בוקר טוב

בוקר טוב../images/Emo70.gif

שיהיה גם היום אחלה של יום. ותודו לוועדת קישוט (אני) שתרמה לקישוט הפורום, איזה כיף לי! תמיד אמרתי שאני עושה את עבודתי נאמנה.

סנטה

New member
בוקר טוב :)

אבל למה על הבוקר אני צריך למחוק הודעות שיש בהן כל מיני מילים לא יפות... בואו נפתח אתהבוקר בשמחה ורינה בלב. יום טוב !

בוקר טוב../images/Emo70.gif

מה יהיה עם העייפות הזו??? היום אני הולכת לעשות כמה עבודות פרך אז שיהיה לי בהצלחה
ולכולם שיהיה יום נהדר

דנה 211086

New member
צהריים טובים ויום טוב!

איזה כיף שהקיץ הגיע! ביום שבת הולכים לים!

../images/Emo7.gif

אני לא, וכבר נמאס לי להיות לבנה מתה. הסמסטר הזה קרעו לי ת'תחת 26 מבחנים !

כי זה כמו בשיר .. "דוד אוהב אותך .. ורוצה לעשות לך בן או בת או משהו אחר ..." ../images/Emo3.gif (ולמי שעוד לא יודע אז כיין קוראים לי דודו ואני שחור! [טוב לא ממש קוראים יותר לכיוון של מקווים שאני בכלל לא אבוא../images/Emo3.gif])

אני חשבתי יותר בכיוון של הישראלים...

ריבי ושלום , אבל שיהיה . אני ליאה ואני חצי שחורה! וסתם בא לי לדחוס תמונה של האוזן המאגניבה שלי , כי שלשום התחדשתי בתכשיטים חדשים

אבל כל הקטע של ריבי זה שהיא תמיד מקבלת שוארמה ואת בכלל רשמת שאת רוצה בלי ואזלין ... מה הקשר ?? שכל הזין בלאכול שווארמה כי זה משמין ??? ובקשר לפירסינג אז אני לא ממש בעד כל זה כי עגילים זה עוד משהו כל עוד לא שמת איזה בונגילה של עגיל .. חח אבל אני לא בקטע של לחורר את הגוף אם לא צריך ...

לחי7

New member
אאוצ'

נראה כואב............ אבל גם מגניב תפוזים........... תתחדשי

בוקר טוב ..... (איך זורקים 5 אלף בלי למצמץ)

בוקר טוב .... מה קורה.. מה המצב.. מה שלומכם??? יאללה לא יאמן איך מכללת רמת גן סוחטת אותי עד השיקלון האחרון ! אהה.. איך קוראים לה.. וודקה משהו? ההיא זאת המבוגרת .. הקשישה, וודקה נכון? מה קורה מותק? :) ועוד משהו! אם מישהו מאזור המרכז חולון/בת ים/יהוד/רמת גן/תל אביב/גבעתיים מחפש עבודה.. לפנות אליי אני מחפשת עובדים

למעלה