בוקר טוב

חייב להגיב

בוקר טוב גם לך ומה שלומך יש לציין שמאז חודש יולי עת התחילה המכה הכואבת של קללת הסאפ, היינו סביב רמת 1160 +- ומאז לא מפסיקים לדבר על מ פ ו ל תתתתתתתתתתת !!!!! ועם כל זעקות השבר אנחנו כרגע מסתובבים כבר חצי שנה מעליה. תרחיש המפולת הוא תרחיש שכל משקיע מפסיד בעיקר בגלל המחשבה עליו (אני מדבר על מחזיקי מניות, כמוני) ולא בגלל המפולת עצמה שבדרך כלל היא בסך הכל זאב זאב, ורק לעיתים בודדות מתרחשת באמת. (יחסית לשבירת שיאים סיטונית) יום טוב ומוצלח לכולם.

לא יודע לגבי מפולת, אני באמת לא נביא

מיני מפולת תבוא לפי ראיית השוק שלי באחוזים מאוד גדולים החודש אם אתה שואל אותי התנאים מצדיקים גם ירידת ערך של ממש בשוק שתהיה שוות ערך למפולת, אבל אני לא מתיימר לנבא את זה אני רק יודע מה יהיה החודש בשוק, וגם זה רק דעתי אין זאת המלצה

ilanc7

New member
"חייב להגיב"

כמה זה להגדרתך -אחוזים מאוד גדולים ? וכמה זה מיני מפולת ?

האידיוט המצוי

כותב פחות או יותר: יש לציין שמאז חודש יולי עת התחילה המכה הכואבת של קללת הסאפ, היינו סביב רמת 1160 +- ומאז לא מפסיקים לדבר על מ פ ו ל תתתתתתתתתתת !!!!! ועם כל זעקות השבר אנחנו כרגע מסתובבים כבר חצי שנה מעליה. האידיוט הפחות מצוי יודע שתיקי מניות מורכבים ממניות ורובם בערכים שמתחחת לחודש יולי השנה. כותרת ת"א 25 אינה ממצה את השוק ותיקים סבלו תיקון די אלים. הוסף בעייתיות בת"א 25 על שניים ורבע המניות שמחזיקות אותו והתיקים יראו ממש לא טוב.

מעופניק מה אמרתי לך אח שלי: תראה איך

מוצצים את הדם כל בוקר לחובבי הפוטים. לראות ולבכות מסקנה - עדיף להרויח 100 פעם מלונג בשוק הזה וכשחושבים שורט פשוט לקחת גדר חבל על הייסורים

שכחו לומר שוגם יבואו חייזרים ב25 אחוז למטה.חח

זה כבר היה צריך לקרות מזמן אבל שמש וירח לא נתנו להוריד שומן של טוונטי פיב אחוזים.

סקס בנק ? שלח אותם ליודע

הוא כבר יודע מה הבעייה שלהם ומה להמליץ להם. נ.ב. למה תחזית קודרת ?

jayfild

New member
סעיפים 2,4,8 נראים שנלקחו מהתחזית השנתית

שכתבתי לכם לפני חודש...מישהו יכול להקפיץ את התחזית שלי? תודה

ilanc7

New member
../images/Emo36.gif../images/Emo119.gif../images/Emo26.gif

תחזית ל 2008 (לגזור ולשמור) מאת: jayfildו 06/12/07 | 13:07 1.המעוף יבקר במדד 900 2.הדולר ינגע ב 4.20 3.זהב יחצה 1000 4.חבית נפט 150 5.כמעט כל הקומודיטיס יכפילו את מחירם 6.רבית בארה"ב תעלה ל 6.5% 7.דולר-יורו הולך ל 1.2.... הערכה מתבססת על מודל שבניתי והיא כמובן בערבון מוגבל! בהצלחה

למעלה