בוקר ליום שבת עם שיר בנשמה

ניקו 45

New member
בוקר ליום שבת עם שיר בנשמה../images/Emo79.gif

שיהיה לכולנו יום נפלא שקט ורגוע , שבת מנוחה . והבוקר נשמע את השיר המקסים הזה : not a day goes by בהנאה לכם

נורית44

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

טאKילה

New member
שבת נפלאה לכולם\ן..../images/Emo96.gif ../images/Emo20.gif

הנה עוד ציור בוקר שלי ,נדלקתי על העיפרון, הכל ביגלל or1 ,נו זה נחמד לי
לצפיה מושלמת, רצוי להגדיל קובץ.

רישום נהדר טאקילה

יש לך כשרון אמיתי ברוכת הכשרונות תעטרי את שירייך הציור שאת תצמידי בטוח יהיה הטוב מהתמונות המוכנות בהצלחה יקירה

Mוניk

New member
טאקי את מציירת יפה יפה

באמת מיוחד יש לך את זה וזה יוצא רק ממך אור לא קשורה (בלי לפגוע באור) זה או שיש כשרון או שאין. ולך יש את זה הרישום פשוט מקסימ לדעתי את יכולה לכתוב ספר שירי אהבה וארוטיקה ולאייר אותו ברישומים שלך. תאספי את כל השירים לכל שיר צרפי רישומ מיוחד תדפיסי אותמ וחפשי מו"ל ועורך. תחשבי על זה טאקי בשיא הרצינות

טאKילה

New member
הנה זה ציור שציירתי אתמול ../images/Emo186.gif

חמודה ציירתי לפני הרבה שנים ציורי בדים בצבעי שמן. עכשיו סתם כזה עם עיפרון ביצ'פר של הילדים. לרישום אני צריכה עיפרון מיוחד. כלומר מערכת עפרונות מיוחדים. זה כישרון,וגם למדתי ציור אופנה, עכשיו זה להוציא דברים מתוך המקומות שהעלו אבק של זמן. כנראה שאני אחזור לצייר על בדים, התתגעגעתי לצבעים ומדללים :)

or1

New member
נפלא טאקילה ../images/Emo140.gif

שמחה שהעפרון שהבאתי הצליח לחשוף בפנינו את כשרונך החבוי
Or1

נורית44

New member
טאקילה../images/Emo140.gif

רישום יפה אכן יש לך את , הכישרון לצייר. נשמח לראות עוד רישומים יפים מעפרונך נורית

למעלה