בוקר טוב

lunarbat

New member
עשרות ספרים אלקטרוניים(pdf)....

מעל למאה ספרים אלקטרוניים בינהם: visual flash actionscript בהוצאת hungry minds שוקל 13.4mg מעל 300 עמודים actionscripting in flash בהוצאת sams שוקל 10mg מעל 600 עמודים using flash mx בהוצאת macromedia שוקל 8.3mg מעל 400 עמודים flash 5 bible בהוצאת hungry minds שוקל 15mg מעל 1300 עמודים xml bible בהוצאת hungry minds שוקל 6mg כמעט 1000 עמודים. html definitive guide בהוצאת oreilly שוקל 5mg כמעט 600 עמודים adobe premiere bible של hungry minds dreamweaver ultradev bible של hungry minds photoshop 6 bible של hungry minds javascript gold bible של hungry minds access 2002 של hungry minds after effects ,php,perl,3d studio max,java,delphi,c,sql ועוד ועוד.הספרים ינתנו בתמורה לספרים . אני נמצאת ב:icq 140726092

De-Panther

New member
דלפי זה נחמד כל מי שמתעסק בפסקל....

חובה ללמוד דלפי זה פסקל לחלונות

roee

New member
בוקר טוב

לכולם. מי רוצה לבוא למדורה שלי?

../images/Emo163.gif בוקר טוב עולם ../images/Emo66.gif

מדורה
יש לי אפליקציה ביפנית להתחבט בה... אני לא חושבת שישארו לי עצבים למדורה

נתן.ל

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוף ../images/Emo42.gif

שהחרצנים ישירו והחלבנים יזמרו שיהיה שקט בגזרה ושתיהיה שנה טובה בחזרה

d.r.-rock

New member
../images/Emo42.gif בוקר אור../images/Emo42.gif

הציפורים מחייכות השמיים כחולים מזג האויר בדיק בטמפ´ הנכונה הייתה לימתכונת בבילוגיה על הבוקר מה עוד אפשר לבקש? שיהייה לכולנו יום נפלא ובטוח... רוקי...

את יכולה לתת סקירה קטנה על יפנית?

מה עושים כדי שאפשר יהיה לכתוב יפנית באפליקציה? הייתי רוצה שגם דוברי עברית ואנגלית יוכלו לראות את הדף, אבל גם יפנים יוכלו לכתוב ולשמור את פניני החכמה שלהם. יש כזה? אני מבין שמי שיש לו 98 עברי, למשל, לא יוכל לראות את מה שכתב היפני, אבל זה לא נורא. שכל אחד יראה בסדר את מה שכתבו בשפה שלו.

את הטקסט היפני אני שומר בדיבי

כמו עברית (שדות מסוג N...) ולא נתקלתי עד עכשיו (טפו טפו טפו
) בבעיות בהצגה. כל עוד התמיכה בשפה היפנית והפונטים המתאימים נמצאים על המחשב, רואים הכל יופי

rmarko

New member
אתה לוקח את הקטע של הגבריות

חזק, מה משה
("אני שומר בדיבי"
)

../images/Emo41.gif סקר חדש ../images/Emo41.gif

שוב, באדיבות רוקי
תוצאות הסקר הקודם
אחרי עבודה על תוכנית ארוכה וישיבה ממושכת מול מסך המחשב, כשאתה מסיים אותה , אתה: צוהל מאושר וכל המשרד (או הבית... ) מפנה מבטים נוקבים ומפחידים (5) 20%
[אמאל´ה
] מגיב : נו מילא עוד אחת... (1) 4% [רק בנאדם נורמלי אחד יש פה
נראה לי שאני יודעת מי זה...
] קופץ על המזכירה (או על אמא... ) ומנשק אותה מאתיים פעמים. (2) 8% [המזכירה
, ואמא...
] רץ לחלון וכמעט קופץ ממנו (1) 4% [
סורגים, ומהר
] שמח אבל לא מראה את זה לאף אחד... (8) 32% [איזה אנשים מאופקים יש לנו פה...
] לוקח שבוע חופש (3) 12% [וגם ברי מזל...
] אף פעם לא סיימתי שום דבר... (4) 16% [לא נורא, קורה במשפחות הכי טובות
] אף פעם אפילו לא התחלתי... (1) 4% [היי
זה אתה מהסקר הקודם, שאמרת שאתה בכלל שונא לבנות אתרים
]

d.r.-rock

New member
כן אני עושה את זה שוב ../images/Emo3.gif

ושוב פעם אותו סיפור ישן אתם טובים ב ASP אני טוב בסקרים
שיהייה לנו רק טוב וסקר מהנה
רוקי (סקרן מוסמך)

De-Panther

New member
צהריים טובים אבל לא נראה לי שטוב...

למישהו במצב הזה חוצמלאמריקאיים!(מילה חדשה וארוכה מאוד) אני אם כבר רוצה לבוא למדורה של איזשהו חבר שלי הולכים לעוף שם אגרופים בעיטות מקלות מקלות שרופים מדורות שלמות גזעים אנשים ועוד ועוד! הוא הסתבך עם כמה ערסים איזה קטעים זה הם סתם החליתו שהקרשים הם שלהם אז הם אמרו לו שאם הם יראו את המדורה שלו אוי ואבוי יהיה לו ואם הייתי בא היה מזה כיף אני נחשב לחנון שלא כדאי להתעסק איתו חחחחחחח היו מישהו הציק לחבר הזה שלי אני בא אליו אני מזדקף כזה ואז אמרתי בוו והוא ברח חחחחחחחחחח בקיצר אם החבר הזה שלי היה אומר לי את זה קודם ולא היום אחרי שנגמר בית הספר הייתי אומר לכמה חברים שלי חבל שאני לא יכול לבוא איזה כיף זה אמור להיות אבל אני לא יהיה בסביבה אני יהיה בעיר אחרת וישן בעיקר אין לי כוח למדורות

../images/Emo61.gif איך לשפר את האופנוע

בדקות הקרובות יצטרף לפורום אופנועים אלון אודלסמן מסדנת השיפורים Fine Tuning. הגולשים מוזמנים להגיע אל הפורום (לא חייבים לרכב על אפנוע), לשאול, להתעניין, ולהכיר מעט מקרוב יותר את השיגעון הזה, שנקרא רכיבה על דו גלגלי. לפורום אופנועים צוות תפוז מזמין את הגולשים לדיון, וקורא לכולם לשמור על רמת דיון נאותה. רכיבה מהנה, וגלישה נעימה

איזה ספרים את רוצה בתמורה?

ASP זה טוב? (זה בעיקר מה שיש לנו פה) ויש לי גם לינוקס, sql server, JSP, ועוד כמה שאשמח להפטר מהם. ספרים פיזיים, הכוונה. אין לי ICQ, שלחי הודעה בפורום.

nervess

New member
כל הספרים אפשר להוריד בחופשי כאן

http://www.pdf.org.yu/download.htm

למעלה