בוקר נפלא לאוהבי

kessem

New member
איזה בוקר קסום ונפלא, תודות ניקו

מכל הלב שיהיה לכולם יום נפלא

star43

New member
צהריים טובים חברים ../images/Emo141.gif

לא הייתי פה כמה ימים וחסרתם לי....ימים לא קלים עברו ועדיין עוברים....מפל של דמעות ..עניים נפוחות .....עצבנות מחוסר שינה...וטפלים הטעמים כמו שציינה תותית באחד משיריה המרגשים.....אני צריכה לזכור מחדש להכנס לכאן ולרחף לתוך הצלילים לשקוע בתוך המילים להכנס לתוך הזכרונות היפים והמעניינים שאתם מביאים לפה ....קראתי את כל הכתובים של הימים האחרונים נהניתי מהכל ....... באהבה רבה

תותית11

New member
סטאר יקרה

כואב עצוב לקרוא על הימים הקשים שעוברים עלייך. אנחנו כבר בני ארבעים פלוס.. כבר יש קצת נסיון חיים.. כבר רואים שהזמן לעיתים מרפא דברים וכאבים שחשבנו שלא יחלפו לעולם.. חזקים החיים, חזק האדם, גם בך יש כוחות סטאר, הרבה פעמים הכוחות שלא ידענו עליהם פורצים בעת קשה. מתפללת למענך, מקווה שיהייה לך רק טוב, שתהייה לך הסבלנות לעבור את השפל הזה ולאזור כוחות לעליות מאושרות שמחכות לך בחיים.

star43

New member
תותית יקרה..........

תודה לך תותית חיממת את ליבי ....ואכן ימים לא קלים ...אני עומדת בפרשת דרכים ...בגלל הגיל והניסיון אני פעלתי איך שפעלתי ,אך ההתמודדות בלהשלים עם ההחלטות לא קלה דווקא בגילנו ...פעם בציעורותי עברתי שלבים והתמודדויות אך כושר הספיגה היה גדול יותר...היום עם השנים ומצבור ההתמודדויות קשה יותר....אני יודעת לעבור מצבים אבל יש נפילות ויש כמו בריקוד צעד קדימה שניים אחורה ...או ההפך....תודה לך תותית על תפילותייך ובהחלט מחזקות מילותייך.....

למעלה