בוקר יפה, שבת הגיעה במלוא הדרה,

מלכה 5

New member
בוקר יפה, שבת הגיעה במלוא הדרה,

פיללנו לך ימים הנה הגעת ביום נעים מברכים אותך - ללא קשר לדת אותך הקדושה, שבת ------------------------ שבת שלום ידידי היקרים, מברכת את כולנו ביום נעים.

מנורה

New member
בוקר טוב יום שלו ורגוע ../images/Emo140.gif .

לפלומה
בהוואנה הרחוקה בתוך חדרי געגועי גוברים אהובתי כיונה לבנה מופיעה את על עדן חלוני בואי בעקבותי אהובת נפשי. לך אתן את ידי רק לך אתן ליבי. ברכת הכומר בכנסיה נקבלה וביחד נבנה ביתנו באהבה לעד ניהיה נשואים וביחד נגדל שבעה עד חמישה עשר ילדים בואי אלי יונתי הלבנה בואי אלי אהובה .

bimbo.

New member
בוקר טוב ושב"ש פורום../images/Emo141.gif

מנורה, השיר מקסים. פרי עטך? את לא ציינת?!

אפי 7

New member
שבת נעימה ../images/Emo91.gif

צווה עלינו לנוח ביום השבת רעיון נפלא מקבלת את הצו ומקיימת אותו היום למנוחה. טלוויזיה - עיתונים - מחשב.

אפי , רעיון נפלא וגם אני מקיימת ..

אתמול התישו אותו , עבדתי שעות נוספות עם הילדים והנכדים, והיום מנוחה, וכמו שאמרת , מחשב, סרט וספר. יום טוב

מנורה

New member
במבו אכן כן לפי התרגום של חונה

לשיר פלומה שהביאה אתמול לטיש ג'וד

נֵנָה

New member
מנורוש איזה יופי של עיבוד לשיר היפה

כתוב לא פחות ואולי אף יותר יפה מהמקור...
מגיע לך

אנימו

New member
בוקר טוב.שבת שלום לכולם . לאממי-

ברכות לנופש הצפוי. שיהיה לכם הכל טוב.

emmy5

New member
אנימו../images/Emo51.gif ו כולם ,יום נעים לכולם

אישה מבוגרת (היום האישה המבוגרת ,נוסעת לעשות חיים בעולם) ================= מילים ולחן: שלום חנוך ===================== אישה מבוגרת את אותי מסחררת את עושה בי פלאים כמו פריחה מאוחרת כמו תחילת החיים האור בעינייך ורכות צעדייך כל קו בפנים מספרים לי עלייך הפרטים הקטנים ואני מאוהב בך כל כך מאוהב בך לא ראיתי עוד יופי כזה בחיים החיוך בשפתייך המגע בידייך הניחוח הטוב שמעיף לשמיים שמזמין לאהוב אישה מבוגרת את אותי מסחררת לא נגע בך הזמן

אממי, תכנסי לבר של מלון "רויאל ביץ"

ותרימי כוס
גם לכבודי. כמעט בכל פעם שאני באילת, אני נכנס לשם בערב ונהנה מאד. תמסרי להם שאני מתגעגע. תהני

למעלה