בוקר טוב

sagis75

New member
היי שיק דיק (איך הניק החדש?)

תשמע... יש משהו בדבריך, יחד עם זאת, אני תמיד בדעה שלא צריך ״לבזבז״ זמן יקר היכן שלא מתאים. במילים אחרות, אני תמיד נוהג לתאם ציפיות כבר בתחילת ״הקשר״ ואז מקבל החלטות האם להמשיך ואם לאו... לא ״רודף״ אחרי אף אחת, לא מחזר באובססיביות ולא נותן לצד השני להרגיש שהן תופסות אותי בביצים!. עם כל הכבוד, אני מודע לעצמי היטב ואם מישהי תקבל אותי as is אני שלה! (זה כמובן עובד גם הפוך). ולא מסכים אם מה שאמרו כאן לפניי, לפעמים אף רצוי לתת מחמאה פה ושם כי זו מהות הקשר וזה מה שהאנשים כאן מחפשים(בין היתר), אז לקחת הכל בפרופורציות ואם לא מתאים עם מישהי מסויימת...next in line החיים פשוטים תזכור זאת... איך הניק שנתתי לך?

diktator

New member
ניראה לי קצת סיסי הניק הזה ...לא ?

זה לא עיניין הרודף...אתה נותן תשומת לב..מחמאות..מדבר..מיתייעץ..נותן אמון.. מגיע לאיזושהיא נקודת קשר אמין ונחמד..חושף המון פרטים על עצמך..ידידים לא ? ואז אתה שם לב שרק הישתמשו בך לחיזוק האגו..(הוא דלוק עליי...) ושאתה נטול זכויות.. היא תדבר כל הזמן ( על עצמה כמובן..) היא קובעת מתי ואיך תדברו..תיפגשו..אם ביכלל.. ואז אתה קולט שההדדיות שהוסכמה והושגה במשך חודשים..נעלמה ובאה הבילעדיות.. עד פה..דיי שלום..לא קרה כלום..וטוב שכך..

sagis75

New member
ממש לא סיסי! אבל זו דעתי

עכשיו ברצינות... נניח שלא היתה הדדיות ונניח שהיא קבעה את ״הכללים״ למה לא ״ברחת״ קודם? אם לי קורה כזה דבר אני ישר חותך וממשיך הלאה! אף לא אחת ״תשחק״ איתי כי ברגע שארגיש כך אני חותך! (זה כמובן דו צדדי לפני שמתנפלים עליי כאן). ועכשיו שאלה ברשותך... באמת חשבת שזו האחת? היא נתנה לך להרגיש שאתה האחד? או כפי שציינת הייתם ידידים בלבד?! אחרון ודיי- בגללה החלטת להעלם מכאן?... עד כמה שאני שם לב יש כאן לא מעט נשים חמודות ומסקרנות (כן כן, אני בחור מאד סקרן)... אז קדימה... עצה, כך יום חופש ותחזור אלינו חדש חדיש ומחודש... ולגבי הגברת... אולי תשארו ידידים? מה אתה אומר? שגיא יועץ לעייני קשרים בעולם האסור

קסם82

New member
בקשר הנוכחי

הייתי חוזרת לכל רגע שוב בלי שום בעיה:) בעולם הלא חוקי לא הייתי חוזרת שוב לנקודת האין חזור של הבגידה הראשונה כי לא הייתי מסוגלת להתמודד עם המחשבות המצפון וכל הנלווה

למעלה