בוקר טוב

שרון123

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif

היום גם גיא עם חום
, וגם שקד עדיין עם חום מאד גבוה
הסבתא(אמא של דודו) מנהיגה חוקי הפרדה נוקשים ביותר, כדי שירדן לא תדבק חלילה
נעשה מאד קשה לנייד את ירדן בידיים כל הזמן, והמוח שלי עסוק ללא הפסקה בפיתרונות אפשריים, שכניראה יכללו גם שינוי משמעותי בבית - בנית חדר לירדן(שכניראה יהיה גם חדר שינה שלנו, כי היא ישנה איתנו באופן קבוע), במקום הסלון או פינת האוכל. כך נצטרך להעלות אותה לקומה למעלה רק לאמבטיות. בינתיים הכל בראש שלי, אני רק הופכת בראש את כל האפשרויות.....

בוקר טוב../images/Emo20.gif

שרוני - תחזיקו מעמד ותזהרו באמת לא להדבק בעצמכם ובטח לא ירדן...חוקי ההפרדה טובים במקרה הזה.....נורא מקווה שבמהלך היום יהייה שיפור. בקשר לעיצוב והתאמת הבית לצרכים של ירדן אתם יכולים גם להתייעץ עם מרפאה בעיסוק שמייעצת בהתאמת בתים/דירות לצרכים מיוחדים. לנו יש היום עוד יום בדיקות - והיום - עושים גיחה, למרפאה בבילינסון לגוון ממרפאות שניידר......

תוכנית ההפרדה- זה באמת מה שנחוץ אצלכם../images/Emo45.gif

שרון, אין אפשרות להתקין מעלון? נראה לי פשוט יותר מלהתחיל לשנות בנייה.

רונאסטל

New member
שרון, למה שלא

ישר מהאמבטיה היא תכנס למיטה? אם ממילא צריך לסחוב אותה למעלה את לא ממש פותרת משהו... אם המדרגות מספיק רחבות אז באמת יש מעלונים כאלו. ולגבי המחלות.... גררררררר, שהבולבולים יהיו בריאים ותשמרו מרחק

שרון123

New member
מהרבה סיבות

קודם כל, היא לא עושה אמבטיה כל יום, אלא יום כן ויום לא לסירוגין. שנית, בערב אין סיכוי לעשות לה אמבטיה כי היא שפוכה, ננסי עושה לה בד"כ אמבטיה אחה"צ. מעבר לכך, החדר שלה נמצא למעלה, והיא דורשת לבלות בו שעות, וזה מסובך כשהילדים למטה והיא למעלה, במהלך היום צריך להוריד ולהעלות אותה כמה פעמים כדי שננסי תוכל להיות עם הבנים בזמן שהם אוכלים, כדי שהיא תוכל לבשל וכד'. אם נארגן לה חדר למטה, כל ההעברות האלה יחסכו, וזה מאד יקל.

למעלה