בוקר טוב

מצב
הנושא נעול.

רונית 22

New member
בוקר טוב

בוקר טוב
אני עובדת של חברת השמה באאוט סורסינג שנה ושלושה חדשים. אתמול פוטרתי ואמרו לי שאני אקבל פיצויים רק במקרה ולא תימצא לי עבודה עם תנאים דומים תוך חודש חודשיים, כשהמפטרת לא ידעה להגיד לי את תקופת הזמן המדויקת. כאשר ביקשתי לראות את החוזה שלי תגובתה היתה: אבל זה היה לפני יותר משנה. שאלתי היא אם לא כתוב אחרת בחוזה שלי האם מותר להם לתת לי לשבת בבית חדשיים כדי שאולי אני אקבל פיצויים. אני לא ממש רוצה לעבוד בתנאים דומים וממש לא מוכנה לעבוד באאוט סורסינג שוב. תודה מראש ויום טוב

שיר ורד

New member
אם פוטרת אזי מגיעים לך פצויים

בוקר טוב
אני עובדת של חברת השמה באאוט סורסינג שנה ושלושה חדשים. אתמול פוטרתי ואמרו לי שאני אקבל פיצויים רק במקרה ולא תימצא לי עבודה עם תנאים דומים תוך חודש חודשיים, כשהמפטרת לא ידעה להגיד לי את תקופת הזמן המדויקת. כאשר ביקשתי לראות את החוזה שלי תגובתה היתה: אבל זה היה לפני יותר משנה. שאלתי היא אם לא כתוב אחרת בחוזה שלי האם מותר להם לתת לי לשבת בבית חדשיים כדי שאולי אני אקבל פיצויים. אני לא ממש רוצה לעבוד בתנאים דומים וממש לא מוכנה לעבוד באאוט סורסינג שוב. תודה מראש ויום טוב
אם פוטרת אזי מגיעים לך פצויים
אם טרם פוטרת, אך נאמר לך שהסתיימה עבודתך במקום הנוכחי ומחפשים לך עבודה אצל לקוח אחר אז מה שנאמר לך הוא חוקי. לא ברור לי למה לא שמרת העתק של החוזה. יתכן שעל פי החוזה מגיע לך שכר (או לפחות חלק מהשכר) בתקופת ההמתנה, אך צריך לראות האם יש שם התיחסות למקרה של סיום עבודה בפרויקט אחד והמתנה לפרויקט אחר, או קביעה שאת תעבדי רק אצל לקוח מסוים וכל העברה שלך ללקוח אחר מותנית בהסכמתך.

תשובה

בוקר טוב
תשובה
היא חייבת לתת לך משרה חלופית תוך שבועיים, אם לא תתן- תהי זכאית לפיצויי פיטורים. ברור שאם תודיעי לה שאת מסרבת לעבוד בתפקיד זה או דומה לו, תשלל ממך הזכות לפיצויים, בכל מקרה אין עליך להמתין יותר משבועיים.

רונית 22

New member
תודה לשניכם

תשובה
היא חייבת לתת לך משרה חלופית תוך שבועיים, אם לא תתן- תהי זכאית לפיצויי פיטורים. ברור שאם תודיעי לה שאת מסרבת לעבוד בתפקיד זה או דומה לו, תשלל ממך הזכות לפיצויים, בכל מקרה אין עליך להמתין יותר משבועיים.
תודה לשניכם
על התשובה המהירה אתם יודעים אולי איפה אני יכולה למצוא מקורות כדי שאני אוכל לפנות לחברת ההשמה, בעניין תקופת ההמתנה. תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה