שלי... שתהיה לכולן שבת נהדרת, שלווה ומלאה במשפחתיות
וזמן איכות עם החצי

mimor2

New member
איזה כיף! רומא!

כמה זמן? אח... איטליה! תענוג צרוף (וטעים!) נשמע שעומדת להיות לכם שבת כייפית ביותר - תבלו יפה!

התכוונת תענוג משמין ../images/Emo78.gif../images/Emo71.gif../images/Emo174.gif../images/Emo96.gif

ראשון עד חמישי, מה שמבטיח שיש לי זמן עם החצי מחמישי ועד ראשון שאחרי הטיסה. מדהים.... בלתי נתפס

mimor2

New member
וואי - מעולה!

אני הייתי באיטליה לפני 11 שנים, בהריון עם הגדולה. כמה אכלתי... כל בוקר שתיתי שוקולטה בארוחת הבוקר. כמה פסטות... בעלי אמר אז שעכשיו הוא לא רוצה לגעת בפסטות יותר! (זה החזיק בקושי חודש...) יאמי. טעים בטירוף שם! מתה על איטליה! תהנו המון המון!

maman24

New member
אצלנו זאת הפעם הראשונה בלי בעלי שבת!!!

קצת עצוב (טוב מאוד עצוב לי) לא חשבתי שיהיה ככה קשה בשבילי הקורס קצינים (איזה אגואיסטית אני!!) שיהיה לכולכן שבת שלום

הגופן

New member
../images/Emo201.gif שיעבור הכי קל שאפשר!

זה בהחלט קשה (גם אחרי שנים) אבל.. איך לאמר.. קצת מתרגלים..
בהצלחה

שולחת ../images/Emo201.gif

אני כל כך מבינה... שנאתי כל שבת וחג בקורס קצינים שלו, זו הייתה תקופה קשה מאוד א-ב-ל היא עברה יחסית מהר, כי ספרנו אותה בשבתות... מוזר, הוא סיים רק ביולי, וזה נראה כאילו זה היה לפני שנים לי אז יעצו הבנות פה לצאת, לראות אנשים ומשפחה ולא להסגר בבית בעצבות, זה היה קשה- אבל זה עזר

maman24

New member
אני דתייה ואני לא מכירה כ"כ שכנים

ואין לי משפחה בארץ....

ובכל זאת

חשוב לא להיכנע לדכדוך הזה שמאיר אותנו על הספה- לצאת לנשום אוויר, לברך שכנים בשבת שלום. כשהחצי היה בקורס נתתי לעצמי שבת אחת של באסה טוטאלית (יכול להיות שזה בכלל היה חג, מלא חגים היו בקורס שלו
) ומאז הקפדתי לנסות לראות אנשים, לנשום אוויר ולזכור שזה ייגמר אוטוטו

candy can do it

New member
../images/Emo45.gif

גם אני בעד לא לשקוע בדכדוך! לצאת! לראות! להנות! (לא שאני מקיימת את זה
)

candy can do it

New member
../images/Emo4.gif

לא קל.. מקווה שעוברת לך שבת בנעימים בכל זאת. ואני תמיד בעד אגואיזם

יעלבז

New member
מקווה שעבר מהר!!!

נורא עצוב לי לשמוע שאת כל הזמן לבד את חייבת לייצר לעצמך חברות מהיישוב אני מבינה שאת דתייה ושהאמהות בגן רובן לא, אבל בשביל לקבוע להפגש בשבת בגן השעשועים ממש לא משנה המגזר... (אין שם טלוויזיה ולא חשמל...) את מוזמנת אלי לשבת בפעם הבאה שהוא לא יוצא!!!

maman24

New member
תודה../images/Emo24.gif

אני דווקא מתחברת יותר בדרך כלל לאנשים לא דתיים (אולי בגלל שגדלתי בחו"ל ולא בבני עקיבא בארץ
) אני פשוט מתביישת לדבר איתם השבת הייתה בסדר,לילד היה קשה. הוא חשב שהוא הולך לפגוש אותו בבית כנסת הוא אמור לסגור גם שבת הבא אבל הוא מנסה לדבר איתם שיסגור מתי שאמא שלי תהיי פה ללידה שלי (עוד חודש) בכל מקרה תודה על ההזמנה

נ ט ש ה

New member
חזרנו מהמסיבה!

היה פשוט מקסים!! הקרפוצה כל כך התרגשה ולא הפסיקה לקפצץ! רקדתי איתה סביב החישוקים וקפצנו יחד.. עשינו את ריקוד הפרפרים ואת ריקוד הציפורים.. היא הייתה בעננים!! אז מה עם העוגה נראתה קווץ, והפרנץ טוסט היה שרוף.. הילדים נהנו!! זהו. תמו החגיגות עד שנה הבאה!

הגופן

New member
פראנץ' טוסט?! איזה סטייל!../images/Emo71.gif

איזה כיף לשמוע שהיה מקסים (וסליחה שפקפקתי..)
שבת חגיגית ומנוחית!

למעלה