בוקר יפה, שבת הגיעה במלוא הדרה,

dani 123

New member
עומר, האם ל"כולם" איכפת???

היכן הם כאשר שקדוד סובלת?? כאשר "כולם" והשכנים המרעישים יבינו כי גם שקדוד "יודעת" את מלאכת הרעש יגיע זמן השקט

ע ו מ ר 4

New member
שקדוד........

וכיון ששתינו יודעות שזה לא ממש אכפת לאיש...ואולי דווקא בגלל המיקום... כשאת נחה(לפחות אז)שימי פקקים באוזניים. ואני לא צוחקת כעת... נגמרו הימים שידע כל קיבוצניק
טוב שבן 14.00-16.00 זוהי שעת המנוחה....שנת היופי. נגמר הקיבוץ...נגמרה המנוחה.....יש פקקים כאלה צהובים או ירוקים בכל סופרפארם.

setonr

New member
לחונה לרגע- תודה לך ,תרמת לי התחלת

בוקר נאה.. אגב האפקטים מקסימים.. אני סומך על טעמך שתעשירי בעוד הצעות , שיהיה לך יום יפה ומוסיקלי...

נֵנָה

New member
חונוש ../images/Emo51.gif על השיר החמוד ../images/Emo79.gif

הביצוע חביב ויפה עד מאד

שבת מבורכת , וסיפור לשבת..

לשמח נפש עצובה. חסדים ראו את רבם עומד ברחוב, משוחח עם אדם ומנסה להצחיקו בסיפורי בדיחות והלצות משעשעות. התפלאו החסידים על קלות דעת זו של רבם, שהיה ידוע כאדם רציני וחסכן במילים. ושאלו אותו: רבי, ממתי עוסק אתה בדברי שחוק ובדיחה? השיב: ראיתי שהאיש מדוכא ומר נפש כי צריך לנסות לשמח את נפשו העצובה ולהצחיק אותו קמעה.

bimbo.

New member
למרות שאכן יש לי "שבת כל השבוע",

שמחה מאוד שמגיע סוף השבוע. לא יודעת למה. אולי כי לא צריך לרוץ לשום מקום והזמן כולו שלי....

סבאאורי

New member
שקדוד

לחברים שלנו היתה בעיה דומה בגלל שני ילדי השכנים והם סיפרו לי שפתרו את הבעיה באמצעות הטלפון.היו מטלפנים למופרעים ( שלא הפסיקו לשגע אותם) בשעות שונות ומשונות עד שיום אחד נהיה שקט. המופרעים המפריעים - עברו דירה. אבל באו חדשים עם ארבעה ילדים...

נֵנָה

New member
רעיון הטלפון הוא מצויין ../images/Emo45.gif

לנו היתה בעייה דומה עם בית הכנסת שנמצא ממש מול חדר השינה שלנו. מעבר לכך שתפילותיהם קולניות, הם היו מתאספים בכל שבת בצהריים לשעורי דת לילדים, וגם את זה עשו בקולי קולות, ללא כל התחשבות בכל הדיירים שמתגוררים מסביב. ביקשנו כמה פעמים מהרבי שלהם שישמרו על השקט, אבל בכל פעם הרעש חזר... כנ"ל גם בכינוסים של המתפללים המבוגרים בשעות לא מקובלות. כאשר הגיעו מים עד נפש, לקחנו רדיו טרנזיסטור ושמנו אותו במרפסת חדר האמבטיה שאף היא נמצא ממש מולם, והפעלנו בקולי קולות מוסיקה רועשת - במקרה זו היתה דוקא מוסיקה רוסית קיצבית ועליזה, וזאת בדיוק מתי שהיו שם. יש לציין שהם הבינו מיד את הרמז ומאז יש לנו שקט בשעות המנוחה... אמנם זה לא נעים, אבל לפעמים פשוט אין ברירה, כי זו השפה היחידה שהם הבינו...

נֵנָה

New member
מקרה נוסף שהיה לנו עם שכן בלתי

מתחשב. באחד הפעמים שנכדנו ישן אצלנו, ופתאום אחרי 10 בלילה, השכן התחיל לקדוח בקירות והעיר את הנכד. ירדתי וביקשתי ממנו שלא יעשה זאת כי נכדי ישן אצלנו והוא מפחד מרעש המקדחה. במקום להפסיק או טען שמאחר והוא עובד כל יום עד מאוחר זה הזמן היחיד שיש לו כדי לבצע דברים בבית. באחד הימים בשעה 7:30 בבקר, כאשר השכן עדיין נם את שנתו (הוא מתחיל לעבוד מאוחר) עשה אישי היקר עבודות בבית ובין היתר השתמש במקדחה. השכן אז רץ אלינו וביקש שנפסיק להרעיש כי הוא עבד עד מאוחר והוא עייף ורוצה לישון. אישי היקר שלח אותו לכל הרוחות, וסגר את הדלת בפניו... מיותר לציין שהבחור הבין היטב את הרמז, ושכל הפרעה יכולה להיות דו-צדדית ומאז לא העז לעשות רעש בשעות לא מקובלות... נו טוף, מאז גם איננו מדברים בינינו, אבל הרווח כולו שלנו... בשבת הקודמת החליט אותו שכן לרחוץ את מכוניתו. הוא החנה אותה למטה ליד המרפסת הצדדית שלנו (וכמובן גם של השכנים שמתחתינו) ופתח את הרדיו. השכנה שמתחתינו יצאה למרפסת צעקה עליו וביקשה ממנו להפסיק להרעיש, אני בדיוק יצאתי למרפסת לראות מהיכן באים הקולות וראיתי במו עיני שהוא מרים את ידו ומראה תנועה מגונה באצבעו האמצעית הזקופה וכדי לעשות לה דוקא פתח את הרדיו בקולי קולות במוסיקה רוסית קיצבית ורועשת. בנקודה זו כבר לא יכולתי להבליג, קראתי לו מלמעלה וביקשתי ממנו (בנימוס) שינמיך את הרעש, והפלא ופלא הוא החליש מיד את הווליום...

shkedud

New member
ננוש, נראה לי שאבחר בהצעה של

לבקש בנימוס. היות שנורא התכסחנו עם השכנים האלה כיוון שהם בנו מדיי קרוב אלינו ועכשיו הקרבה הזו בעוכרינו (למרות שגם הם יכולים לשמוע היטב את צליל המוזיקה מהשירותים שלנו
) אולי באמת אכתוב מכתב מנומס, ואבקש בשיא הנימוס להתחשב בנו, ובאותה הזדמנות ללמד את הילדים שלהם לצרוח יותר בשקט. או לחילופין לתלות שלט גדול ומאיר עיניים "לא יכולים יותר עם הצרחות שלכם" ולשים אותו במרכז הדשא שלהם מול דלת הכניסה... ו...תודה על הרעיון

נֵנָה

New member
שקדודי יקרה, תמיד כדאי לבקש קודם

כל בצורה מנומסת ורגועה. רק במקרים קשים במיוחד של חוסר התחשבות, כאשר כל הבקשות המנומסות לא עוזרות, חושבים על אמצעים קצת יותר דרסטיים... מאחלת לך הצלחה בגישה המנומסת

אנפה2

New member
שבת שלום, בילוי של בוקר שבת

בנמל תל-אביב, תענוג, ממש תענוג, יש שם מלא בתי קפה חדשים, בתי קפה עם משטחי חול והילדים הקטנים יושבים ומשחקים בחול, וההורים עם החברים בולסים , אוכלים, שותים, חלק מבתי הקפה עשו שולחנות ארוכים כמו בר ופני היושבים לים, כך שרעש הגלים וצינת האויר עושים הרגשה של נופש, והנה אני רואה את שוק יום שישי, של השמעטס והדברים הישנים התמקם לו בשבת בנמל תל-אביב. אנחנו מטילים נהנים מהאויר הנפלא, מגלי הים מהזעטוטים הרוכבים על האופניים, נכנסנו לגלידריה של ד"ר לק, בחרנו טעמים שאנחנו אוהבים, ישבנו בחוץ ליקקנו גלידה, ופגשנו חברים, המשכנו לטייל עם החברים ונכנסנו לשוק העתיקות, ואני רואה שם דברים שעשו אצלי בבית היסטוריה, ואז אני אומרת למוכרת "יש לי בבית גם ברושקס כאלה, אם אני אביא לך תקני אותם ממני" החברה שלי שמעה את המילה "ברושקה" וכמעט עשתה במכנסיים מרוב צחוק, אומרת לי תגידי איך נזכרת במילה הזו. בקיצור נהנינו מאוד. מומלץ לעשות סיבוב בנמל תל אביב. אתם יודעות מה זה "ברושקה"?.

אנפה2

New member
10 נקודות לבימבו, תגידי את האמת,

כמה זמן לא שמעת את המילה הזו .

uzi1931

New member
שקדודה-מהנסיון שלי עם שכנים

שכך עשו לנו ולאחר מעשי התגמול שלי ושל אשתי לפני כמה שנים טובות -בשעות שהם עדיין ישנים לפני שהם מרעישים {פטיש ואיזמיל שלך יעשו את העבודה מצוייין...ורדיו פתוח לכל מוסיקה ודיבור על אדן החלון שפונה לצד הנכון יביאו את השכנים במרוצה אלייך....נסי ללא מורא ופחד זה עובד ועוד איך.....

למעלה