בוקר עצוב ישראל

ב ו ע ו ת

New member
בוקר עצוב ישראל ../images/Emo16.gif

עוד חמישה פרחים נקטפו. חמישה שיחסרו למשפחתם וקרוביהם כל כך. אתה שם למעלה, שלח לנו שקט בקופסא. יהי זכרם ברוך. נ.

גלית35

New member
אכן עצוב../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo20.gif

Lady Eowyn

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

עוד 5 נרות לזכר חמשת הפרחים שנקטפו אתמול בערב, בדמי ימם. יהי זכרם ברוך, הי"ד.

polegra

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gifכמה עצב

כמה בקרים עוד נקום עם דמעות ששוטפות את הלחיים עם כאב שמחניק בגרון ועם פרחים שהלכו לבלי שוב שמור על נפשותיהם ואמץ אותן אליך באהבה גדולה

Eran De Niro

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo104.gif

יהי זכרם ברוך אנחנו חזרנו לשיגרת הפיגועים לצערי כבר זה הרגל לקום בבוקר ולשאול איפה היום הייתה לחימה איפה היום נהרג חייל נשפך לנו דם סתם על האדמות המסריחות ההן אני לא שמולאני אבל אני לא רוצה שאף חייל יסכן את החיים שלו בגלל איזה אידאל של איזה אחד שהגיע מאמריקה להתיישב על אדמה שהוא קורא לה ארץ ישראל השלמה ארץ ישראל מרוסקת ארץ ישראל היא אבקה של לבבות שבורים היא תערובת של דמעות של נשים שקוברות את יקירהם ואת בניהם ואת קרוביהם אז שהם לא ידברו על ארץ ישראל השלמה ושיצאו מהשטחים אין לנו מה לעשות שם אין לנו למה להתגרות פלסטינים הם רוצים את השקט שלהם כמו כל אחד אף אחד לא אוהב שנכנסים לו הביתה או לחצר והמתנחלים הם מסתובבים להם בחצר יש"ע זה החצר הפלסטינית אם לא נצא משם אנחנו נמשיך לחיות על חרבינו ונמשיך לפחד מכל דבר שאולי מחר היד של הטרור תקטוף מישהו מאצלינו נמאס נמאס נמאס 11 מלאכים ב24 שעות זה לא טיפשות ?!?!? שמרו עלינו שם למעלה

עכשיו זה קרוב מתמיד..

עכשיו זה כבר החברים שלי.. השכבה שלי... וזה מפחיד. כל פעם לחכות במתח עד שיפרסמו את השמות... הפעם זה לא נגע...אבל עד מתי נמשיך לפחד?

Eran De Niro

New member
ליאור אני כל כך מכיר את הפחד הזה

גם לי היה את הפחד הזה לא לראות את החברים שלי או לשמוע את השם שלהם ברדיו נכון להיות ישנם עוד חלק בשירות , בתפקידי שטח לרוב אבל עדיין זה מפחיד הבטתחם יונה עלה של זית הבטחתם שלום בבית הבטחתם אביב ופריחות הבטחתם לקיים אבטחות ........

Lady Eowyn

New member
מה שבאמת מפחיד אותי...

סבינו לחמו במלחמת ההתשה. הם התפללו שילדיהם כבר לא יצטרכו להלחם בצבא. הורינו לחמו במלחמת יום הכיפורים ובמחלמת של"ג. הם התפללו שכשאנחנו נגיע לגיל גיוס, כבר לא תהיה חובת שירות. אנחנו נלחמים כבר שלוש שנים וחצי באינטיפאדת אל-אקצא. מה יהיה בגורל ילדינו?

מזכיר לי שיר(אם על שירים דיברנו)

ילדי חורף 73 בהחלט מעדיפה לא לחשוב על זה...אולי גם כי אני עוד קטנה ובכלל לא יודעת איך אתמודד עם סוגיית ילדים. כל כך מפחדת לטעות...

polegra

New member
הזכרתן לי שיר

אם כבר אז כבר..אתן יודעות...שיר של ערן צור שנקרא מדינה הזמן הוא לפנות בוקר האור הוא אור לבן מתוך החלום תוך הרצון נולדה מדינה אנשים באו אליה מכל קצוות תבל מזרח מערב צפון ודרום באו אליה החיים היו יפים זמרים שרו שירים נגרים בנגריות בנאים בונים בתים אבל לפנות ערב התחלף האור לאדום חבל, לפנות ערב התנפץ שם החלום הזמן הוא לפנות ערב האור אדום כתום בתוך מדינה גדולה חזקה פרצה מלחמה טסו מטוסים שעטו הטנקים מתו חיילים נפלו חללים בסוף, הרדיו הודיע את הודעת התבוסה בסוף, העם שם הבינו איזו טעות הוא עשה היה שם תוהו ובוהו האור הפך שחור היתה מדינה גדולה חזקה והיא איננה

AlteX

New member
לטעות...

זה רק אנושי. אל תתני לפחד להשפיע על מעשייך!

women29

New member
../images/Emo16.gif יהיה זכרם ברוך ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo45.gif|נר

למעלה