בוקר טוב ...

בוקר טוב ...

התנגדויות להיום 637-,642 תמיכה 631.5 השוק אמור להיפתח בהשראת יום חיובי מאתמול,אסיה עולה,ניורק עתידי חיובי. יום תנודתי צפוי היום עם מאבק ברמות התנגדות והסתמכות על תמיכה מיידית ב632.8. אתמול לקראת סיום המיסחר צפינו בסטיית תקן עולה מעט באופ' המעו"ף,מה שמעיד על ודאות בכיווני השוק עם טיפה פילפל של ירידה בביטחון. דוביד

benykatz1

New member
לדוביד ולשאר החברים - אם הייתם בחוץ

לאיזו אסטרטגיה הייתם נכנסים? לונג או שורט? תודה רבה.

benykatz1

New member
אני שואל כי אני מבולבל!!!

לא יודע לאיזה כיוון ללכת!! קשה לי לסחור היום. מצד אחד השוק בשיא. מצד שני השוק "נראה" חזק.. בקיצור אני מבולבל! (הרבה פעמים זה לא קורה לי)

תשובה שתקבל.מוזרה. אבל ככה כולם

יאמרו לך - מניות אל תקנה הן יקרות. אבל קנה קולים. נשמע מוזר ?? אבל זה מה שהפעילים עושים. אתה קולט ? נשמע לא הגיוני. אבל כולם מבינים שיש כאן בועה. אבל יאללה נקנה קולים.

SavlanutJinji

New member
ואני מסביר את עצמי

אתמול השוק נתן דילוג די רציני - מעל 2 אחוז זה לא הולך ברגל. AEGENT1 הסביר לנו למה זה קרה - ריבאונד מ 620 לפי מה שדוביד כתב - יש לנו התנגדות כבדה על הראש ב 637 היום היא כבר הוכיחה את עצמה פעם אחת. ולכן לטווח קצר - לא הייתי קונה קולים.

SavlanutJinji

New member
דווקא זמן טוב לא לעשות כלום

לא חייבים להשתתף בכל סיבוב של הרולטה. אפשר לשבת ולהסתכל על הגלגל. אפשר גם לעשות בכאילו קנית. ואז בסוף היום להגיד - שיט טעיתי. או אולי איזה מזל שלא קניתי. אבל ללמוד מזה משהו על ימים מוזרים

benykatz1

New member
חחחחחחחחחחחחח

בלק ג'ק או רולטה? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

SavlanutJinji

New member
זאת בדיוק הטעות שלך!! זה גלגל.

יש הבדל מהותי ביותר: גלגל = 100% מזל בלאק ג'ק = 55% לקזינו 45% לך אבל אין לך את הגב שיש לקזינו ולכן בטווח ארוך תמיד תפסיד. ההבדל הוא שבבלאק ג'ק יש לך תחושה (לא מוצדקת) שזה לא משחק של מזל...

תמונת מצב:13:10

מחזור מיסחר נמוך מאפיין את השוק היום. שואף ל600 מיליון ש"ח. סטיית התקן יורדת מעט באופציות המעו"ף. השוק ניתמך ב633 והתנגד באזור 637-638. בהמשך היום השוק עשוי לבדוק את ההתנגדות פעם נוספת. כרגע זה ניראה כמו אי של יציבות,אך יש להניח שזה שקט שלפני התנודתית של שעות הצהריים. דוביד

תמונת מצב:13:50

השוק אכן מטפס אל עבר ההתנגדות אך לא תוך גידול במחזור. אופ' המעו"ף אינן מנבאות פסימיות/אופטמימיות כרגע. כישלון באזור זה ישלח את המדד חזרה ל633 דוביד

א י ג ו ש

New member
מעניין שהמחזור במעוף

הוא אפילו פחות מ 50% נתון מדהים ! בדרך כלל הוא בין 60 ל 70%

לא יודע מה לקחת מהיום הזה...

שוק מחזיק סביב 635 וזה אמור לתת גושפנקא לעליות לכיוון 640 פלוס... מצד שני אין מחזור בשוק...

benykatz1

New member
תודה רבה לך. האם יש אתר המציג לאורך

ציר הזמן למטה עמודה של גרפים כמו במניות לדוגמא? (תוך יומי)

למעלה