בוקר טוב!

בוקר טוב!

תומר עלי, אוכל... דורון במיטה שלי כאן, חורפ. אחרי שנסיים- אקח אותם למעון וסוף סוף, אחרי המון זמן, יש לי יום פנוי!!
שיהיה אחלה יום לכולם.

avishagg

New member
בוקר מצוין

עוד יום חדש הגיע..., גם נעמה שולקת עכשיו את ארוחת הבוקר ועלמה עדיין ישנה (במיטה שלה) לא יודעת מה יהיה ואיך יהיה היום אבל מאחלת לכולם יום נפלא ומאיה, תעשי חיים

mbar30

New member
בוקר טוב

הרמתי אתמול ידיים ונכנעתי אמיר ואלון (הגדולים) צריכים חינוך
הם התחילו להיות חוצפנים ומרגיזים ברמות לחשוב ש2 בנים יכולים לשבת ולשחק יחד כמו 2 לדים טובים וברגע שאני הולכת לסלון מכות. אז הענשתי וכעסתי והסברתי (לא לפי הסדר) וכלום. ויואב במילואים וההורים שלי כבר מילאו את החלק שלהם במשוואה וכל מה שאני רוצה זה קצת לישון לנוח היום הולכת לעבור בדיקת א.ק.ג לראות מה שלום הלב מקווה שהוא לא יפשל... שיהיה יום טוב

בוקר טוב

אני כאן שותה את הקפה הראשון שלי להבוקר ובודקת מה שלום כולם פה בבית המקסים שלנו. כמעט כל יום אחרי העבודה אני יוצאת עם הבנות לחברה, לקניון, לאמא שלי, לג'ומבורי היום החלטתי שאני חוזרת הביתה די אני עייפה, הבנות נהנות מכל רגע ואני משחה אבל אני מרגישה שאני רוצה קצת שקט היום ובכלל יש דברים שצריך להמשיך לעשות בבית אחרת הם לא יעשו מעצמם. נקווה שלא יהיה כל כך חם כמו שמדברים שיהיה לכולנו יום מקסים, נעים, ורגוע

ניקול35

New member
בוקר טוב

מקווה שכולם מרגישים טוב.......... אוף, השיניים האלה!!!! הילדים ממש לא ישנים טוב, מסכנים ממש כואב להם........ אז עוד יום מתחיל לו בכיף....... היום יום קניות.....נקווה שאמא שלי תהנה איתם בשעה שאני עושה חיים בסופר....... זהו, שיהיה לכולם יום מקסים.......

mishmish04

New member
בוקר טוב מאוד

ישנתי בלילה במיטה שלי ליד איש חייקי הניצחי. אחחחחח. המותרות הקטנים. בחמישי אנחנו יוצאים לחמשוש בירושלים מטעם העבודה שלי וניראה לי שהולך להיות בלגן גדול בגלל שאנחנו הפעם עם הילדים. מקווה לטוב והולכת להמשיך בקדם מנהלות. יומטוב לכולנו.

יום טוב../images/Emo39.gif

הבנות כבר בגן. הנסיך הקטן פה איתי. עוד מעט יגיעו אילי חברות ל
ופטפטת. אתמול אמא שלי היקרה הודיעה לי שהיא כנראה תגיע אילנו בקיץ לחודש שלם
אני מאושרת!!!!!!!! בריאות לכולם.

ח ל י 5 2

New member
בוקר טוב!

אני כבר במשרד, על כוס קפה (שניה..) אתמול היה טיול מטעם המשרד, טיילנו בכל מני אתרים בירושלים, אתרים שאנחנו עוברים לידם יומיום בתור ירושלמים ובכל זאת לא שמים לב עליהם ולא מבינים כמה הם יפים והיסטוריים ומרגשים. מדהים לגלות באיזה עיר מדהימה אנחנו גרים. היה כייף נורא, קצת באסה לחזור לעבודה אבל זה מה יש. יאללה רבוטה! יומטוף לכולם!

frige

New member
בוקר טוב

בוקר טוב ותודה לכולכם על קבלת הפנים הנפלאה אתמול ועל המחמאות למתוקים שלי. אני קצת מותשת בימים האחרונים. אני איתם לבד בבית ועדיין הרגל כואבת. אני גם עייפה עם ההריון והכל והם משעמם להם בבית וכל הזמן מחפשים מה לעשות ובכך מבלגנים כל דבר בבית. מקווה לשרוד. גם הראל חוזר היום באמצע היום. שיהיה לכולם יום נפלא וקסום.
שרית

galit3880

New member
בוקר טוב לכולכן ...

אחרי שכל הלילה חלמתי על הביקור של ה"אורח" הצרפתי שיש לי היום ... ואל זה שאני צוחקת איתו אפילו שצריך להיות רציניים - וזה שאני מדברת אנגלית אילגט ...
בקיצור תחזיקו לי אצבעות שהאירוח שלו יעבור בשלום- אחרי חלום כזה !!!! וזהו מלבד זאת ... הגעתי לפה עם כוחות ... אז יאלה בננות בוקר טוב

גלית2006

New member
בוקר אור../images/Emo175.gif

אתמול פעם ראשונה הכנתי עוגת שמרים. בגלל זמן ההתפחה של 5 שעות - אפיתי אותה ב 12 בלילה, אבל האמת היה שווה את זה, כי היא יצאה משהו
פיזוג! אם מישהי תרצה ת'מתכון - אין שום בעיה. יצאו 4 רולדות, אחת נתתי לאמי, שנייה - לגננת ולשתיים שנותרו כבר נמצא איזה פתרון
מלי - תחזיקי מעמד
גם אצלנו סדרות חינוך באות בגלים, הרי אי אפשר כל הזמן לחנך, נכון?
דנה - אוטוטו זה יעבור, עידן השיניים, אז יהיה רגוע יותר, לפחות מהבחינה הזו. תמוש - שמחה שישנת, ועוד במיטה שלך, כל הכבוד
מקווה, שתוכלו בכ"ז להנות בנופשון! שרונצ'וק - וואו, איזה יופי! שמחה איתך ובשבילך על הביקור הקרוב של אמא
שריתי - כל הכבוד לך על ההישרדות. אני יודעת, שאין ברירה, אז שורדים, אבל בכ"ז
טוביתוש, חלי, מאיה, אבישג, מיטל, חלי, גליתוש וכולן - שיהיה יום רגוע

למעלה