בוקר טוב

mariana

New member
יוווו../images/Emo9.gif

שישבת עברה קצת מבאסת לא בגלל אריאל אלה בגלל ה"משפחה היפה" שלי. אבל אני מקווה שהכל יסתדר עם אריאל הכל טוב ויפה. אז ככה שאין שום דבר חדש. מה אצלך? תגידי איך הולך הלימודי פסיכו´? את יודעת היום אני יש לי ראיון ללימודי גרפיקה ופרסום. מה את אומרת?

Queen Of Love

New member
מה אני אומרת?!

מרין
כ-ל ה-כ-ב-ו-ד!!! תלכי תלכי לראיון!! אני מאחלת לך המון אבל המון:
אם את צריכה טיפים לאיך לעבור ראיון תגידי לי. אצלי אין הרבה חדש, חוץ מזה שאני לומדת לפסיכו נתנו לנו ים של
ים . יום שישי היה לי שיעור ונתנו לנו המון שיעורי בית וזו רק ההתחלה...
עשיתי לאחותי מסיבת
והיה ממש נחמד
היא הייתה ממש מופתעת
רוצה לשמוע משהו מצחיק? קנינו 4 מגשי פיצה
גדולים ובקושי סיימו חצי מגש !! אז עכשיו אני אוכלת רק
כל הזמן יש לי כבר פרצוף של
דרך אגב, רוצה לבוא לאכול
?

golem

New member
מרינגוש

מה שלומך חמודה...הכל בסדר??? תגידי מה קרה לריקי?????

mariana

New member
גולגולללללללללל

מה העיניינים? לא רק ריקי נעלמה לנו, גם מאו יין ועוד כמה. בטח נמאס להם לראות אותי סתםםםםםםםםםםםםםםםםם ריקי ממש מאוכזבת מהמנהל שלה, רוצים לגרום לה להיתפטר מהעבודה אבל היא מספיק חכמה שיפטרו אותה שתקבל גם פיצויים לא ככה? אז אין לה כל כך מצב רוח להיות פה אבל היא מבטיחה להיכנס, וגם יש לה המון עבודה והיא רוצה להוכיח שהיא כן טובה. וחוץ מזה אחרי שגורמים לה להיפטר פתאום היא פותחת עיתון גדי לחפש עבודה ובעבודה שהיא עובדת מחפשים עובדת חדשה. נכון מנאייקים??? אז היא מכינה קורות חיים ושולחת את זה לכל מיני מקומות עבודה. אני באמת מקווה שהיא תצליח נו יצא לפועל על מה שדיברנו במסרים? מה שרצית לעשות ללבבית?

golem

New member
מרינגושששששש ../images/Emo24.gif

הבנתי אותך....נו טוב תגידי לה שאם אני לא שומע ממנה היא תחטוף ממני..
סתםס סתם אני כבר ינסה לתפוס אותה... ובטח שכולם נעלמו - יום ראשדן - אנשים עוד לא התעוררו לשבוע עבודה - מחר תראי את כולם
עוד לא יצא לי לעשות מה שדיברנו - זה היה בקטע יותר כללי - אבל אני מקווה שייצא בקרוב.. - תודה בכל מקרה חמודה

למעלה