בוקר טוב

בוקר טוב

ועדיין אין לי סוכה ונראה לי שגם לא אבנה לי אחת ולא בגלל ששמי לא שלומית כי פשוט זה כך אין לי סוכה וגם לא תהייה כזו אחת אבל בא לי סתם כך לשבת בסוכה אולי בגלל הסכך בוקר טוב ליום של שמחה ליאור

ניתוח הכתוב

מעלה שאת כותבת מוכשרת ואיכותית מאוד. אני מוכרחה לציין שמזמן לא נתקלתי בכתיבה כה איכותית. וכיוון שאת גם חברה איכותית שלי, הרשי לי לשלוח לך מפה נשיקה איכותית [על הלחי נו, עוד יחשדו בנו או משהו] טוב. הנשיקה לא עולה, אז קבלי אחת בכאילו, וירטואלית כזאת. מפוזרת - בודקת איכות על-פי ISO2006

ניקו 45

New member
מפוזרת אשר ...../images/Emo140.gif

כלל לא מתפזרת אלה ממוקדת , ברורה , שנונה ונוקבת . נמנעתי עד כה מלהגיב ולהביע דעה בנושא ההוא הנדון . משום מה הרגשתי הזדהות מלאה עם מילותייך . אך ברשותך אומר שכאן יש מקום לכל אחד ואחת גם באם שפתו מעט קלוקלת והלשון העברית לא כ"כ שגורה בפיו או באצבעות המקלידות . כאן יש מקום לכל מי שיש אמירה בפיו גם באם איננו סופר , משורר , או סופר סת"מ . כל זמן שכתיבתו ואמירתו היא בטוב , בטוהר , ובתום . מדי פעם פוגש כאן ו... שם במישהו/י שנעשה פתאום מבקר ספרותי או מורה ללשון עברית ואני שואל מי שמך לכך ? כשבודק את כתביו מוצא ... שומו שמים ... רדידות , כתיבה זולה ובוטה . אינני בקיא בחומר אשר דובר אודותיו באותה קומונה . אינני קורא שם , אינני כותב שם , אין לי עניין בזה המקום . אך בהכירי את אני ליאור אומר בודאות שאין בה שמץ של זדון וכתיבתה נעימה ונקיה מכל רע . אמנם עדיין לא שידרגתי את ISO45 אך הרעיון שלך מצא חן בעיני
תבורכי , ויבורכו גולשים/ות כדוגמת אני ליאור .

תודה ניקו חבר יקר תודה מפוזרת

ותודה לכל החברים היקרים שלי כאן כל אחד ואחת ולגחלילית שמפזרת עלינו פתיתים וכוכבים של אהבה יש לי כאן בית תודה לכם על הבית הזה ליאור

מפוזרת חברית שלי

את צודקת איכותית זה ה ISO היה לי כזו עוד אחת ,בדיקה מדוגדגת נסיון מדוגדג שנכשל, ואת חברה טובה שלי ואני אומרת בקול צלול ורם אני אוהבת אותך ואני נותנת לך נשיקה חזרה וחייכתי למה שכתבת
וצחקתי צחקתי כל כך ליאור

ברק 188

New member
לי אור בענינים...לי אור בעיניים.

טנגו צפרדעים כוורת לחן: קארין וחן הכוסיות התעוררתי בבוקר חם והלכתי אל הים קצת לנוח ולבדוק עם הטבע עוד רחוק ופתאום בין הסביונים קול מוזר את ליבי הקסים הסתובבתי ולפני קרפדה עושה לי היי פזמון: טנגו צפרדעים... ירוקות אבל נעים רד אלינו לביצה בקרוב גם אצלך הצפרדע כמו אישה ערב טוב ותודה רבה מנומסת לא פחות מחברותיה הפרות מטילה היא הרבה ביצים במסווה 5 כבשים רגל פה ורגל שם ראש באמצע כמו כולם פזמון................................................................... צפרדע... צפרדע... צפרדע... צפרדע... הקרפדה רוצה שלום וזה ממש מה שצריך היום היא לא תנום ולא תישן שומרת שהזבוב לא יסכן את העולם קח שועל ותקח עכבר ותראה הם אותו דבר לעומת זאת הקרפד לא דומה לאף אחד יום יבוא וכולם ידעו מה כוחו של הקרפדו בוא נשכח זמנים רעים ונחזור לצפרדעים פזמון..................................................................... צפרדע... צפרדע... צפרדע... צפרדע... שיר אשיר לי בחלל...בקצב ה ...A.B..C

ברקי תודה

אני מחייכת עד בלי דיי וזה גם מצחיק ועושה לי טוב בלב, כף לי שאתם סביבי ליאור

ניקו 45

New member
כבר בוקר של יום חדש ../images/Emo96.gif

לפעמים אתה חושב שאין סיכוי , לעיתים אתה בטוח שאבדה התקווה , וברגעים של חולשה אתה מוותר ולא נלחם על הבלתי מושג לכאורה . ולך אומר : וכנגד כל הסיכויים , אל תוותר , אל תכנע ולך על זה במלוא הכח והעוצמה . בוקר שכולו טוב לבעלי התקווה

צילוש43

New member
כל יום הוא יום חדש../images/Emo140.gif

כל יום הוא יום מיוחד גם כשאתה משפיל מבט תדע שלמחרת המבט שוב ינצנץ בעיני המתבונן.. רגעי החולשה הם כגלים שאותנו שוב ושוב מחזקים כך שהיום הוא אחד הימים אך למחרת יהייה חיוך על הפנים
יום טוב ונפלא לכולם
מתחילה את היום בישיבות
סיכומים וסיכומים עד אין סוף
ומחר שוב ליום רגיל לדרכי ההמשך לאחר הסיכומים העיקר שוב החיוך על הפנים

jud1001

New member
הבוקר שלמחרת ישיבה במקום ../images/Emo41.gif

עבודתי החדש... זה היה יום ארוךךךךךךךךךךךךךךךךך... אבל מעניין... ממלא אנרגיות ומוטיבציה בשפע... ויתכן.. שאפילו אמעיט להיות כאן... אילוצי חובות ההוכחה שירבצו על כתפי בעבודתי החדשה.. אז אנא התחשבו אם לא אענה על מסר במיידי.. או ימעטו ביקורי כאן בתקופה הקרובה... ורוצה שתדעו : אוהבת לכם המון...

../images/Emo50.gifג'ודינקה במקום החדש,

כמובן שנתחשב,, אבל לא לזמן רב.. הגיחי מידי פעם, הפליאי במילותייך....

בהצלחה ג'וד המיוחדת ../images/Emo24.gif

שתמצאי עניין ועשייה נחמדה בעבודתך אנחנו נראה אותך כאן תמיד כי את חברה טובה וחברים לא עוזבים באמצע הדרך

עלווה

New member
בהצלחה ג'ודינקה../images/Emo24.gifשמחה לשמוע

שאת עסוקה בדברים טובים ומענינים

מותקשלי איזה כיף

לא מוותרתעלך לא מוותרתעלך, נו טוב בשביל העבודה החדשה נסלח אבל רק שתדעי אנחנו פה אוהבים אותך אל תשכחי לבוא, גם לרגע זה טוב אפילו בשביל מילה , אפילו לקרוא כאן מעט זה כף שיש לך עבודה חדשה מה שאומר מכל דבר שעושים לך רע יוצא תמיד דבר טוב, הכי הטוב ואנחנו תמיד , תמיד רק נרוויח ומי המפסידים ? אנחנו לא יש מפסידים , בטח שיש שיהייה לך כף הכי כף אוהבתותך ליאור

jud1001

New member
אוף...כמה אתם מרגשים ../images/Emo140.gif ../images/Emo41.gif

לרגע הססתי לשים איקון של עם דמעות..
אבל אני רגשנית יבשה.. ככה בבפנוכו של ה -
עשיתם לי פרפור מרגש כזה... מודה לכל אחד ואחת בנפרד..

למעלה