בוקר טוב :)

בוקר טוב :)

שיהיה לכולנו שבוע כיייפי.. איך עבר עליכם ל"ג בעומר??
לי היה הכי כיף שיש...ממש אוהבת את החג הזה!! ראיתי שהעלו פה קישור עם הבלוג החדש שלי :] מקווה שתאהבו..
נשיקות

liron co

New member
אלינוש ראיתי את הבלוג ואת מקסימה כרגיל../images/Emo13.gif

בהצלחה היום בצילומים!

זהר77

New member
בוקר טוב לייני נשמה נפלאה שכמותך, ראיתי אותך

אצל דן שילון וטלי מורנו ביום חמישי בבוקר - ושוב הרחבת לי את הלב והריאות - כשהוכחת את האדם הנפלא שבך. את הצניעות, הענווה, הטוהר. את יפה בחוץ ובפנים. קחי חיבוק ענק וחזק - את ראוייה לכל הטוב שבעולם, כי הטוב בך.

SharonPL

New member
../images/Emo140.gif היי אלין

שבוע טוב שיהיה לך ובהצלחה!

25330

New member
אלין, את הכי הכי ../images/Emo65.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo230.gif בעולם

s7m42

New member
היי אלינוש../images/Emo13.gif

ראיתי את הבלוג, את מתוקה כמו תמיד

rl1234

New member
אלין מתוקה

ראיתי טוקבק שנגע לליבי, מוצאת לנכון להעתיק אותו עבורך: "אין ספק שרואים את האהבה הגדולה שלך לאלישי, ורואים שהוא גבר חתיך ומקסים, הרי לא סתם מלאכית כמוך בחרה בו, לא כך? אבל אני עדיין בטוחה במיליון[!!!] אחוזים שעמוק עמוק בתוך ליבך, אלירז עדיין נמצא שם, ות-מ-י-ד יהיה שם, במחשבות ובזכרונות... וכנ"ל את אצלו. כמו שכתבו פה, להידלק על מישהו לוקח דקה, לחבב מישהו לוקח שעה, לאהוב מישהו לוקח יום - אבל לשכוח מישהו? לוקח חיים שלמים, אם בכלל! וכמו שכולנו מסרבים לשכוח את הקשר הקוסמי והמדהים הזה שהיה לשניכם - אני משוכנעת שגם אתם לא שכחתם, למרות בני הזוג, החזרה למציאות והשינוי הגדול הזה שעברתם. אני לא יודעת איך הסיפור הזה ייגמר, אבל היה לי צורך לפרוק.. מה שאני כן יודעת- זה שאני אוהבת אותך מכל הלב!!!!!!! עלי והצליחי מתוקה שלי."

רקלוש

New member
דייייייייייי!!! החדירה שלכם לחיים האישיים היא

יותר מחוצפה.

amia1

New member
לייני אני כל כך אוהבת אותך..

ראיתי את הבלוג והתרגשתי כמו תמיד...את מקסימה ומרגשת. ואלישי מדהים איזה מתנה מהממת הוא הכין לך,אני זוכרת איך ישנת עם החולצה בכל לילה וחיבקת אותה,איזה אהבה גדולה ויפה יש ביניכם,תשמרו ותחזקו את האהבה המדהימה הזאת ! אני אוהבת אותך מכל הלב לייני יפה וקסומה.

למעלה