בוקר טוב

אורית8

New member
בוקר טוב

אני משתתפת בפורום מקביל אך אשמח לשמוע את חוות דעתכם... הכרתי מישהו ויצאתי איתו אתמול ומה אני אגיד לכם? נראה לי שאני לא כ"כ מבינה מה אני רוצה/מצפה למצוא בבן זוג...באמת שלא! חוויתי קשרים, דייטים, בליינדדייטים הזויים ועדיין - אני לא מצליחה להבין מה אני רוצה. על פניו - הוא היה ממש בסדר. בחור נאה, אינטיליגנט, עושה רושם של בחור טוב לב ואיכפתי ולא נתקלתי בהרבה כאלו. ויחד עם זאת, אני מרגישה שהוא לא עשה לי את "זה" ואני כבר לא יודעת כל כך מה זה "זה". כל פעם שנדמה לי שאני מכירה מישהו לטעמי מסתבר שאני טועה, לפעמים האינטואיצייה שלי מוצדקת... אוף..............נמאס לי...אני מנסה להבין מה לא בסדר...נראה לי שאני אתן לזה עוד צ'אנס... יש לכם איזושהי הארה/חוויה דומה....אשמח לשמוע...

לדעתי,

את מצפה שיהיה לך את ה "ואוו" הזה שיש רק באמת למעט אנשים בפגישה הראשונה או השניה <ואפילו השלישית>. מה זה יעשה לך את "זה" ?.. מה הוא כבר יכול לעשות לך בפגישה אחת ? מה את חושבת שעשית לו בשעתיים ? אם היה לך נחמד, היה לכם על מה לדבר,הוא היה מצחיק וחכם ונראה פחות או יותר לטעמך- לכי על זה
אל תאמיני לאנשים שהרגישו את הפרפרים בדקה הראשונה. בדרך כלל,הם מתעופפים באותה מהירות.

אורית8

New member
אני לחלוטין מסכימה עם המשפט האחרון

שאמרת - זו לא אכסיומה ועם זאת, כל פעם שהיו לי "פרפרים" ישר, הם התעופפו מהר מאוד... אני לא אומרת שאני עשיתי לו משהו בשעתיים...נדמה לי - בדגש על נדמה לי, ספקולציה - שהוא קצת יותר מתלהב ממני...את מרגישה את זה. לגבי הזה - אני באמת לא יודעת מה זה "זה". נראה לי שהוא יותר מדיי עדין וטוב בשבילי ומצד שני, אני גם לא רוצה למצוא את עצמי עם מאצ'ו חסר אינטיליגנציה שלילית ואכזר - אני מקצינה בכוונה... אני מחפשת איזשהו איזון, שכולל בתוכו "גבר-גבר" :) : מישהו שהוא גם שובב קצת וגם רציונלי, ראש פתוח ויציב... לא חיפשתי את ה"וואו". אני פשוט לא יודעת אם אנחנו מתאימים, למרות שיש בו הרבה תכונות טובות. נראה לי שהוא קצת שמרן...וזה משהו שקשה לי להסתדר איתו...אבל יכול הליות שאני סתם מכלילה בלי לדעת...

אורית,לא סיפרת אייך הייתה

הפגישה. אם היית שואלת אותי אני הייתי שמה לב לדברים שחשובים לי. הוא כיבד אותך ? קטע את דברייך ? שפת הגוף שלו .. אייך נפרדתם ? אני חושבת שאת תפספסי לפחות את ההזדמנות להכיר בחור נפלא. את לא יודעת אם אתם מתאימים ואני גם לא מצפה שתדעי.. בסך הכל, עוד פגישה אחת או שתיים. מה איכפת לך לנסות?
ביננו,אם הוא היה מראה שהוא הרבה פחות בעניין ממך,זה היה עושה לך את "זה" ?

אורית8

New member
אז ככה

ושוב אני אתייחס קודם למשפט האחרון שרשמת - אני שונאת שחקנים ושונאת שמישהו משחק אותה כאילו הוא לא בעניין שלי בכוונה.... הדייט היה נחמד, באמת. פשוט לא הרגשתי משיכה, אני מרגישה שהוא עדין מדיי בשבילי ובגלל זה זה מתסכל אותי כי אני כבר לא מבינה מה אני רוצה... לא אכפת לי לנסות רק נראה לי שהוא בחור רציני -אולי זו סתם הנחה שגוייה ...אבל את יודעת מה? את צודקת... שתביני שזה עצבן אותי שהוא שאל אם סיפרתי לחברים שלי על הדייט אתמול...כביכול בצחוק...מה זה ענינך? אבל נראה לי שאני סתם מגזימה...לא יודעת

../images/Emo6.gif אולי הוא סתם היה לחוץ ויצאה

לו יציאה קצת דבילית ..בקטנה !
אני משערת שלפני שנפגשתם ראית תמונה שלו ולמרות הכל הסכמת להפגש. אז יכול להיות שהוא לא *דודי בלסר* הבא והוא קצת עדין אבל אני חושבת שאת שוללת לחינם. יש המון תכונות מושכות ולכי תדעי מה תגלי אצל הבחור... מאחלת לך הצלחה מכל ה
כי משהו בפנים אומר לי שהוא בחור מקסים!

אורית8

New member
איזו חמודה את!

ויש לציין מאוד אופטימית.קרה לך בעבר משהו כזה?

לי לא אבל ....

2 חברות שלי נשואות לבחור ש "הוא בכלל לא הטעם שלי" , "אני מאוהבת במישהו אחר" , "אני לא בטוחה " וכו' .. צריך לתת הזדמנות ולהכיר את הבחור לפני ששוללים. נכנסתי קצת לכרטיס שלך וראיתי שאת לא ילדה קטנה. אם הוא לא דוחה אותך- תני לו לחזר אחרייך ואל תהיי שבויה ב "אהבה ממבט ראשון"..

duduamar

New member
מצד אחד אני אומר -

אם אין את הקליק הזה מההתחלה, אז הוא גם לא יגיע, אבל מצד שני - מה תפסידי אם תנסי עוד דייט?

אורית8

New member
אם ככה

אז למה לנסות עוד דייט אם זה כביכול אבוד מראש? אני מסכימה איתך שצריך קליק, השאלה אם משיכה זה משהו שאפשר לבנות, בהנחה שיש לנו הרבה דברים משותפים...על פניו בכל אופן...

ברור! משיכה נבנית לאט לאט ....

צריך להיות בסיס מתאים אבל בגדול ... אני מאמינה שאת נמשכת לבחור ולתכונות יותר מאשר למראה החיצוני.

duduamar

New member
אני התכוונתי

לכך שאולי אני בעצם טועה, וכן אפשר ל"פתח" את הקליק הזה במשך הזמן, ולאו דווקא בשניה הראשונה. ואולי לא, אבל - מה יש לך להפסיד? עוד ערב? לדעתי שווה את הנסיון
המון בהצלחה ותחזרי לעדכן!!!

duduamar

New member
שלום שלום, לא יותר מזה ../images/Emo6.gif

ברצינות יותר, אין לי שום התנגדות לזה... לדעתי זו הדרך הכי טובה באמת להכיר בנאדם, כשאנחנו במקום שקט, שנינו לבד, רק ככה באמת אפשר לדבר לעומק ולהכיר כמה שיותר. מזמן מזמן לא היה לי דייט, מהסיבה הפשוטה שרק לפני חודש וחצי סיימתי קשר של שנה וחצי, ומאז עדיין לא יצא לי לצאת...

מוכר לי מאוד...

את <ואני...ועוד הרבה אחרים> מצפה שיהיו לך פרפרים
בבטן, ושזאת תהיה אהבה ממבט ראשון, והכל ייראה קסום כמו בכל הסרטים הקישטיים רומנטיים. אז מניסיון בתור מישהי שבעבר הייתה מצפה לכל הפרפרים האלה ומתאכזבת ואז נהיית מבולבלת כי כבר לא ידעתי אם באמת רוצה או לא רוצה את הבחורים, הגעתי למסקנה שצריך לתת צ'אנס, סה"כ היה לך נחמד והוא נראה לך אחלה בחור, תני לו עוד צ'אנס, צאי איתו לעוד דייט, תראי מה קורה, אם יש כימיה, אם יש משיכה- לפעמים זה לא בא תוך רגע, לפעמים זה דורש זמן...

למעלה