בוקר צח וזיווני לכולם

בוקר

והוא לא צח\ לא זיווני\ לא עמה... אפרורי...קריר..סגרירי...פפפפפ. התעוררתי ליום הזוי {מלא סיוטים}... ומגרנה שלא עוזבת אותי כבר 48 שעות רצופות... למרות האדקס המשופר של ה 400 מ"ג הכחול הזה...כלום לא זז לי בראש. ההרגשה היא שזה הולך להיות יום אפרורי תרתיי משמע... פתרונות... במיידי......רעיונת יתקבלו בעיניים עצמות וכואבות לרווחה.

מיקי 43

New member
צאי לטבע

התמכרי לריחותיו לאוויר הצח לירוק ולציוץ הציפורים זה ישחרר ירגיע יתן תחושת שלווה שתי הרבה מיים וכאב הראש יחלוף בהצלחה מיקי

מעדיפה להתמכר לריח של החמין...

כל הטבע ואישתו רואים אותי כל יום מהבוקר ועד הלילה... רעיון אחר???....שלא כולל..לקום, ללכת, לרוץ, לנקות, לצאת... {אולי סקס??? בקונוטציה הנכונה של פירוק והרכבה אבל :))}

:))

הם מוגדרים אצלי כ "בלתי יעילים" או כ- "סמים" קלים ביותר:)) הולכת על החומר ה"איכותי"... הבנתי שזה יעשה לי רמונט טוטאלי בפנוכו של המח... ועכשיו יותר מתמיד...זה מתבקש, מחייב ונדרש. {אני ניגשת לפינת החי...ברוני בהמתנה לליטוף היומי...אולי זה ידיר כאב מרקותיי..הקונוטציה של כאב וברונהילדה מסתמן לי ברגעים אלה כמזור מלבב ...מחייכת לי}

החומר האיכותי?! :))

את מתכוונת להצעה הזאת? זאת הכי טובה, ללא ספק. * כמנוסה במגרנות.. [של ה"לפני פירוד"] (...) כבר הגעתי עד רילרט וריזלט... ואחר כך הצלחתי להוריד ל"סמים הקלים" יותר. אני יכולה להעיד שגם ה"סמים הקלים" הללו יכולים לעזור, הכל שאלה של מינון. היום אני כמעט בלי כלום, ועוד מעט קט.. אהיה נקיה מהם לגמרי. . .

החומר האיכותי?! :))

את מתכוונת להצעה הזאת? זאת הכי טובה, ללא ספק. * כמנוסה במגרנות.. [של ה"לפני פירוד"] (...) כבר הגעתי עד רילרט וריזלט... ואחר כך הצלחתי להוריד ל"סמים הקלים" יותר. אני יכולה להעיד שגם ה"סמים הקלים" הללו יכולים לעזור, הכל שאלה של מינון. היום אני כמעט בלי כלום, ועוד מעט קט.. אהיה נקיה מהם לגמרי. . .

d a n i e l s 5

New member
מחייכת :)

אתמול פגשתי אותם בשדרה........ הם חיבקו אותי ...ואני אותם ..... חשבתי לעצמי וחייכתי....... וואלה זה כמו במפגש פורום :)

d a n i e l s 5

New member
חחחחחחחחחחחחחח

הפורום בשדריה המדוברת.... זה לא יהיה מפגש ..... זה יהיה מייצג :)

Ima Adama

New member
את לא מתגעגעת להפיק?

נווווווווווווווווווווווווווווו שלא תאבדי את המומנטום...:)

למעלה