בוקר שבת

ע ו מ ר 4

New member
בוקר שבת

מקווה שהילדי.ם בבית,ואלה שלא יצאו השבת אחרי מחרתיים כבר יום שלישי.....כמעט סופ"ש. בודקת על גב היד טיפות חלב אם מבקבוק שנשאב....לראות אם מתאים בחמימותו לפה קטן. מוצאת את עצמי...נראית כמיינקת...כי כשרעבים ובשניות עד שהבקבוק מגיע....מנסים למצוץ את החולצה שלי. בכי קטן של עייפות...חיוכים המון...שירים קטנים..ישנים אוכלים...ושוב ושוב...סימילאק ומטרנה(אמא אילת שומרת לך קופסאות
)וחלב אם שהוקפא והופשר וגם טרי. זה ממש סימן שאני עובדת בתינוקייה....שזה הכי שווה. אדום אי שם....נהנה עד מאוד...שומר על קשר....ולדאגות של אמא אין רגע דל. ירוק מתחפששת בהנאה.....בפייסבוק קיבלתי הודעה מ........ שלה:"איזו בת שלחת אלינו...את לא מבינה כמה יצירתית היא ומדהימה" אני לא מבינה? מיד כתבתי "עבר בגנים מאבא שלי אלי ואליה...וממני אליה והנה היא מוכשרת" יום חדש... נוסעת מעט להזדנגף....
ו...... מחכה ואולי תגיע חברה אהובה..
פסח ראשון מאז 2002 שאני אמא עם 4 חיילים משוחררים.
יום רגוע

atalia

New member
בוקר טוב של סופ"ש

(מה זה הערפל הזה בחוץ? ) מעולה שמרוצים אצלך
מנוחה נעימה.

בוקר טוב, עוד לא נורא חם אז מרגיש אביבי

עומר - את חושבת שיש סיכוי שאדום שלך ובכור שלי יפגשו? אמרת שנסע למזרח, אז הטיילים הישראלים מתכווננים לליל הסדר בקאטמנדו, ושלי כבר הזמין מקום לפני שיצא לטרק של שלושה שבועות בהימלאיה, יהיה נחמד מאוד... וניראה לי 4 משוחררים- זו ממש תקופה שחלפה (גם ככה ניראה לי 4...), ג'וני גרין נפל שדוד אתמול מעייפות וויתר על יציאה וישן, הבוקר קם כבר, והצעתי לו ארוחת בוקר בבית הפנקייק, הוא מת על המקום, אז עוד מעט נצא, מנצלת את הזמן שהוא פנוי בשבילי כי החבר'ה יקומו יותר מאוחר המשך שבת נעימה

בוקר שבת

שבת שקטה מידי!! אצלי "הקן ריק" ,הכסוף סוגר, הגדולה מטיילת. האיש שלי צריך לשוב ממרחקים ואני מושבתת עקב פציעת ספורט. אז שאני אקטר?? שתהייה שבת טובה לכולם באשר הם חיילים בבית , ואיי שם בבסיס.

פולי44

New member
צהריים טובים ושבת שלום

התעוררתי ממש באיחור היום, פרגנתי לעצמי שינה ואז התחלתי בבישולים אז רק עכשיו אני פה. החייל עדיין ישן אחרי שיצא וחזר מאוד מאוחר וכך גם מתבגר א'. שקט ורגוע אצלנו המשך שבת טובה

פיטנגו4

New member
הולך להיות מחר חם

המחאס ידאג שיהיה חם מאד מאד בדרום. אני משקשקת מעכשיו. כמה טוב סוף סוף לקבל ילד רגוע, לא מקטר שהוא לא בסיירת, פשוט החמוד הרגיל שלנו. הספיק לישון, לצאת לבלות ולחזור אחרי הזריחה, לשרוץ מול המחשב... בכביסה מצאתי חולצה של "נבחרת ריצה". זה של אותו האחד שאמר ש"אני לא ארוץ בשבילם, אני אברח מכאן לפני כן". כמה טוב שהוא קיבל את מה שאי אפשר לשנות.

סמדר בנ

New member
אחה"צ

והשבת חולפת לה מהר מדי. הבית שקט, הבנות לא הגיעו, הג'וניור בצופים, הבעל
ואני בכוון..... הבטיחו מחר גשם. לא אוהבת את החום הזה, עדיין לא הורדתי בגדי קיץ. עומר - איזה יופי להיות אמא ל-4 משוחררים. גם ירוק בקבוק מתכננת נסיעה למרחקים?

כבר מוצ"ש

היה יום מלא פעילויות. ביקור אצל הסבתא ואחר כך טיול בשוק נחמד והביתה להכין עוגה לכיתה של הג'וניור וגם משחק "חבילה עוברת" והיה נחמד. עומר, איזה יופי שכולם משוחררים . באמת הישג גדול. עברת בשלום את כל ארבעתם טפו טפו ושימשיך להיות טוב. רוזנת, גריני עייף וזה טוב ובטח ישלים שעות בילוי בהזדמנות הכי קרובה. שבוע חדש בפתח, מקווה שלכולם שלום ומקווה שיתממשו הציפיות לעוד קצת גשם ככה על הקצה של ה"חורף". שמרו על עצמכם וסעו בזהירות תמיד

שבוע מבורך לכולן../images/Emo140.gif

ולכם חיילים/ ות סעו בשלום וחזרו תמיד בשלום
ומי יתן וגלעד שליט יחזור כבר הבייתה

אילת39

New member
שבוע טוב ומבורך לכולן ../images/Emo140.gif

שני החיילים שלי נשארו בבסיסים השבת. את הגדול מותר היה לבקר, ואתמול גם הפך רשמית לסמל...אז אמאלה שניים המשוגעת קמה מוקדם בבוקר ואפתה עוגת סמל שנסעה עימנו למוצב
לטורקיז הצעיר היה שבוע מאכזב לאחר שלא עבר את הגיבוש ושובץ באחד הגדודים. היה לו קשה כי הוא אמר שהלך לו ממש מעולה בגיבוש, הגיע ראשון בכל דבר, עזר לאחרים...ובסוף שובץ לגדוד. היו יומיים מאוד קשים אבל היום הוא כבר נשמע יותר טוב...כנראה שבסופו של דבר הם מתרגלים להכל - ובעיקר אחד לשני וזה הכי חשוב. לג'וניור שלי קשה פתאום בלי שני האחים שלו...הם מאוד קרובים בגיל ותמיד היו יחד כל הזמן...פתאום שניהם יצאו לו מהבית והוא מרגיש מאוד בודד. מזל שהוא מוקף בחברים אבל בכל זאת, אני יודעת שהוא מרגיש את החסר במיוחד בערב...מה לעשות...תקופה לא קלה לכולם. מאחלת לכולם ובמיוחד לחיילים ולחיילות שבוע רגוע ומשעמם

פולי44

New member
הי אילת

מזל טוב לטורקיז הסמל! שיצליח! ולטורקיז הצעיר, לא נורא, אני בטוחה שהוא ימצא את מקומו ויהיו לו המון חברים. בהצלחה לשניהם!

אםפי7

New member
מזל טוב לסמל הטורקיז של איילת

נראה לי שיש כאן מבחר נכבד ומכובד של סמלים. כנראה שהחיילים שלנו התגייסו באותו זמן פחות או יותר. אצלי שתיקה בונקרית כזאת, השריונר לא מגיב, מזלי שיש לשויו שריונר פרטי עם שלי ככה יודעת מה חדש. אצלנו קצת מתקרר ורוחות חזקות, נשבר חלון במטבח, אצטרך להוריד ולקחת לתיקון כשאחזור מנדודי תחילת שבוע בעבודה במרכז הארץ. ומחר יום הולדת לנכד שלי
יהיה בן 5, הוא גר ביישוב נחמד במרכז הארץ, מחר נחגוג, אמו שהיא הבת שלי נדבה את בכורתה בת ה10 לבוא לעזור לי לפסח......... אז שאלתי אותו מה הוא רוצה מתנה , לא תאמינו הילד חובב
אז מחר אלך לחפש לו רכבת כמתנה.

אמפי ../images/Emo49.gif לנכד החמוד ../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

איזה יופי שהנכדה באה לעזור לך בפסח המון נחת מהם

ל י ת י1

New member
אמפי מזל טוב לנכד../images/Emo65.gif

ויופי של עזרה לפסח קבלת, תהנו לכן יחד בין המגב לסחבה

ל י ת י1

New member
מזל טוב לסמל הטורקיז

איזו עוגה מקסימה. ולטורקיז הצעיר המון הצלחה בגדוד.

למעלה