בוקר לא שמח לנו הבוקר. שוב גווני שחור צובעים

ש ר ה לה

New member
בוקר לא שמח לנו הבוקר. שוב גווני שחור צובעים

את חיינו... שוב המחדלים שלנו גובים חיים....., הידעתם שלא היו מוצבים מאבטחים במסוף הדלק??? הלוואי ויכולתי לעזור יותר.... בנתיים אני רק שרה שיר עצוב... אבל דני ליטני עושה זאת הרבה יותר טוב ממני........ חבל על חפים מפשע שנרצחו בטרם עת. יהי זכרם ברוך

בוקר חמישי

כאן! יום לא עליז מתעורר לו, שוב כאב ושוב יגון ולנו רק נשאר לקוות שיהיה כאן פעם טוב יותר. מאחלת לכם יום חמים ופורה. רק טוב!!!

ניקו 45

New member
מצטרף אל תחושתך, דעתך ומילותייך ואם ...

כבר בחרת בשיר הולם מפיו של דני ליטני , אוסיף את התוספת שהולמת לא פחות .... גם מפיו של הגדול מכולם .... דני ליטני ביצוע: דני ליטני מילים ולחן: בוב דילן גירסה עברית: יהונתן גפן כמה שנים נצטרך עוד למות לפני שנלמד איך לחיות? וכמה נמשיך לחכות לשלום עם זית ושתי חרבות? וכמה עצים ירוקים ישרפו בגלל מלחמות וכבוד? אין לי תשובות וכל התקוות הלכו להן לכל הרוחות כמה אוזניים צריך בן אדם לשמוע אחד שצועק? כמה נמשיך לסובב ת'פנים לפני שנביט ונראה? כן, כמה שנים נהיה פה סגורים לפני שלחופש נצא? אין לי תשובות וכל התקוות הלכו להן לכל הרוחות כמה צריך לעבור בן אדם עד שיהיה בן אדם? כמה שנים יעמדו ההרים לפני שיראו את הים? כמה פגזים עוד צריכים לפוצץ לפני שימותו כולם? אין לי תשובות וכל התקוות הלכו להן לכל הרוחות בחסות ובתודה לגלי10

מה שהיה הוא שיהיה..../images/Emo10.gif

תמיד מקווים ששינו לטבה יבוא תמיד מעדיפים שאחרים יביאו את השינוי ומהר. בוקר טוב ארץ ישראל בוקר טוב ירושלים.

rtho784

New member
אכן לא קלה דרכנו.כבר 60 שנה נלחמים....

שיר יפה הבאת לנו נקווה לטוב אילנה

למעלה