בוקר טוב

• פותח הנושא glet
  • פורסם בתאריך

glet

New member
בוקר טוב

בוקר טוב, אני חדשה פה וממש נחמד כאן אז נראה לי שאבקר פה הרבה שיהיה יום שקט וטוב

רונערן2

New member
ברוכה הבאה../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif

ספרי קצת על עצמך, בני כמה התאומים ,שמות וכ"ו. אני רונית אמא של רועי ועידו בני 9.5 חודשים. אז ברוכה הבאה לפורום הנפלא שלנו.

glet

New member
קצת פרטים

שמי אתי ויש לי כמעט שלישיה, תאומים עידו ושני בני כמעט 5 (באוגוסט) ואת שי ה"גדול" בן 6 ושלושה חודשים, עולה לכיתה א´. כל אחד מהם עולם ומלואו שונים לחלוטין אחד מהשני. אני עובדת משרה מלאה, רוב הזמן אני איתם לבד, משתדלת לשרוד, רוצה מאוד עוד תינוק אך מתאפקת בינתיים, גרה בעמק וזהו בינתיים

טל של 4

New member
אתי.....

קודם כל אנחנו כמעט שכנות
... שאלה לי אלייך, גם בגיל +5 את עדיין בתחושה של "לשרוד"... זה עדיין כל כך קשה... בקיצור ספרי קצת.. תודה

glet

New member
לשרוד

אני עדיין בלשרוד, הההפרש ביניהם קטן, יש מלחמות ויש רגעים יפים, אך הם עדיין לא עצמאיים לגמרי והבקרים כל אחד עם הקריזה שלו ולפעמים זה מדבק, קשה לשמוע כל הזמן את המילה זה לא פייר, על כל דבר ואז יסורי המצפון וההתלבטויות, הרצון לשמור על משמעת וגבולות ושני שלי בוחנת את זה בכל רגע מגיל שנה, ההשכבה בערב שנמשכת כמו נצח ועידו נרדם רק עלי, רוב הזמן אני לבד וזה לעשות קניות לבד איתם, לכבס, לארגן וכו´. הכיף הוא גדול אך הקושי הנפשי גדול גם הוא, שי רגיש מאוד וכל דבר לוקח בצורה קיצונית וצריך לתמוך בו ולעקוב אחרי ההתנהגות, הוא עבר שנה מאוד לא קלה בגן ואני מקוה שבכיתה א יהיה קל יותר. בקיצור כן, אני מרגישה שכל יום אני שורדת, מותשת אך מרוצה ורוצה כבר עוד ילד.... דרך אגב מאיפה את?

zimes

New member
בעמק, אה?

זה יפה שעם כל העמקים בארץ, יש רק אחד שהוא "העמק". ברוכה הבאה! אני גרה לא רחוק, אבל גדלתי על הר, אפילו יותר קרוב

*שיר

New member
ברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif החם.

יש לך תאומים או שלישיה?

למעלה