בוקר טוב

אמיקה

New member
סוף הסיפור בהמשכים

ותחילתם של המון דברים טובים ... (ושוב סורי על ההפסקות ... - חופש היא לקחה החצופה
..) אז היינו במעלה המדרגות. באזשהו שלב הבנתי שהקהל, להפתעתי כי רבה, שר.. "עוווושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עליייינו ועל כל ישראל... "
(כמעט בטוחה שזה היה השיר
) ומלמטה מישהו הרים ראש ולחש לעברנו - "קוראים לכם.." אז באנו. בהתרגשות רבה מאוד הלכנו קצת לאט, נעמדנו בראש המעבר, כשפנינו אל החופה, הרב בירך אותי "ברוכה הבאה" ועוד ברכות כאלו מרגשות, החתן והוריו באים לקראתנו ורגע לפני שאמיקה הצינית מזילה דמעה אל מול פניו הנרגשות של חתנה המתוק באדם שמכסה - עצמאית - את פניה בהינומה ...פאשלה קטנטנה ומשעשעת. כזכור, הרעיון היה שאנחנו נעלה יחד לחופה, ושני האבות ושני האמהות יעמדו זה ליד זה ויחד יעלו (בזוגות הומוגניים) לחופה.. אלא שיצא שהם באו הפוך (אבא שלי מול אמא שלו וההיפך..) התחיל בלבול קטן, הרב "יורה הוראות" : "תעמוד ליד האמא, תשנו כיוון, אבא.., אתה - קח את הכלה ..הכלה זו זאת בלבן" (הקהל צוחק..
) סיפור אמיתי. בסוף מצאנו את עצמנו יד ביד כשפנינו אל החופה. השיר שלנו התחיל להתנגן (שינינו ברגע האחרון - השיר שנבחר : "my broen eye girl, ואן מוריסון - קליל וחמוד, תואם את עיניה החומות של נערת החתן
) וכשהחתן ממש מרקד קלות, אמיקה לצידו, עלינו לחופה ואיכשהו (לא יודעת איך - נראה בוידאו
) ההורים תפסו את מקומם לידינו.. עמדנו מחויכים, הרב בירך, שרון לא התבלבל וחזר אחרי הרב כמו גדול, ואפילו השקה אותי ביין (האדום) בלי טיפת רעד (מה שיכול היה להיות אסון קטן לנוכח השמלה הלבנה מאוד של הכלה ..), אמיקה דיקלמה בקול צלול את המשפטים שנבחרו (גם כן בלי להתבלבל), הטבעות נענדו, חתמנו על כתובתנו במעמד החופה (יחד, כן - שנינו) ובסוף חזרנו כולנו יחד אחרי הרב על "אם אשכחך.." ו..החתן מעך את הכוס
מזל טוף !!! לא נלאה בסיפורים ארוכים מדי, רק נציין, למשל, שהאוכל - כך אומרים (למרות התכנונים סחבק לא זכתה לאכול ממש, אלא את אחרון הביסים בפרפה חלבה ) - היה מעולה, הרחבה לא התרוקנה לרגע, זר הפרחים מצא את יעדו (המתוכנן מראש ע"י הכלה התכמנית), הזקנים ישבו בחוץ ומאוד נהנו מהמרחק מהרחבה, כולם היו מבסוטים ונהנו מהחיים, ובראשם אמיקה וצחי10 - חתן וכלה שרקדו ושמחו וצחקו והתחבקו ונישקו בלי סוף כל הערב... היה חלום.. בשעות הקטנות של הלילה, הלכנו על המלצת הבית לליל הכלולות
ובסוף בסוף נרדמנו במיטתנו הענתיקה, בבית שלנ´ו, כשהאור הראשון של הבוקר כבר התחיל לעלות... דה אנד.

אין מילים... נמסתי לגמרי...

שמישהו יבוא עם שפכטל לגרד אותי מהרצפה.... אי-זה סיפור יפפפפפפפפפפפפפההההה........ המון מזל טוףףףף לצחיקה ואמי10!!!! שתזכו לחיים ארוכים ומאושרים כיום כלולותיכם!!! קולולולולו.....

Kula1

New member
איזה יופי אמיקה ../images/Emo24.gif

שיהיו לכם חים מאושרים ואוהבים
ואני לעומתך קצת איבדתי את המילים מתחת לחופה והייתי צריכה להגניב מבט מהיר לחברתי הטובה שעשתה לי עם השפתיים לא נורא, סלחו לי...

Kula1

New member
את ההצעה שלך...

ונראה לי שאמרתי אותה לא ממש נכון אשימך כחותם על לבי...????? שאלתי את עוזר הרב לפני אם זה המשפט הנכון, והוא לא זכר... טוב, כבר אמרתי כאן שלא נרשמה הצלחה הסטרית בכל הנוגע לרב (למרות שאנשים עדיין משבחים את החופה המגניבה)

אמיקה

New member
חזרתי אחרי הרב...

והנה המילים לשביב שני , בערך (בלי הרב זה יותר קשה - פאדיחה
), מתוך הכתובים, וחברי הפורום הקצת יותר מסורתיים ממני בטח ישלימו את החסר : שימני כחותם על ליבך ... מים רבים לא יכבו את האהבה ... אני לדודי ודודי לי..

Kula1

New member
פתרת לי את התעלומה ../images/Emo6.gif

עכשיו אני רואה שככה צריך להגיד את זה לא נורא...(אני אומרת ופני מאדימות כאן מול המסך...

אמיקה

New member
קולה ממי - לא נעים לי להגיד

אבל גם המשפטים שכתבתי זה לא בדיוק הנוסח המלא.. זה יותר קרוב לשני חצאי משפטים + אחד מאוד ידוע. לא ככה צריך להגיד את זה.. יש עוד
שוין. עד חתונת הכייסף אנחנו נדע פיקס ...

בשיר השירים כתוב "שימני כחותם על

לבך", אבל בגלל שהכלות רוצות להגיד משהו אקטיבי בחופה, הן אומרות "אשימך כחותם על לבי". טוב?

zhan zhak

New member
שימני כחותם על ליבך........

כחותם על זרועך. כי עזה כמות אהבה, קשה כשאול קנאה, רשפיה רשפי אש שלהבתי-ה. מים רבים לא יוכלו לכבות את האהבה, ונהרות לא ישטפוה...... אני לדודי ודודי לי, הרועה בשושנים.

אמיקה

New member
או - הרי לכם "נאום הכלה" - תודה

אני "דילגתי" על "...כי עזה כמוות [...] שלהבתי-ה" וגם על "הרועה בשושנים". בעיני זה מקסים ומרגש. עירית - לדעתי לא כדאי לשנות ציטוטים, בוודאי לא מהכתובים..

אני דווקא לא חושבת שזה נורא לשנות

בבכל מקרה אני מדקלמת קטע משיר של רחל

zoi2000

New member
תשמעי כפר´ה...

"אני מברך אותך בשם העובדים , ואני רוצה להגיד לך בצורה הברורה ביותר שאני והעובדים התגעגענו אלייך..." (הגיגי האידיוט) אחותי מברוק מברוק מברוק.... התגעגענו אלייך מחכים לספורים ולתמונות בפרט.

יעל_ב

New member
מאד כיף לקרוא את הגיגייך.

אז אל תשאירי אותנו הרבה זמן סקרניות.

Sashuka

New member
אמיקה, איזה סיפור מרגש...

שיהיה לכם המון המון המון
!!!! מחכים בקוצר רוח לתמונות...

למעלה