בוקר טוב

טליה34

New member
בוקר טוב

אז נגמר לו עוד שבוע..... שבוע של רוחות מלחמה, שבוע שבו קברנו את אילן רמון, שבוע שהסתיים בתאונת אימונים בה ניפצעו 24 חיילים. אז ניגמר לו עוד שבוע. עוד שבוע של שיגרה. אז מה? והגענו לסוף שבוע, הלבשתי את הקטנה בשימלה לכבוד יום שישי הגדולה קיבלה כמה שקלים ל"הפסקה מתוקה" של יום שישי האיש יצא לו לאימון כושר. היום יום ולנטיין.....אז מה? אני בשיגרת ההכנות לשבת...... נהנית מאוד מהלבד בבית, מהחורף בחוץ, ולא מבינה....איך עבר לו כבר עוד שבוע? ובסוף שבוע הזה.....חושבת לשם שינוי על השבוע הבא. מלחמה? מה יהיה? הבית ערוך ומוכן למסדר הלמחלמה? ואני? בכלל ביום א' אמורה להתחיל שבועיים של השתלמות מחוץ לבית.....אפילו ללינה דאגו לנו שם...... אז להתחיל לארוז או לא? ואני בכלל כ"כ מתרגשת ומחכה. פעם ראשונה שאני מחוץ לבית 5 ימים רצופים. בלי בעל,בנות,שיעורי בית, סנדוויצ'ים בבוקר, מקלחות לילדות בערב, בלי כביסות, בלי כלים......בלי שיגרה! אבל אני כ"כ אוהבת את השיגרה שלי........אז מה יהיה?

נעמי 1

New member
בוקר טוב טליה...

שיגרה... זה בכלל לא רע. צריך לזרום עם החיים לאן שהם לוקחים. והכי חשוב לדעת לשמוח איתם. ושרק... אבל רק שנהיה בריאים. שבת שלום נעמי

נעמי 1

New member
תנסה לקלוט...

דרך התדר. יצאת מהפוך... של הסיגריה אחרי?
נעמי

למה שלא

תפרגני קצת לעצמך תאמיני לי שבעלך "יצליח" לדאוג לכל העינינים גם לבנות וגם לבטחון שלהן ואת ......תשתדלי להנות קצת ומספיק לדאוג כל כך

טליה34

New member
צודק עוף!

לפני שבועיים בערך התחלתי להפנים את העובדה שאני לא אהיה מספר ימים בבית... ומה שהכי שיכנע אותי זה השיכנוע העצמי שכל השנים שהוא במילואים, מחמישה ימים ועד שלושים ימים.... אני מסתדרת...יותר ממצויין.... אז מה יש אם הוא פעם אחת יצטרך להיסתדר? אה? מסכן...איזה רשימת הוראות הכנתי לו..... לו"ז חוגים....לו"ז חברים..... מה לובשים בבוקר.... איזה סנדוויצ'ים מכינים ולמי.... איך לקפל את התחתונים של הקטנה ואיך את של הגדולה....(צחוק,צחוק - אבל יש שוני בין הקיפולים והן בעצמן מקפידות על זה....חחחחחח) רשימת טלפונים - קופ"ח, חברים, מוקד רפואי, גן, צהרונים, בי"ס..... וגם הכנתי אוכל לגדודים שלמים....שיהיה.... וק שתדע לך...אמא לא יכולה להפסיק לדאוג אף-פעם! ועוד משהו.....אני מפרגנת לעצמי הכי בעולם......חחחחחחחחחחחחח

אל תשכחי

שמקרה הצורך בטח הוא יוכל להרים גם אלייך טלפון להתייעצות תשתדלי להנות קצת ת-פ-ר-ג-נ-י

טליה34

New member
צודק עוף!

לפני שבועיים בערך התחלתי להפנים את העובדה שאני לא אהיה מספר ימים בבית... ומה שהכי שיכנע אותי זה השיכנוע העצמי שכל השנים שהוא במילואים, מחמישה ימים ועד שלושים ימים.... אני מסתדרת...יותר ממצויין.... אז מה יש אם הוא פעם אחת יצטרך להיסתדר? אה? מסכן...איזה רשימת הוראות הכנתי לו..... לו"ז חוגים....לו"ז חברים..... מה לובשים בבוקר.... איזה סנדוויצ'ים מכינים ולמי.... איך לקפל את התחתונים של הקטנה ואיך את של הגדולה....(צחוק,צחוק - אבל יש שוני בין הקיפולים והן בעצמן מקפידות על זה....חחחחחח) רשימת טלפונים - קופ"ח, חברים, מוקד רפואי, גן, צהרונים, בי"ס..... וגם הכנתי אוכל לגדודים שלמים....שיהיה.... וק שתדע לך...אמא לא יכולה להפסיק לדאוג אף-פעם! ועוד משהו.....אני מפרגנת לעצמי הכי בעולם......חחחחחחחחחחחחח

giulietta

New member
ואם...

יהיה לך קשה עם השבירת שיגרה הזאת... תתקשרי אלי... אני אחליף אותך בשמחה לכמה שעות...

למעלה