בוקר קסום
לכולן

yoyo10

New member
בוקר קסום../images/Emo28.gif לכולן

אוףףףף אני חולה עבר עלי לילה סיוט

בוקר טוב. מהיום יהיה צדק פה במשרד!

קודם כל יויו אני מאחלת לך שתרגישי יותר טוב. דבר שני, כבר יותר מדי דברים לא טובים קורים פה במשרד. פעם אחד אני נהגת של אישתו של הבוס ולוןקחת את המכוניות שלהם למוסכים וכל החברה פה מבקשים ממני כל מיני דברים שהם צריכים ולשניים אמרתי שיעשו לבד ולא יטרידו אותי אלה עם זה באמת חשוב כי אני מנסה להדביק את החומר שיש לי ואני לא מצליחה בזמן האחרון כי הם מפריעים לי עם הבקשות השטוטיות שלהם. אמרתי גם לזאת שמעליי שאני בזמן האחרון נשארת מעל לחמש וכבר נמאס לי. אני כבר כמה שבועות מנסה לצאת ב-4 אבל לא מצליחה. כמו אתמול שפתאום הבוס התקשר מחו"ל ב-3 וחצי וביקש שאני אארגן לו כרטיס טיסה. כל העניין נמשך עד לרבע ל-6. אמרתי את זה לאחראית והיא אמרה לי שמעכשיו אני אגיד לה כל יום מתי אני יוצאת מהמשרד. אני באמת מקווה שהם יצ'פרו אותי. כי אני מרגישה ממש מנוצלת וכמו עבד שלהם פה. אני לא זוכרת שהיה רשום בקורות חיים שלי. נהגת, מוסכניקית, מטיילת כלבים, ביביסיטר אנשי שרות בבית, מנקה, ועוד...

Darth Foofoo

New member
בוקר טוב יקירתי

טוב שלקחת יוזמה אני עומדת על שלי ובשעה 5 אפס אפס אני בחוץ לא נשארת שניה יותר.

אפילו אם אני אשאר עוד חצי שעה אני

אני אדאג לקבל על זה כסף כשעות נוספות. דייי כבר מספיק לנצל אותי!

maybesure

New member
לרשום כל דקה נוספת

לערוך רישום מדוייק ביומן פרטי שלך להגיש בסוף חודש בנוסף למשכורת. אני עובדת על בסיס שעות, חצי משרה אבל רושמת שעות נוספות ברמה של רבעי שעה. מצד שני.. אם אני מחסירה שעות - אני מפחיתה אותן. אף אחד לא עובד בחינם. אני בטוחה שגם הבוס שלך לא.. יום רגוע

מצטרפת חדשה ושאלה../images/Emo35.gif

בוקר טוב לכולן, מצאתי במקרה את הפורום, בעקבות שיטוט בפורום אחר.. יש לי שאלה: מישהי מכירה חברה שמספקת שירותים של שיחות ועידה קוליות? כלומר- נותנת מס' 1-800 וקוד סודי, וכך מס' אנשים ממקומות שונים מתקשרים לאותו מס' טלפון ומדברים. תודה לעונות..

למעלה