בוקר לסופ"ש נפלא עם
בהקדשה

ניקו 45

New member
בוקר לסופ"ש נפלא עם ../images/Emo79.gifבהקדשה

לחברתנו סוללת שביל שמחלימה מתקיפת הוירוסים . לך סוללת אבקש להשמיע את שלמה ארצי בשיר מקסים : גשם . החלמה ורפואה שלמה סוללת ולכולנו שיהיה סופ"ש שקט ורגוע עם המון יצירתיות ואהבה .

or1

New member
בוקר אור ניקו ../images/Emo42.gif

בוקר טוב לכולם סוף שבוע רגוע ונעים

hayapollak

New member
שבת שלום פורום

* ראיתי נשר הרים מקנן בנקרות במרחבי רקיע דואה מנמיך מעופו יורד על טרפו ונעלם. להקת עורבים עוברת מספרת שהנשר אכן בודד. * *דבר מעניין קורה לי לפעמים עם התפוז - רק הבוקר ראיתי את מקבץ ההודעות של טאקילה,אור,ניקו וחני .... מעניין. * לפני מספר ימים אור כשנכנסת לפורום לברך - הקובץ שלך לא נפתח לי - אני צרפתי שיר על ציפור שהשאירה נוצה והתעופפה. בהמשך היום שהקובץ נפתח - ראיתי שצרפת זוג תוכים.....

טאKילה

New member
בוקר טוב ושבת נפלאה פורום../images/Emo42.gif../images/Emo20.gif

סוף שבוע נהדר לכולם\ן..
בוקר טוב ניקו, אור

בוקר טוב לכולם

איזה שמש חמימה מאירה לנו פנים איזה ריחות ואילו תבשילים מקווה שכולם בריאים ושלמים ומאחלת רפואה שלמה לכל החולים ותרשה לי ניקו ה- D.J. הניצחי שלנו להקדיש לך שיר, פעם ב.... גם לי מותר להקדיש לך שיר שאומר הרבה לחבר שיודע להקשיב ולהעניק תמיכה ועידוד כשטוב וכשמעונן בלב. המלאך המיוחד שלי, ותודה שאתה כזה אם לא היית היו צריכים להמציא אותך, אחרת........ (וחברה נא לא לקנא אנסה להקדיש מדי פעם לכל אחד ואחת כאן בפורום שיר שמתאים לדעתי לאדם, וכל אחד ואחת מכן אדם בפני עצמו) ותודה שאתם אתם סוף שבוע נהדר לכולנו ולפתגם היומי שכמעט שכחתי "עתה צרפו ידים זו לזו, ועם הידיים צרפו גם את הלבבות" (וויליאם שייקספיר) אז באו כולנו נצרף ידים ולבבות ונשלח אהבה לכל אחד ואחת הכמהים לאהבה סוף שבוע מקסים

נורית44

New member
בוקר טוב חברים יקרים../images/Emo140.gif

בוקר ניפלא
ויום נהדר לכולם
סוף שבוע
נעים ומהנה. נורית

למעלה