בוקר טוב!

תמרי 1

New member
בוקר טוב!

האם עבודה זמנית של כמה שעות בזמן המתנה לתשובות מועדה רפואית תפחית מסיכויי או תשפיע על ממצאי הועדה ?

haimra

New member
תמרי באם תשתכר מעל 25% מהשכר הממוצע במשק

אזי דרגת האי כושר שלך תהה פחותה מ-75%,ואז קצבת לא תהיה מלאה,שלא תבין חלילה שאני מנסה להניע אותך מעבודה,אך העיוות ההיסטורי של הנכים הכלליים הוא שברגע שאתה משתכר מעל כ-1884 ש"ח,אתה באופן אוטומטי נעשה פחות נכה וקצבתך מתקזזת בהתאמה עד אשר מתקזזת במלואה בסכומים מסויימים,וכל זאת בניגוד לשאר הסקטורים,כמו נכי תאונות עבודה,נכי צהל,נכי פעולות איבה.לידיעתך ישנם הטבות נוספות בקבלת קצבת נכות מלאה ואיני רוצה שתפגע ולדעתי עליך לעשות את חשבונך הפרטי של רווח והפסד,ולקבל החלטה,אני בסך הכל העברתי לך את הנתונים.בהצלחה חיים. להלן קישור לאתר המל"ל עם הסבר מפורט: http://www.btl.gov.il/NR/exeres/552D89B9-1910-4165-A820-BDB315C1EF42.htm?&sFather=y

תמרי 1

New member
שאלתי היא הפוכה

האם כשיראו שאני עובדת כרגע מס' שעות האם זה ישפיע על החלטם(מדובר על עבודה זמנית של כ8 שעות חודשיות)

haimra

New member
תמרי אני הבנתי את שאלתך וסיפרתי לך על המציאות

ולעניין עבודה של 8 שעות חודשיות לא אמור לפגוע כל עוד את לא עוברת את ה-25% מהשר הממוצע במשק,לדוגמא בכדי להמחיש לך עו"ד יכול להשתכר אף למעלה מהסכום שציינתי,וקצבתו תקוזז בהתאם,אני מקווה שעכשיו זה ברור לך.חיים.

למעלה