בוקר שאני אוהבת ...

בוקר שאני אוהבת ...

מתעוררת בבוקר עם חיוך על הפנים ( נו טוב זה בדרך כלל , היום אני חולה) סוחטת מיץ תפוזים ( אוף נמאס לי לשתות תה עם לימון או דבש) ואוכלת את הטוסט ( בטח, למי יש טעם בכלל בפה , הגרון כואב אי אפשר לאכול) לקחת את הכלבה לטיול היומי שלה ( זה שי יצטרך לעשות .... אני במיטה) מתקלחת מתלבשת מתאפרת מתארגנת ( בשביל מה??? גם ככה אני לא זזה מהמיטה) יש לי יום חופש היום ( בעסה סוף סוף יום חופש ואני חולה ...) ללכת להתפנק עם הבעל כי גם הוא לא עובד היום ( מה זה עוזר לי , אה???) לעשות קניות בגדים תכשטים בשמים ועוד ...( פגישה עם הרופא ב - 10 ) לתפוס לשי את היד וללכת לטייל בטיילת ( הדבר היחידי שאני תופסת זה טישו) להתענג על חומה של השמש ( חום טבעי 38 זה חום הכי חמים שיש ...) אבל מה אני אופטימית , אני אלך לרופא , אני ארגיש טוב , יהיו עוד ימים של חופש לי ולשי, נלך לטייל הוא ואני יד ביד .. אני אקח את הכלבה לטיול , אני אוכל ארוחת בוקר בקפולסקי על הטיילת ..... עוד יהיה טוב רק שאני ארגיש טוב , אה???? מאחלת לכם את בוקר טוב לא מנשקת לא רוצה להדביק שולחת לכם חיבוק ענק אוהבת שרון ;-)

נופר 30

New member
בוקר טוב ילדה

הצנצנת עם הפרופוליס והארכיניציה כבר בדרך לקחת מזה ותראי תרגישי אחרת מקווה שתרגישי יותר טוב נופר

למעלה