בוקר יום שישי

• פותח הנושא sehel
  • פורסם בתאריך

sehel

New member
בוקר יום שישי../images/Emo104.gif

איך עבר החג ? אנחנו מינגלנו בקטנה ,מישפחתי וחברים קרובים החיילים היו + חבר של הבן חייל גם הוא היה כיף.. שושנהלה מה שלום ש. סוף שבוע מהנה לאלה שיצאו ולאלה שסוגרים חיילי נשארים בבית עד יום א והשמחה רבה.... הולכת תיכף לתדלק.... משום מה כשהם בבית הטנק מתרוקן במהירות רבה..... חחח הפרח מגינתנו..

יונית7

New member
בוקר טוב לכולם ../images/Emo13.gif

גם אנחנו זכינו ל"מיני רגילה", מיום רביעי עד יום ראשון, יצא טוב שיום העצמאות התחבר לסופשבוע. איפשרתי גם לקטנים לעשות גשר, ולא ללכת לביה"ס הבוקר....כך שכולנו פה בהרכב מלא. אתמול היינו בחוף ירושלים, ראינו את המטס והשייט, היה מקסים. הבן הקטן, שהוא חובב טיס, היה ממש מהופנט... חבל רק שקרה האסון עם הצנחן שפגע באנשים, כשראיתי אותם צונחים לכיוון הקהל, היתה לי תחושה שזה ייגמר לא טוב.

החג עבר

בשקט ובשלווה ממרפסת הבית ראינו את המטס...ובאיחור של 2 דקות שמענו בשידור מתל-אביב הסברים על מה שעבר מול הבית. השריונר חזר אתמול בחג למשימתו בצה"ל הודיע שאין סיכוי שיבוא גם היום ויעדכן כשידע את סבב היציאות . אז סוף שבוע שקט ומוצלח לנשארים וליוצאים שבת שלום תמי

../images/Emo42.gif../images/Emo141.gif../images/Emo42.gifבוקר טוב לכולם.../images/Emo51.gif על

קבלת הפנים. איזה כייף שיש אותכם, סוף סוף יש למי לקטר. מחכה לשמוע מגל, אולי יפתיע ויבוא, כי לא היה בחג. סוף שבוע רגוע ומקסים לכולם.

יומטוב5

New member
בוקר טוב

החג עבר נפלא מינגלנו אם חברים בחצר אכלנו שרנו שירים ישנים ויפים והיה כייף החיילים לא היו וגם לא מגיעים לשבת ברוכה הבאה לחדשה ובהצלחה לאדום שבת שלום ויום טוב

כבר צהריים, אז שיהיה סופ"ש ניפלא

נ' חזר לצבא, אבל מסתמן שיפור ביציאות... (אופטימיות זהירה מצידי) היה חג נהדר, אנחנו היינו אצל חברים - מסורת של שנים, עם אוכל/מנגל ושירים ובאותה העת - חבריו של נ' התארגנו אצלנו בחצר ועשו חגיגה משלהם, חייבת להגיד שהשאירו הכל נקי. הג'וניור שנישאר בבית (ישן) אמר שהיו המונים... בערב עברו לחבר אחר כאן בשכונה - וגם אצלו מינגלו ועשו גם קריוקי, כמובן שזה לא הספיק לנ', בלילה יצא לפאב עם החבר'ה מהבסיס. היום חזר. מזג האויר מתאים לי. שתהיה שבת נהדרת לאלו שבבית ושקטה לאלו שבבסיס ושהצפון לא יתעורר ושהדרום ישקוט

ע ו מ ר 4

New member
כמעט שבת../images/Emo140.gif

יום נחמד. בבוקר הגיעה אלי התינוקת שלי...
לעת צהריים כשידעתי שהבנים כבר ממש בעיר הקרובה באוטו של אבא...יצאנו לכיוון השער לפשגוש אותם. הפעוטה ואני. ולא יודעת מי התרגש יותר...האדום"החבר"שלה...או היא. תוך שניות הבחורציק עם תיק ענק על הגב ותינוקה על הידיים....כשהוא מציע לה את הכומתה האדומה והיא מסכימה...ביד אחת מחזיקה בו בכתף...ביד שנייה נוגעת על הלחי המזוקנת. בטח ..בטח שצילמתי. וככה מאחורי הזוג פוסעים אבא אחד.אמא אחת.מנומר אחד.נסיכה אחת..ו
ה. אתמול וכבר בסדר להגיד...אבטחו החברה של האדום שכעת בקורס את הארועים בדימונה. בשעת הפסקה קטנה...ניגש ילד בערך בן ששואמר:"סבתא שלי מבשת שתבואו לאכול איתנו" אמרו תודה...נבוא. לאחר כמה דקות שוב הוא הגיע....סבתא מבקשת שתבואו עכשיו...גם אמא...וגם אבא. הלכו. "פתחו להם שולחן"......ואז הקטנציק המזמין ניגש אל האדום ואמר לו"אתה יודע שגם אבא שלי היה אדום פעם?!" האדום שהיה על ב...ועם כובע ועליו רקום הפרי האדום וסמל היחידה..הוריד את הכובע ונתן לקטנציק. הילד חיבק את הכובע..רץ להשוויץ לפני בני הדודים שלו...וחזר עם ילד נוסף שביקש גם כובע. האדום ביקש מחבר וזה נתן גם את שלו. הילדים היו מאושרים. גם האדומים...מסתבר. כעת ...במסיבת על האש בפאב המקומי. אני הכנתי ארוחת פנקייק...ויש גלידות...ועגת גבינה...ובראוניז מיוחדים...לא מגלה של מי המתכון...והם יגיעו לקינוח.מסיבת על האש שלנו תערך כנראה מחר.
ו ושולחת לכם קישוא ביכורים מהגינה שלנו.

sehel

New member
מה הסודות האלה, רוצים מתכון..... זה של ../images/Emo166.gif

חמיצר ?????????? תני מתכון , תקבלי בתמורה מתכון של עוגת בננות נהדרת..

מאקי

New member
איזה לב...איזה ילד.. ומה הפלא.... אם שמים

כאלה פרודוקטים כמו שלכם מערבבים בקצת גנים ועמק...ו דובדבן שרק שרק שרק ... יהיה לו משעמם.. ותגידי לו שהוא הכי הכי בעולם... הדובדבן שבקצפת.

איזה מרגש לקרוא את זה, גם האדום שלי אבטח

באזור שכם...וסיפר שהתושבים שם ממש פינקו אותם כל הזמן הביאו להם אוכל שתיה ממתקים. פשוט מחמם את הלב

מאקי

New member
בקר טוב....

גם אנחנו די זוג צעיר חיילנו בשמירה על המולדת.... שמרי שמרי על המורל... חחחחחחחח והיתר? בעיסוקיהם ברחבי המדינה אני הייתי בצהרים בניחום אבלים של אחתממשפחות נספות בוליביה מזעזע זה לשון המעטה. בחיי

rona4020

New member
הו שבת שלום גם לך חכם חלפון......

עכשיו קמים? ולי יש ילד בבית,מקסים זה לא מילה.... שופע מתיקות זה לא על יד,זה זה. פשוט סוכר אחריי שבועיים שלא ראיתי.....פשוט להתענג.

מאקי

New member
שלחתי לך מסר.. כי אם אני כותבת .. כל הפורום

יתחיל לשבור אתהראש. שמחה שבא נשאר או הולך?

למעלה