בוקר יפה, שבת הגיעה במלוא הדרה,

emmy5

New member
מיכה ,דווקא ברויאל ביץ?

אני אוהבת את הפסנטר המנגן לבד ... אני מכירה את המלון, אחפש את הטיש היפה מסביב לברכה ...בירה על חשבון מיכה ...מה כבר אני צריכה ?איזה שותף לרקוד סולו במועדון לילה ...חה חה חה אולי אפשר יהיה לראות את אילת בלילה ,עד אז גלריה עם כמה תמונות של שקיע

נֵנָה

New member
../images/Emo42.gif בקר אור ושבת שלום ../images/Emo24.gif

לאממי'לה
בילוי נעים באילת היפה. יש המון מה לראות, אל תוותרי על דבר, והעיקר תעשי חיים
האם את נוסעת במכונית או טסה במטוס? ליתר בטחון אני שולחת לך טיל
ללחוץ ולטוס

נֵנָה

New member
לאוהבי האירוויזיון והמתענינים ../images/Emo79.gif

מבחינתי השיר האירי "כל שיר הוא זעקה לאהבה" הוא היפה והטוב ביותר
שימו לב לשיר השוויצרי שרה שם הזמרת שלנו לִיאֶל... והנה שני אתרים בהם תוכלו להאזין לשירים המשתתפים היום בתחרות. 1) האתר הישראלי: http://eurovil.iba.org.il/ לללחוץ במסגרת שמימין על " למרכז השידורים " - לאחר מכן על "כתבות מוקלטות" ואז על "אירוויזיון-EurovIL" - ללחוץ על שם המדינה או על המצלמה שמשמאלה להמתין עד שיטען ולהאזין. שירים עולים די מהר והאייכות סבירה בהחלט (לפעמים בהתחלה השיר קצת מקוטע). 2) האתר של יוון: http://www.eurovisionathens.gr/en/participants.asp ללחוץ על שם המדינה. השיר עולה בהתחלה באיטיות ובמקוטע עד שהכל עולה ואז ניתן להאזין לו ברצף...

shkedud

New member
אממיל'ה - גמני מאחלת לך בילוי נעים

באילת. עונה נהדרת לפני הקיץ הלוהט

בוקר צח של שבת לכולם

מעבירה לכם שיר יפה של להקה צעירה בשם הדורבנים "עוד לילה עבר". אנימו לא לדאוג השיר מורשה והוא נמצא עם עוד שירים באתר של NRG כשהכוונה דווקא להפיצו עם שאר שירים חדשים. בלינק המצורף תמצאו עוד שירים יפים ואחד של בת של חברים טובים שלנו השיר של קרן אברשי - משהו אחר, וגם את השיר החדש של טיפקס ועוד ועוד..- תהנו! שיהיה לכולנו אחלה יום..

shkedud

New member
בוקר טוב כולם, יש לי בעייה../images/Emo7.gif...

יש לנו שכנים שגרים מאוד מאוד קרוב אלינו (פדיחה של מנהלי שהקיבוץ שהרשו להם לבנות כל כך קרוב) יש להם שני ילדים, והחל מ-6 בבוקר הם צורחים. כמות הדציבלים כאן מטורפת, ואנחנו נוראאאאאאאאאאאאא סובלים מהרעש. הכי הרבה הם אוהבים לצרוח בשעות הצהריים, ואז הולך גם השלאפ-שטונדה. היות שהיו לנו מחלוקות על הבנייה הקרובה (אני משתמשת במילה מעודנת "מחלוקות". היה כסאח רציני) אנחנו גם לא מדברים איתם. מה עושים?????????? זה ממש מפגע תברואתי למי פונים? נראה לי רק לקדוש ברוך הוא אולי זה נשמע מצחיק, אבל זה ממש לא, זה מחריששששששששששש

setonr

New member
לשקדוד-ליבי ליבי- יש שתי דרכים-

להשיג מד רעש אם זה עובר סף דציבלים מסוים ניתן להגיש קובלה למשרד הבריאות או איכות הסביבה. אפשרות אחרת שיחה בשיטת הבונוסים- על כל יום שקט לתת תשורה שולית -תשומת לב , מילה טובה.. (הניחי להורים)

ע ו מ ר 4

New member
שקדוד../images/Emo10.gif../images/Emo7.gif../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif

צר לי לאכזב אותך....................... או שתעברי דירה"אם לא נאה הדירה בעינייך"?! או....שתמשיכי ותסבלי בשקט. ואת יודעת מה? הרעיון הזה של האיש הצפוני דווקא מוצא לי חן... אולי תאמצי אותו...על כל שקט בשעות המקובלות...תשורה.
סומכת עליך................................................................ ובטח שתלחצי............

shkedud

New member
לעומר ולSETONR, ומי יממן את

התשורות? אני עוד צריכה להוציא כסף על הסיוט הזה??????????? כן אני יודעת שזו בעייה, כי הם צורחים בתוך הבית שלהם, אבל הווליום הוא בלתי אפשרי, ומעורר רק זעם עומר - ובשעות הלא מקובלות? למה צריך לחיות ברעש????? נו שויין, קצת קיטרתי לכם כאן, אני יודעת שזו בעייה שאין לה ממש פתרון מציאותי אז מה נעשה? נסבול מהרעש בשקט

dani 123

New member
שקדוד

כבר אבותינו קבעו כי "עין תחת עין" לפיכך כאשר אתם יוצאים מהבית הפעילו הרדיו בקולי קולות רצוי מוזיקה ערבית אפשר אפילו להציב רמקול בכוון הרצוי כך שיהיה יעיל יותר וכאשר הם יבואו הטענות העלי את הטענות שלכם בהצלחה

maxima

New member
שקדוד הרעיון של דני גדול....../images/Emo6.gif

ובשעות הצהריים בין שתים לארבע יש חוק למירה על השקט אז אפשר להזמין מישטרה אם הרעש מפריע

shkedud

New member
מקסיל'ה, וואללה, על משטרה לא חשבתי

ומה אגיד להם? שהילדים של השכנים צורחים? יצחקו עליי

bimbo.

New member
שקדונת, אכן בעיה קשה מאוד../images/Emo46.gif

לדעתי העצה של דני היא המוצלחת ביותר. בנוסף לכך, אטמים לא יזיקו, אם כי לא בטוח שיועילו הרבה. הרי אי אפשר להסתובב כל היום עם אזניים פקוקות....

shkedud

New member
היי בימבו,../images/Emo24.gif, לא'מסוגלת אטמים

משום סוג שהוא בסוף יהיה בסיידר מקווה שאת בטוב

ע ו מ ר 4

New member
יצירתי אבל לא מעשי.

גם בעיר לא מאמינה שמישהוא היה יוצא ליום עבודה ושם במיתכוון מוזיקה רועשת ברמקולים בכוונה תחילה על מנת להפריע לעולם. על אחת כמה במקום מגורים צפוף כשלנו. מה אשמים כולם? שומעת ............שקט..לכי מהר מהר לישון....כעת.

למעלה